Abilerim Yeni Telefon Alacağım Hangi Telefonu Almalıyım?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Sizce hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    13

ErenShn

Üyecik
Öncelikle selamlar. Ekimin ilk iki haftasında xiaomi mi 8 lite ,nokia 7.1 plus ve Huawei Y9 2019 çıkacak. Sizce hangisi daha iyi telefonlar (her yönden karşılaştırınca) fiyatları ne olur ve Türkiyeye ne zaman gelirler? Bunların yanında Xiaomi Mi A2 ve Xiaomi Redmi Note 5 Pro da adaylar arasında sizce her yönden (fiyat dahil) en mantıklı olanı hangisi teşekkürler😊❤

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Öncelikle selamlar. Ekimin ilk iki haftasında xiaomi mi 8 lite ,nokia 7.1 plus ve Huawei Y9 2019 çıkacak. Sizce hangisi daha iyi telefonlar (her yönden karşılaştırınca) fiyatları ne olur ve Türkiyeye ne zaman gelirler? Bunların yanında Xiaomi Mi A2 ve Xiaomi Redmi Note 5 Pro da adaylar arasında sizce her yönden (fiyat dahil) en mantıklı olanı hangisi teşekkürler😊❤
Xiaomi mi a2'yi tercih edebilirsin. Y9 2019 pek iddialı bir cihaz olmayacak ve fiyatı çok yükseğe uyarlarlar.

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Bütçeniz ne kadar

ErenShn

Üyecik
Son düzenleme:

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Nokianın hiç şansı yok mu peki bu telefonlar karşısında baya sağlam özellikleri var çünkü fiyatı mı yüksek olur?

---- Mesajlar birleştirildi ----

2500e kadar çıkabilirim
Lg g6 veya nokia 8 ede bakabilirsin

Death Mark

Guru
Onursal Üye
Nokianın hiç şansı yok mu peki bu telefonlar karşısında baya sağlam özellikleri var çünkü fiyatı mı yüksek olur?

2500e kadar çıkabilirim
Safgan tipi android arayüzüne sahip olduğu ve Türkiye'de satışı olmadığı için pek sıcak bakmadık. Yoksa Nokia 7.1 Plus alınabilecek en güzel orta segment cihazlarından biridir. Nokia 7.1 Plus'ın fiyatı büyük ihtimalle 2000 TL'nin aşağısında olmaz.

ErenShn

Üyecik
Lg g6 veya nokia 8 ede bakabilirsin
G6ya android güncellemeleri bundan sonra gelir mi ki? Nokia 8e Android pie gelir de G6 sanmıyorum yine de teşekkürler nokia 8e bakacağım😊

Safgan tipi android arayüzüne sahip olduğu ve Türkiye'de satışı olmadığı için pek sıcak bakmadık. Yoksa Nokia 7.1 Plus alınabilecek en güzel orta segment cihazlarından biridir. Nokia 7.1 Plus'ın fiyatı büyük ihtimalle 2000 TL'nin aşağısında olmaz.
Türkiyeye gelmeyecek mi😯😟 bunu bilmiyordum teşekkür ederim

Son düzenleme:

ErenShn

Üyecik
Nokia 7.1 plus Türkiye de satışa mı sunulmayacak yoksa bir süre sonra mı gelecek çünkü verdiğiniz cevapta biraz hayal kırıklığına uğradım😁😁 gerçi gelse bile bu özelliklerde bir cihaz 3000den aşağı olmaz ama 😂

NevermoreTR

Asistan
Bütçeni yaz dostum bilgisayara geçince alternatifleri vereyim sana.

Tony Stark

Profesör
LG G6
S7 Edge

G6ya android güncellemeleri bundan sonra gelir mi ki? Nokia 8e Android pie gelir de G6 sanmıyorum yine de teşekkürler nokia 8e bakacağım😊

Türkiyeye gelmeyecek mi😯😟 bunu bilmiyordum teşekkür ederim
G6'ya da gelir

Son düzenleme:

Special Forces

Profesör
Xiaomi Mi A2 tavsiye ederim :)

stat counter