A7 2016 alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

muratbey16

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Kardeşime telefon bakıyoruz da a7 2016 istiyor acaba alıncak bi telefon mu

#hainkostok

Asistan
Reaksiyon puanı
33
Alınır alınmasına fakat o fiyata ithalatçı garantili G5 bulunur.

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
A7 almayın arkadaşlar batarya ve tasarım haricinde fiyatını haketmeyen bir cihaz işlemcisi düşük onun yerine eski amiral gemisi cihazları veya ihtalatçı garanti lg g5 alabilirsiniz.

muratbey16

Asistan
Reaksiyon puanı
25
A7 almayın arkadaşlar batarya ve tasarım haricinde fiyatını haketmeyen bir cihaz işlemcisi düşük onun yerine eski amiral gemisi cihazları veya ihtalatçı garanti lg g5 alabilirsiniz.
Performans olarak kötümü

#hainkostok

Asistan
Reaksiyon puanı
33
İşlemcisi o kadar iyi değil.Xiami Mi5 de bakabilirsiniz.

SONG JOONG KI

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
O fiyata ithalatçı garantili g5 almak daha mantıklı;)

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Kesinlikle tavsiye etmem. Cihaz işlemci bakımından çok vasat seviyelerde. En son piyasada 1500-1750 tl arası satılıyordu. Değil bu fiyatlar 1000 tl bile verilmez çünkü şuan 1000 yl bandındaki cihazlar bile performans bakımından a7'den daha iyi.

İlla samsung almak istiyorum bu fiyatlarda diyorsanız samsung note 4, a7 2016 ile yakın fiyatlardaydı note 4 bakın.

Ama benim tavsiyem 1500 lira bandında;

• Samsung s6 (ithalatçı garantili bulunur bu fiyatlara)
  • Xiaomi mi5
  • Sony xperia xa ultra
Eğer bütçeniz 1750 lira bandında ise kesinlikle lg g5 (ithalatçı garantili) şiddetle tavsiyemdir.

PC_KAPTAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kamerası tavsiye edilir ama telefonu da sırf kamera için alacak değilsiniz ya:) Ben Samsung Galaxy S6 kullanıyorum. Kamerası olsun, depolama alanı olsun gayet güzel. S6'yı almanızı tavsiye ederim.;)

muratbey16

Asistan
Reaksiyon puanı
25

O fiyata ithalatçı garantili g5 almak daha mantıklı;)

Merhaba,

Kesinlikle tavsiye etmem. Cihaz işlemci bakımından çok vasat seviyelerde. En son piyasada 1500-1750 tl arası satılıyordu. Değil bu fiyatlar 1000 tl bile verilmez çünkü şuan 1000 yl bandındaki cihazlar bile performans bakımından a7'den daha iyi.

İlla samsung almak istiyorum bu fiyatlarda diyorsanız samsung note 4, a7 2016 ile yakın fiyatlardaydı note 4 bakın.

Ama benim tavsiyem 1500 lira bandında;

• Samsung s6 (ithalatçı garantili bulunur bu fiyatlara)
  • Xiaomi mi5
  • Sony xperia xa ultra
Eğer bütçeniz 1750 lira bandında ise kesinlikle lg g5 (ithalatçı garantili) şiddetle tavsiyemdir.

ya ıtalatcı fırma olarak guvenemıyorum fazla bıde lg ler cok ısınıyor dıye goruyorum her yerde

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
ya ıtalatcı fırma olarak guvenemıyorum fazla bıde lg ler cok ısınıyor dıye goruyorum her yerde

Şu çok ısınıyor konusunu atlayalım artık. İşlemciler artık canavar gibi. Ne kadar güç o kadar ısı. Her çok güçlü olupta ısınmayan yokmu var oda sd820. Lg g5 ne kullanıyor ? Sd820. Yani şuanda bu termal kuşkularınızda lg g5 sizi memnun edecektir. Valla güven meselesine birşey diyemem orası sizin insiyatifinize kalmış ama ben 2600 tl market fiyatı olan bir cihazı 1700-1800 tl'ye alacak olsam çokta sorun yapmam bunu. Çünkü 1000 tl'ye yakın bir fiyat cebine kalıyor. He çokmu kuşkun var 2000 tl ver gene hepsiburada'dan distribütör garabtili g5 al içinde rahat eder.

Yada şöyle düşün. Burda 2600 tl fiyatı olan bir cihazı ucuza nasıl alırsın ? Yurt dışından alırsın 180 tl civari bi pasaporta kayıt parası verirsin böyle ucuza alırsın. Sonuç? Elinde ucuz bir cihaz var ama garantisi olmayan bir cihaz var. Burdan ithalatçı garantili al güvenilir biyerden hem ucuza almış olursun hemde ithalatçıda olsa 2 yıl garantisi olur cihazının.

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
incehesap.com da s6 edge 32 gb 1820 lira . incehesap.com güvenilirmidir arkadaşlar ? bu arada a7 2016 yerine o s ite güvenilirse oraya bakabilirsin . 2013 yılınca başka bir büyük forumda güvenilir olduğu söylenmiş . ( başka forum ismi vermek yasakmı ? :D ) @
...Görkem... ( etiketleme nedenim incehesap güvenilirmi sorusu :) )

Son düzenleme:

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Bende s6 edge 32 gb düşünüyorum olabilir belki . hayırlısı :D

muratbey16

Asistan
Reaksiyon puanı
25
incehesap.com da s6 edge 32 gb 1820 lira . incehesap.com güvenilirmidir arkadaşlar ? bu arada a7 2016 yerine o s ite güvenilirse oraya bakabilirsin . 2013 yılınca başka bir büyük forumda güvenilir olduğu söylenmiş . ( başka forum ismi vermek yasakmı ? :D ) @
ben magazadan alıcam yuzde yuz ınternetten alamam gıdıcem alıcam gelıcem yanı :D

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

Yani şimdi iyi deriz kötü çıkar kötü deriz iyi çıkar. Neden böyle diyom biliyon mu çünkü oradan hiç alışveriş yapmadım. Hani hepsiburada'da sıkıntı olmuyo ama incehesap'ı ile ilgili kesin bilgi sahibi olmadan bişey demem yanlış olur.

Ama s6 edge için konuşursak s6'dan hiçbir farkı yok. Niye o kadar fazla para veresin ki.

Samsung s6:

Samsung Galaxy S6 32 GB (İthalatcı Garantili) Fiyatı

Yani bence gerek yok. Bi fark olsa hafi anlarım. Mesele s7 ile s7 edge arasında ekran boyut farkı var, batarya kapasite farkı var, ekran kenarları kıvrımı var. S6 ile s6 edge arasında sadece ekran boyut farkı var. Bence gerek yok s6 baya ucuz o dediğin cihaza göre.

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Yok ordaki distrubitör garantili 1820 lira . sinif arkadasim ordan lg v10 aldi 3 4 gun once ondan sonra bakmaya basladim o siteye. (ben distrubitor garantili telefon bakiyorum )

Loamsdown

Asistan
Reaksiyon puanı
27
Fakat o siteyle ilgili urunu sattiktan sonra bi sikimti cikarsa ilgilenmediklerini duydum. Yani bozuk falan cikarsa , yada kullanilmis urun gonderdikleri falan olmus bu durumlarda insani pisman ediyorlarmis yaziyordu bazi forumlarda . sanirim bende hepsiburada dam alacam gibi duruyor.

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
A7 2016 almayın , aldırmayın. Geçmiş dönemde kullanmış birisi olarak pişmanım. Samsung bayisinden almama rağmen sıkıntılarını kanıtlamama karşın ne cihaz değişimi ne ücret iadesi yapılmadı. Sadece 6 günlük telefona. Yetkili servis incelediğinde telefonda sıkıntı olmadığını söyledi. Kısacası Samsung un A 2016 serisi cihazları çöp . İşlemci ve ram e aldanıp aldım bi daha mı tövbe. İlla Samsung marka cihaz bakıyor iseniz C7 veya J7 Prime alabilirsiniz.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Fiyat çok pahalı alınmaz şakın alma donanım yetersiz cihazın

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Bu ne da reedercılar basmış burayı. Faydalanıcak arkadaşlar bu reeder yorumlarını dikkatte almasınlar

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Reedercılar size noluyor?Yoksa ban mı istiyorsunuz?Moderatöre bildirmeden olmuyor mu?

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Herkes kullandığı cihazı öneriyor ne var bunda?samsung önerince samsungcu ya da samsung u para karşılığı mı önermiş oluyor?Parmağın gösterdiği taraf yerine parmağa bakan tipler ahkam kesiyor ne güzel!Resmi kanallarda şu an 1600 bandında alınabilecek en güzel cihaz reeder p10s. Aynı fiyat bandında aynı özelliklerde farklı marka cihaz gösterin bakalım gösterebilecek varsa.Anca marka fetişizmi..o markaya o kadar verilmezmiş? Hangi markaya verilir birader o zaman? Başka yerde o fiyata çöp diyeceğiniz cihazları markası için yere göge sıgdıramıyorsunuz?İyisi ile kötüsü ile yerli bir firma birşeyler yapmaya çalışıyor,bizim aklıevveller insanımızda nasıl kötüleriz diye yapmadığını bırakmıyor..
1600 bandında diğer markala cihazlar yerine reeder p10s alınabilecek en iyi cihazdır.ama kendini sürüden ayrı rahat hissetmetmeyecek olanlar almasın tabi,sürüyü kaybedersiniz mazallah kurtlar kapar
Bilincli bi şekilde özellikle yeni üyeler reeder reklamı yapıyor. Ama bu yaptığınız reedera faydadan çok zarar veriyor. Mesela ben sırf bu yüzden reederdan baya bi soğudum. Bi firma böyle bi şeye ihtiyaç duyuyosa kalitesine güvenmiyor demektir.

sipahim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilincli bi şekilde özellikle yeni üyeler reeder reklamı yapıyor. Ama bu yaptığınız reedera faydadan çok zarar veriyor. Mesela ben sırf bu yüzden reederdan baya bi soğudum. Bi firma böyle bi şeye ihtiyaç duyuyosa kalitesine güvenmiyor demektir.
Malesef ulkemizde kaliplasmis marka algisi var, yillardir marka cihaz kullanmadim hep yurtdisindan farkli markalar getirdim sadece her zaman garanti konusunda problem yasadim. Yine ayni fikirdeyim turkiye de samsunga apple a ara verecegime x markalari kullanirim. Yeni bir cihaz alicaktim atastirdim Reeder turk firmasi ve gercek anlamda cok guzel cihaz yapmis. Kimsenin yorumuyla veya tavsiyesiyle degil kendi urun bilgime dayanarak aldim, kullaniyorum, memnunum. Herkese de tavsiye ediyorum.

!/|Believer|\!

Doçent
Reaksiyon puanı
214
Malesef ulkemizde kaliplasmis marka algisi var, yillardir marka cihaz kullanmadim hep yurtdisindan farkli markalar getirdim sadece her zaman garanti konusunda problem yasadim. Yine ayni fikirdeyim turkiye de samsunga apple a ara verecegime x markalari kullanirim. Yeni bir cihaz alicaktim atastirdim Reeder turk firmasi ve gercek anlamda cok guzel cihaz yapmis. Kimsenin yorumuyla veya tavsiyesiyle degil kendi urun bilgime dayanarak aldim, kullaniyorum, memnunum. Herkese de tavsiye ediyorum.
Samsung ve apple yaygın markalar olmasına rağmen bi konunun arkasına ard arda bu kadar yorum gelmiyor. Bu yorumların hepsi yeni üyelerden ve aşırı övgü dolu olunca sistematik bir kampanya yürütüldügü bariz belli oluyor. Ama dediğim gibi bu markaya daha çok zarar veriyor. Böyle bişeye tenezzül eden bi marka alınmamalı bence

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Yerinde olsam GM 5+'a falan bakarım ancak f/p ürünü olur. ;)