ABCC Token (AT)

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


tigris_21

Üyecik
Katılım
10 Eyl 2018
Mesajlar
1
Puanları
1
ABCC Tokeni (AT), ABCC Digital Asset Exchange’in ERC-20 tokenidir. Toplamda 210 milyona sabitlenen token ile AT sahipleri benzersiz avantajlar elde ediyor.
AT tedariki, Trade Contribution + Simultaneous Release üzerinden yapılıyor. Bu, tokenlerin yüzde 50’sinin, diğer yüzde 50’si ile aynı anda piyasaya sürüldüğü ticaret katkısı nedeniyle serbest bırakıldığı anlamına gelir.
Ticaret katkılarının yüzde 50’si ekibe gidiyor AT’den önce işlem görenler için yüzde 10’luk bir oranla Trade-to-Mine (TOM) üyelerine gidiyor. Simultaneous release’in yüzde 50’si yatırımcılar için, yüzde 10 takım için, yüzde 20’si ise platform için ayrıldı.
AT token sahiplerini ne gibi avantajlar bekliyor?
AT sahipleri, işlem ücretlerini ödeme veya diğer dijital varlıkları satın alma yeteneği dahil olmak üzere ABCC’deki çeşitli hizmetler ve ürünler için AT kullanabilirler. TOken sahipleri ayrıca platformun premium hizmetlerine tercihli erişim elde ederler. AT’ye sahip olanlar, belirli kriterlere uyan üyeler için ödülleri ABCC’de çeşitli kampanyalara ve etkinliklere katılabilirler. Bunun bir örneği, AT tokeni olan üyelerin ABCC’nin topladığı ticaret komisyonlarının yüzde 80’ini paylaşacak olması.
Token sahipleri, ABCC ile etkileşim, topluluk oluşturma ve ABCC’ye önerilerde bulunma gibi etkinliklere de erişebilir.
Trade-to-Mine
Belirtildiği gibi, toplam AT tokenlerinin yüzde 40’ı Trade-to-Mine ödülleri için tahsis edilmiş durumda. Bu, serbest bırakma ve dağıtımı içeren bir enflasyon modeli oluşturmak için tasarlanan ve Bitcoin’den ilham alan bir madencilik modelidir.
AT’in çıkış bölümünün, her biri 120 gün süren altı yarı ömür süresine sahip yarı ömürlü bir bozulma modeli var. Trade-to-Mine’a tahsis edilen toplam AT arzının yarısı (toplamın %20’si veya 42 milyon token) ilk 120 gün içinde piyasaya sürülecek.
Her yarı ömür periyodu bu rakamı yarı yarıya düşürerek toplam 210 milyon veya 21 milyon, 10,5 milyon, 5,25 milyon, 2,625 milyon ve 1,3125 milyon olan toplam AT arzının 10, 5, 2.5, 1.25 ve yüzde 0.625 seviyelerine geriletecek.Trade-to-Mine modelinin dağıtım süresi, bir blokta piyasaya sürülen AT tokenlerinin, üyeye o bloktaki işlem ücretinin yüzdesi temelinde dağıtılmasını içerir. Hiçbir üyenin bir blokta ödüller için uygun olmadığı durumlarda, AT aşağıdaki bir sonraki blokla dağıtılır.
 
Üst
stat counter