ABD seçimlerinde Kanada göçmenlik sitesi çöktü

• Konuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
ABD seçimlerinde Kanada göçmenlik sitesi çöktü

Amerika Birleşik Devletleri Başkanlık seçimlerinde sıra dışı bir olay yaşandı. Trump'ın kazanacağı belli olduktan sonra ABD vatandaşları Kanada göçmenlik sitesine hücum etti.

Trump'ın başkan seçilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Clinton ile beraber bizim FETÖ'cüler de kaybetti. Bu ülkeden hukuksuzca gaspettikleri milyonlarca dolar ile Clinton için oynamışlardı. Hayalleri suya düştü. Ben Trump'ın Türkiye için Clinton'dan daha hayırlı olduğuna inanıyorum. Clinton gelince bize günümüzü göstermek isteyen fetö hainlerinin etekleri tutuşmuştur şimdi eminim. Arkalarında Amerikalı babaları duramayınca başka ülkelerin onları daha fazla taşıyabileceklerini hiç zannetmiyorum.

42patriot42

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Millet tutturmuş bir Trump Müslüman düşmanı şöyle kafir böyle kafir. Obama sanki bizim caminin imamı. Müslüman dünyası çok iyi durumda da bu adam gelince mi kötüleşecek en azından adam alttan katliamlar yapıp yüzümüze Müslümanları seviyoruz demeyecek.

Black15

Asistan
Reaksiyon puanı
151
Millet tutturmuş bir Trump Müslüman düşmanı şöyle kafir böyle kafir. Obama sanki bizim caminin imamı. Müslüman dünyası çok iyi durumda da bu adam gelince mi kötüleşecek en azından adam alttan katliamlar yapıp yüzümüze Müslümanları seviyoruz demeyecek.
Aklımdan geçenleri bir güzel özetledin.