A8 2016, ön arka camı kırık ve hoparlörü bozuk lan S8 ile takas edilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

Ferhatr123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Elimde A8 2016 telefon var ben bu telefonu on arka cami kirik ve hoparloru bozuk bir s8 ile takaslamaya karar verdim hoparlorle arka kapak cok basit kendim yapabilirim ama on camdan supheliyim lcd de sikinti yok sadece on cami kendim degistirebilir miyim 1000 lira falan s8 benim telefonu 1200 e koydum uste 100 falan alacagim internette sadece cam 80 lira sizce alip kendim yapabilir miyim lutfen yardimci olun tesekkurler ya da s7 edge de alabilirim ekrani daha kolaysa tesekkurler

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Cihazın durumu ile ilgili net resimler atabilirsen, kesin bir cevap verebilirim. Ayrıca kendin yapabilirsen veya yaptırabilirsen al bence...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Kırık camlı ve hoparlörü bozuk telefon kullanmanı tavsiye etmem. Tamir ettirebilirim diyorsan takas et.

Ferhatr123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazın durumu ile ilgili net resimler atabilirsen, kesin bir cevap verebilirim. Ayrıca kendin yapabilirsen veya yaptırabilirsen al bence...
Sayin hocam degerli cevaplariniz icin tesekkurler sahibinden de buldugum bir ilanla takaslayacagim fotograflari yok ama soyleki on cami kirik kullanilir aslinda fakat riski az ise kendim degistireyim diyorum disarda degisim en ucuz 500 lira oda sadece cam yine lcd panel degil yani zaten lcd de sikinti yok sadece cam degisicek ama cami sokerken lcd bi hasar alsa 1000 lira masrafi olur butun param cope gitmis olur internetten baktim yapilir gibime geliyor ama emin degilim cami tek tek sokmek sonra da ordaki loca isimli yapiskani sokmek lazim yapilabilir mi bilmiyorum evde 4 tane telefon tablet var ekrani kirik onlarla alistirma yapicam ama s8 ile ayni olur mu bilmem

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kırık camlı ve hoparlörü bozuk telefon kullanmanı tavsiye etmem. Tamir ettirebilirim diyorsan takas et.
Cevabiniz icin tesekkurler arka cam ve hoparlor degismek kolay ve ikisi 100 lira falan yapiyor o sikinti degil on camda 80 lira ama degistirirken lcd ye zarar gelirse 1000 lira bir lcd param cope gitmis olur yapabilir miyim bilmiyorum kararsizim

Son düzenleme:

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Sayin hocam degerli cevaplariniz icin tesekkurler sahibinden de buldugum bir ilanla takaslayacagim fotograflari yok ama soyleki on cami kirik kullanilir aslinda fakat riski az ise kendim degistireyim diyorum disarda degisim en ucuz 500 lira oda sadece cam yine lcd panel degil yani zaten lcd de sikinti yok sadece cam degisicek ama cami sokerken lcd bi hasar alsa 1000 lira masrafi olur butun param cope gitmis olur internetten baktim yapilir gibime geliyor ama emin degilim cami tek tek sokmek sonra da ordaki loca isimli yapiskani sokmek lazim yapilabilir mi bilmiyorum evde 4 tane telefon tablet var ekrani kirik onlarla alistirma yapicam ama s8 ile ayni olur mu bilmem
Rica ederim :) İlanda fotoğraf yok mu? Ayrıca dikkatli davranırsan LCD'de sorun olacağını sanmam. Dokunmatik testi yap LCD'nin sağlamlığı açısından. Aslında dediğin gibi evdeki tabletlerin üzerinde deneme yapabilirsin... Eğer kendine güvenin var, bu işten kar ederim dersen takas edebilirsin...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307

Cevabiniz icin tesekkurler arka cam ve hoparlor degismek kolay ve ikisi 100 lira falan yapiyor o sikinti degil on camda 80 lira ama degistirirken lcd ye zarar gelirse 1000 lira bir lcd param cope gitmis olur yapabilir miyim bilmiyorum kararsizim
Amoled paneller pahalı iyice zarar görüp görmediği öğrenin.

Ferhatr123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Rica ederim :) İlanda fotoğraf yok mu? Ayrıca dikkatli davranırsan LCD'de sorun olacağını sanmam. Dokunmatik testi yap LCD'nin sağlamlığı açısından. Aslında dediğin gibi evdeki tabletlerin üzerinde deneme yapabilirsin... Eğer kendine güvenin var, bu işten kar ederim dersen takas edebilirsin...

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...fonu-modeller-samsung-s8-64gb-539383450/detay
Soyle gostereyim hocam bu sekilde pek cok s7 edge ve s8 ilani var alip bu sekilde de kullanirim diyorum lcd de sikinti yok ama internetten bakarsaniz lcd den cami kazimak sonra da yapiskanini sokmek uzun bir is uzunlugu onemli degil cok riskli bir is mi bilmiyorum

Amoled paneller pahalı iyice zarar görüp görmediği öğrenin.
Lcd de sikinti yok hocam cam sadece ama onu degismek mesele

Up fikri olan yazsin lutfen

Son düzenleme:

uclerb

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Ben olsam etmem, başa dert resmen.

uclerb

Asistan
Reaksiyon puanı
70
Bende simdi evdeki lcdleri sokerken farkettim yas bu is cok zor onu kirmadan cikarmak telefonuda degistirmek istiyorum memnun degilim acikcasi
cihazınızı satın, üste biraz daha koyup daha güncel cihazlar alabilirsiniz

uclerb

Asistan
Reaksiyon puanı
70
ben a7 2017 cihazımı 1200 liraya sattım zar zor, sizin cihaz o fiyata gitmez

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
sakın garantisi yok darbe sonucu pcbde kılcal çatlaklar olabilir o gün bişey olmasa da yarın küt diye kapanır yada veri kaybı olursa elinde kahve tepsisi kalır.

Ferhatr123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sakın garantisi yok darbe sonucu pcbde kılcal çatlaklar olabilir o gün bişey olmasa da yarın küt diye kapanır yada veri kaybı olursa elinde kahve tepsisi kalır.
Ne kadar ince iscilik yapsam cam degismenin zor oldugu kanaatine vardim ekran degismek cok kolayda cam cok zor vazgectim tesekkurler bazi seyleri ertelemek lazim artik