AC: Revelations Korsana Yenik Düştü

Bu konuyu okuyanlar

xyz1234

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
yahu şu ifadeyi kullanmayın artık. kahkahalarla gülesim geliyor. her yeni oyun çıkınca oyun isminin sonuna korsana yenik düştü ifadesi eklemek iyice banalleşti. yeni bir ifade bulun artık. hem bu tarz haberlerle de korsana hizmet etmiş olutorsunuz:)

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
yahu şu ifadeyi kullanmayın artık. kahkahalarla gülesim geliyor. her yeni oyun çıkınca oyun isminin sonuna korsana yenik düştü ifadesi eklemek iyice banalleşti. yeni bir ifade bulun artık. hem bu tarz haberlerle de korsana hizmet etmiş olutorsunuz:)

Aynen sanki kırılmayan oyun mu var :D

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
PC oyunculuğu da tam olarak bu sebeple ölüyor maalesef. Konsollarda milyonlar satan oyunlar birkaç istisna hariç PC'de yokları oynuyor. Birkaç istisna dediğim oyunları hepimiz biliyoruz. Onlar da lütfen satılıyor. Yine konsolların çok çok gerisinde. Daha kötüsü birçok oyun konsol için hazırlanıp PC'ye port ediliyor ve bizler dünya paraya aldığımız sistemlerde çamur görüntüsünde oyunlar oynuyoruz. Yani ağlanacak halimize gülüyoruz bence. :)
AC'den konuşuyoruz madem, buyrun o zaman ilgili bir haber; Ubisoft yeni bir oyunu daha PC'ye çıkarmama kararı almış.
Ghost Recon: Future Soldier PC'ye Gelmiyor!

mtnmmc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
BattleField 3 ü pc de korsan oynayan var mı ben ps3 e almadan önce kurdum ama çalışmamıştı :)

Blackout

Müdavim
Reaksiyon puanı
383
Elbette, hemen hepimiz (ben dahil) korsan indirip oynadık 3 saat sonra da kaldırdık. Bu durum BF3 için de geçerli, MW3 için de.
Belirtilene göre oyunun Xbox 360 versiyonu, PlayStation 3 versiyonunun satışlarını ikiye katladı. 29 Ekim tarihinden itibaren alınan satış rakamlarına göre Battlefield 3'ün Xbox 360 versiyonu 2,249,092 adet satarken, PS3 versiyonu ise 1,486,067 adet satıldı.

Asıl ilginç rakam ise PC satışlarının 500 bin sınırına bile ulaşmamış olması. 29 Ekim'le biten hafta satışlarına göre BF3'ün PC versiyonu 487,181 adet sattı.

Yukarıdaki eski bir haber. Yani satışlar şu an çok daha fazla ama PC'de durum daha da vahim. MW3'te ise çok daha kötü. Xbox 360 10 milyona yakın, PS3 5 milyondan fazla, PC sanırım hala 1 milyon olmadı... :) Çöküş yakındır. Mario falan oynarız hep beraber.

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
Yakında sdn de korsan linklerde verilirse şaşırmam.

ubarmen20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu haberi okur okumaz takip ettiğim sitelere ani giriş yaptım ve buldum :D 8.10 gb yaklaşık boyutu güzel istanbulu harika gösteriyor :D

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Güncelleme olayı korsanı bitirecek bence.
Artık oyunlara yeni güncellemeler geliyor ama korsanlarda çoğu zaman bu olmuyor.

fatihcamli

Doçent
Reaksiyon puanı
0
önemli degil dibini buluruz oyunların artık oline oyunlara daha cok agırlık veririler. cook para bu oyunlarrrrr

samedsymn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende yeni başladım oyuna ii ye benzio ezio nun yaşlı hali daha hızlı tırmanıo yaşlanmış ama iş bitmemiş :D:D

hsngrms

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Eğer oyunu özgür bir lisans ile çıkarsalardı korsan diye bir şey olmazdı zaten. Yani hata üreticide :p
O zaman durum şöyle olurdu, şuan elinde korsan kopya olan herkeste internetten indirilmiş orjinal kopya olurdu.
Şuan orjinal kopya alan çoğu kişi de beğendiği bu oyuna destek amaçlı Ubisoft'a bağış yapmış olurdu, veya internetten kopya indirmek yerine CD/DVD satın alır o yolla bağış yapardı. Ek olarak teknik destek ve DLC'ler MOD'lar için ücret alınabilirdi.
Sonuç olarak böyle de para kazanılıyor. Ama büyük bir fark var, o da özgürlüğümüze saygı duyulmasıdır. Bu kısıtlayıcı lisanslar ile özgürlüğümüze saygı duymamış oluyorlar. Biz de bunu kabul edip bu oyunu oynuyoruz. Korsan oyunu özgürlük sanmayın. Onları yayınlayanlar bile ne diyor, eğer hoşlandıysanız orjinalini satın alın...

:D

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
yaa sanki Xbox ve Playstation için korsanlar çıkmıyor... bu platformlar için de oyunların korsanları yayınlanıyor zaten... ama pc'lere oyun artık gelmez oldu orası ayrı...