A10 Aldım. Sizce Doğru Kararı Verdim mi?

Bu konuyu okuyanlar

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,929
Herkese merhaba. 1299 TL'ye aldım. Memnunum fakat sizce doğru kararı verdim mi? Bütçe 1000-1300 TL'ydi.

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Hayırlı uğurlu olsun. Bu konuyu daha önce açsaydınız keşke almadan. Bence hiç şu daha iyiydi vs diyenlerin yorumuna bakıp kafanızı bulandırmayın ulan kötü ettik heralde diye. Telefon işinizi görüyordur, kötü bir markada değil malum. Gayet güzel zaten o fiyata, hayırlı olsun tekrar.

EFI Shell

shellx64.efi
Super Moderator
Reaksiyon puanı
18,929
Hayırlı uğurlu olsun. Bu konuyu daha önce açsaydınız keşke almadan. Bence hiç şu daha iyiydi vs diyenlerin yorumuna bakıp kafanızı bulandırmayın ulan kötü ettik heralde diye. Telefon işinizi görüyordur, kötü bir markada değil malum. Gayet güzel zaten o fiyata, hayırlı olsun tekrar.
Teşekkür ederim. Cidden işimi görüyor. PUBG mobile de orta grafiklerde gölgeler açık şekilde akıcı ve kasmadan oynana biliyor. Kötü yanı Androidinin 32 bit olması. 64 bit ROM yapıp kurmak lazım aslında. Güzel yanları şunlar:
Kulaklıklar(3.5mm jak ve Bluetooth) için Dolby Atmos( Modlar mevcut)
2.0A adaptör ve kablo ile çok kısa sürede doluyor. Ancak adaptör alev alıyor. Kulaklık çok kaliteli. Pause resime tuşu çalışıyor.
Samsung un yeni arayüzü One UI 1.1 yüklü.

Cruslan

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Samsung'un orta seviye telefonları daha fiyat/performans oldu(A80'i saymazsak). Bence güzel bir karar. Güle güle kullanın. Samsung üzmeyecektir. Türkiye için servis desteği kötü diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum.