A50 almalı mıyım

Bu konuyu okuyanlar

KeremU121

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar hepinize tavsiyeleriniz ve değerlendirmeniz için çok teşekkür ediyorum bugün a50 yi satın aldım şuanda kurulumunu gerçekleştiriyorum telefon şuanlık güzel gibi bir sorun görür isem tekrar buraya yazarım

Reaksiyon puanı
892
Yazdığın şeyden o anlam çıkıyor ama. Zaten akıl karı değil biri amiral gemisi ve bu işler sadece işlemciye bakmaz her anlamda daha donanımlıdır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşım sen ilk önce bi ağzını topla sonra gel burda fikrini söyle.
Senin çöp dediğin telefonlar eski orta segmente benzemez sen neyden bahsediyorsun ? 3 yıllık amiral gemisi ile bugünün orta segmentini aynı keseye koyup hatta 3 yıllık amiral gemisinin daha iyi olduğunu söylüyorsan teknolojiden çakmadığının apaçık kanıtıdır. Bugün S7 ile A70'i karşılatır bakalım hangisi daha iyi perfromans sunar ya da donanımsal olarak hangisi daha iyidir. Yeniliklerle donatılmış bir cihaz yerine güncelleme desteği kesilmiş ve geri kalmış bir cihazı tercih ediyorsan seni tebrik eder, anlından öperim.
tabii ki de o kadar bütçem olsa ikinci el s9 lara bakardım bulamazsam ya duruma göre a50 ya da a70

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Yıllardır iphone 6 kullanıyorum ve bu yeni a serisi gerçekten ilgimi çekti a50 de bana göre uygun gibi geldi ancak bir kaç videoda farklı tavsiyeler vs. de vardı bu yüzden biraz aklım karıştı sizce a 50 almalımıyım ?
telefonu genelde youtube üzerinden video izlemek için kullanıyorum çok olmasada iyi grafikleri oynamak tabi ki herkes için bende istiyorum.
tavsiyelerinizi bekliyorum.
Reis bende A10 var ve PUBG'de orta grafiklerde kasmadan oynatıyor. A50 benimkinden güçlü. Ben memnunum. Sende alırsan memnun olursun.

Turktosun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
3 senenin önceki amiral gemisi daha iyiymiş sjjssjsjskksskja. Kardeşim ben de Sony Xperia xz vardı(s7 edge) dengi ve şimdi A70 aldım. Cpu hızı olarak çok daha iyi bir telefon, gpu da ise mobile legends'i en yüksek ayarlarda rahatça oynuyorum(xz de yüksek ayarlarda oynamak imkansızdı). Kamera olarak da A70 daha iyi . Batarya olsun ekran teknolojisi olsun ekran kasa oranı olsun daha iyi. Sen millete ahkam keseceğine bu sene çıkan A70i ve Mi9t'i incelemeni tavsiye ederim. A7 lerde A5'lerde kaldığın belli.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
3 senenin önceki amiral gemisi daha iyiymiş sjjssjsjskksskja. Kardeşim ben de Sony Xperia xz vardı(s7 edge) dengi ve şimdi A70 aldım. Cpu hızı olarak çok daha iyi bir telefon, gpu da ise mobile legends'i en yüksek ayarlarda rahatça oynuyorum(xz de yüksek ayarlarda oynamak imkansızdı). Kamera olarak da A70 daha iyi . Batarya olsun ekran teknolojisi olsun ekran kasa oranı olsun daha iyi. Sen millete ahkam keseceğine bu sene çıkan A70i ve Mi9t'i incelemeni tavsiye ederim. A7 lerde A5'lerde kaldığın belli.
günümüzde orta segment almak mı daha mantıklı yoksa amiral gemisi mi
amiral gemilerinin fiyatı da aşırı tuzlu sizin fikriniz nedir ?

Turktosun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Benim param olsa mate 20 pro almayı çok isterdim. Ama orta gelirli bir ailenin çocuğu olarak bana fazla geliyor. Sabah 7 den akşam 12 ye kadar dükkanda çalışıp sonra bir telefona 5 bin vermeye gönlüm razı olmaz. Bir sene önceki amiral gemilerine bile ulaşamıyoruz. 2 sene önceki amiral gemisini almayı da mantıklı bulmuyorum şimdiki orta üst seviye telefonları tercih ederim örnek verirsem mi9t ve A70. Yani şimdi s8+ mı A70 mi? Bence kesinlikle A70