ABCC Token (AT) ve Avantajları

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)


ibrahimken

Üyecik
Katılım
10 Eyl 2018
Mesajlar
2
Puanları
1
ABCC borsası kullanıcı odaklı ve sürtünmesiz bir deneyim sunan kripto para birimleri için birinci sınıf bir borsa sunma misyonuyla yola çıkan, yepyeni bir borsa platformudur. ABCC‘nin odak noktası, yatırımcıların Blockchain varlıklarını tanımlarken, güvenli çevrimiçi alım satımlar yapma ve profesyonel ticaret hizmetleri almalarına yardımcı olmak. Borsada, kullanıcılar sitenin kâr payı ile ödüllendiriliyor ve aynı zamanda borsalar ile daha popüler hale gelen yeni Trade-to-mine modelini de kullanan ERC20 tabanlı AT tokeni bulunmaktadır.

AT Token totalde 210.000.000 adet olarak planlanmıştır. Toplam adedin iki yıl içerisinde piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Kullanıcıların yapmış oldukları ticaretlerden kesilen komisyon ücretlerinden elde edilen gelirlerin %80’ini AT kullanıcılarına tuttukları oranda dağıtım yapıyor. AT'yi aldıktan sonra ilk 7 gün Türkiye saatiyle 19:00 - 01:00 - 07:00 - 13:00 olan snapshot saatlerinde hesabınızda AT tutarsanız, 8. Gün 7 gün boyunca tutmuş olduğunuz AT için çekilen snapshotların en küçük değerine göre BTC, ETH ve USDT olarak temettü alırsınız. 8. Günden sonra elinizde yukarıda belirtildiği şartlarda AT tutmaya devam ederseniz günlük olarak ödülleri almaya devam edersiniz. Ayrıca yukarıda belirtilen snapshot saatleri dışında al sat yapabilirsiniz. Bu al sat işleminde elinizde bir miktar AT bulundurursanız ödemiş olduğunuz komisyon ücretinin %80i eğer AT bulundurmadan al sat yaparsanız ödenen komisyon ücretinin %20sini AT olarak geri alacaksınız. Ayrıca ABCC’de Trade of Mining (ToM) adını verdikleri ticarete dayalı mining sistemi ile AT kazanmakta mümkün. Ayrıca şuan borsa ABCC Token tutan kullanıcılara USDT, BTC ve ETH olarak 100 AT karşılığında 0,51$ pay vermektedir. (Bu oran hacme bağlı olarak artabilir yada azalabilir.) ABCC’de 50'nin üzerinde kripto para listelenmektedir. Günden güne hacmi artmaktadır. ABCC'ye getirmiş olduğunuz referansların ve referanslarınızın referanslarının da yapmış olduğu ticaretlerden size pay veriliyor.

ABCC'de ayrıca iki tur referanslı sistem bulunmaktadır. Yani referansınızın yaptığı al sat işleminden kesilen komisyon oranından %10, referansınızın referansının yaptığı al sat işleminden de %5 oranında AT alacaksınız.

AT Token yapmış olduğu kampanya ve desteklerle piyasada kendini göstermeye başlamıştır. Yakın zamanda exchange ile beraber yukarılarda görmeye başlayacağımızdan eminim.
 
Üst
stat counter