ABD'li Facebook, İnstagram, YouTube, Twitterı Boykot

Bu konuyu okuyanlar

sezin35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ABD yapımı sosyal medya platformlarını ülkemizde kullanımını diğer sosyal medya platformlarını kullanarak boykot edebiliriz. Benim Türkiye'de aktif olarak kullandığım " ModaSky " sosyal medyası var. Sizlerde bu veya diğer sosyal medya platformlarını kullanarak boykot edebilirsiniz.

ynswtf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Sizin boykot etmeniz ABD'yi durduracak mı yani? Siz zannediyormusunuz ABD'nin facebook, google, twitter kullanıcısının sayısı düşünce ABD geri vites yapacak? Coca Colayıda boykot etmemişmiydiniz siz? 2 gün sonra rte coca cola fabrikası açılışında boy gösteriyordu. Google twitter ve facebook gibi ağları siyaset oyunlarınıza alet etmeyin. Siz boykot etmek istiyorsanız buyrun edebilirsiniz. Ancak bu tür siyasi provokasyonlar yapmayın. Eğer boykot edecekseniz elinizdeki telefonu kullandığınız bilgisayarı hemen çöpe atmalısınız. Zira kullandığınız herşey ABD'nindir (Microsoft, google, apple, android, linux). "Amerikayı savunduğum felan yok. Gerçekleri belirtiyorum sadece" iyi forumlar

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Türk Lirasının her para birimi karşısında erimesinin nedeni ABD mi kardeşim? Dolar 7 lira mı; ABD ile sarılıp öpüşsek bile en fazla 6.70'e düşer.
Bir ülkenin parasının değerini üretim gücü belirler. Sorun içeride; biz parayla ithalat yapmışız, betona yatırmışız parayı. Yol, köprü, havaalanı, çılgın projeler sana dışarıdan döviz getirmiyor.

Son mesajlar