A50 kullanan ve sorun yaşayanlar

Bu konuyu okuyanlar

Berkançelik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sitelerde gezeken yakınlaşyırma yapıyor kendiliğinden. Yazışırken başka harflere basıyor. Gariplik bunu herzaman değil ara ara yapıyor. Parmak okumada da sıkıntı yaşıyordum.. Güncelleme ile düzelicek denildi güncelleme geldi düzeldi ama uzun sürmedi tekrar eskiye döndü. Parmak okumayı iptal edeyim derken telefon kitlendi. Servise verdim yazılım atıldı. Ara ara olan sıkıntı. aaaraaaa. aaaarraaaa yapmaya başladı. İade etmeyi düşünüyorum. Bakalım neler yaşayacağım. A50 kullanan ve sorun yaşayanlar varmı?

gta3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Senin sikintin iyi yine beninkinde cevirici ile flashi bagliyorum kabul etmiyor telim 2 haftalikti simdi 1 aylik ilk zamanlar kabul ediyordu 2-3 gun sonra sanki otg ozelligi kayboldu servise gonderdim ayarlarda sikinti yoktur denip geri gonderdiler sorunu hala devam ediyor servisten geldi teli acmaya calistim acilmadi sarj gostergesi cikti ama icinde sarj var sarja takana kadar teli acamiyorum yada ses kisma tusu guc tusuna basip reset atiyorum o sekilde aciliyor insallah bu problemler yazilimsaldir...

gta3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Acilma prblemi sanirim duzeliyor servisteyken tel 2 hafta kapaliydi belki sorun ondandir simdi 2.kez denememde aciliyor bide typecli flash siparis verdim bakalim o calisacakmi...

gta3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Malesef yine calismadi berkancelik kardes senin sarj soketinin altina dikkatli bakabilirmisin benim sarj soketim( ! !!!! ! ) sekli boyle temsili yaptim aralarda 2 ser disli bos arkali onlu seninkide aynimi...

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Cihazın kendi takılan bataryasının yerini tutmaz zaten mesela kolu kesilen adamın protez kolu kendi kolunun yerini tutmuyor !

gta3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Kerem koylu nedemek istedigini anlamadim telefonun bataryasi felan degismedi 1 aylik ciha

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
O zaman pardon yanlış bir forumla karıştırmışım

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
A50 kullanıyorum, hiç böyle bir sıkıntı yaşamadım. Çerçeveler çok ince olduğu için acaba elinizin iç kısmı mı dokunuyor ? Dikkat ettiniz mi hiç ?

gta3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Elimin ic kismi dokunsa nolucak konuyu siz iyi anlamadiniz sanirim flash kabul etmiyor diyorum telefon sanirim sarj soketinde sikinti var bi sekilde kabloyla pcye doaya aktarimi oluyor ama flashla doaya aktrimi olmuyor servisim iyi olsa tekrar gonderirdim ama servis sikintili teli oyuncak eder gonderir...

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Elimin ic kismi dokunsa nolucak konuyu siz iyi anlamadiniz sanirim flash kabul etmiyor diyorum telefon sanirim sarj soketinde sikinti var bi sekilde kabloyla pcye doaya aktarimi oluyor ama flashla doaya aktrimi olmuyor servisim iyi olsa tekrar gonderirdim ama servis sikintili teli oyuncak eder gonderir...
Ben konu sahibine yazmıştım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sanırım otg çalışmıyor demek istiyorsunuz.

gta3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Pardon Emre bende bana diyorsun sandim evet otg cakismiyor...

gta3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Telefonum 128 gblik ithalat garantili servisi ritzy teknik servis diye bir servis memnun kalan kisi sayisi cok az riske girmek istemiyorum simdilik bu sekilde kullanirim ayda bir flash kullaniyorum zaten film atmak icin onuda bilgisayarima baglar atarim cok sikinti degil benim icin belki ilerde ucretli kaliteli bir serviste yaptiririm

meefes

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Sitelerde gezeken yakınlaşyırma yapıyor kendiliğinden. Yazışırken başka harflere basıyor. Gariplik bunu herzaman değil ara ara yapıyor. Parmak okumada da sıkıntı yaşıyordum.. Güncelleme ile düzelicek denildi güncelleme geldi düzeldi ama uzun sürmedi tekrar eskiye döndü. Parmak okumayı iptal edeyim derken telefon kitlendi. Servise verdim yazılım atıldı. Ara ara olan sıkıntı. aaaraaaa. aaaarraaaa yapmaya başladı. İade etmeyi düşünüyorum. Bakalım neler yaşayacağım. A50 kullanan ve sorun yaşayanlar varmı?
Dediklerine hiç rast gelmedim ama parmak izi çöp

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
herşeyi çöp a50 nin.berbat ekran azcık kirlendimi tlfn sapıtıyor.ekran titretiyor,saçma sapan ayarlara giriyor.göturdum servise yaptik al dediler daha yolda yine yaptı aynısını.

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Bende malezya romu var , sorun yok. TR romunda çok daha önce geliyor bi de güncellemeler.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
@<<Dkn nyz>> sen haklıymışsın galiba en iyisi samsung'tan uzak durmak xiaomi daha mantıklı bu paraya daha az sorun daha fazla donanım sunuyor ekran kalitesi yanlızca biraz düşük.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Abartiyorlar çok satinca sorunlu gibi gozukuyor ama sorunu yok hepsi kullanici hatasi Samsung almazsan alma sana kalmadi General Mobile al o zaman Venus al...

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
@<<Dkn nyz>> sen haklıymışsın galiba en iyisi samsung'tan uzak durmak xiaomi daha mantıklı bu paraya daha az sorun daha fazla donanım sunuyor ekran kalitesi yanlızca biraz düşük.
Şaşırdım samsung u överdiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abartiyorlar çok satinca sorunlu gibi gozukuyor ama sorunu yok hepsi kullanici hatasi Samsung almazsan alma sana kalmadi General Mobile al o zaman Venus al...
İphone da çok satıyor huawei de ama bukadar şikayet yok

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
samsung kötülemek degl maksat genelleme yapmamak lazım aslnda.hep samsung kullandim s2 s4 s7 s9 s9 plus şuan a50 var ama şanstırki berbat cikti.

gta3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
A50 bendekide malezya cihazi hic bir sorun yasamadim guncellemelerde erken geliyor bendede tek sikinti bir kac kez cevirici ile flash baglayinca sarj soketi bozuldu sanirim artik flash kabul etmiyor oda kullanici hatasi samsunga mal etmemek lazim ama xiaomi cihazlari tavsiye ederim cok kullanisli ve saglam...

Smhkyhn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar sürekli kasıyor daha alalı 1 ay olmadı
Kendi kendine geri tuşuna basıyor ne yapmalıyım

gta3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Geri tusu olayi bazen bendede oluyor menudeyken cikiyor ama guncellemeyle duzeltilir sabredin arkadaslar

gta3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaslar ekim guvenlik guncellemesinden sonra flashim bozuldu el feneri hic alcilmiyor fotograf cekerkende flash 1 kez patliyor o yuzden resimler parlak cikiyor bu sekilde sizinde basiniza geldimi yada problem hakkinda fikri olan varmi yazilimsal ise tamire bosuna vermeyim

gta3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Neyseki bu problem sadece bende yok son guncellemeyi alan bircok kiside ayni problem varmis yabanci bir sitede okudum tel sarjdayken flash sikintisiz calisiyor bide bilgisayara bagladigim zaman sadece sarj ediyor dosya aktarimi yapmiyir o yuzden rom atmakta sikinti olucak sanirim artik kasim guncellemesini beklicez...

Son mesajlar