950 xl almak istiyorum bir kaç sorum var

Bu konuyu okuyanlar

yildizlutfu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar elimde xianomi mı mix 256 GB var .. satiliga çıkardım bı arkadaş da bu telefonla takas yapalım diyor üzerine neyse vereyim diyor.. özelliklerine baktım güzel telefon .. yanlız marketinde ki uygulamalar ne serumda bilmiyorum Facebook Instagram garanti cep iş cep önemli uygulamalar sorunsuz calisiyormu.. bı yardımcı olurmusun kullanıcı olarak..

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Windows 10 platformu Android uygulamaları çalıştırıyordu en son şu anda denemiş değilim fakat alma tavsiye etmem git Nokia al daha iyi bence.;)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mı Mix 256gb ile takas edilmez Mı Mix çok daha üstün bir donanıma sahip
S8e geçmenin tavsiye ederim

yildizlutfu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani bulasmayin hiç bu işe diyorsunuz ..

M

Murat Burç

SDN Okuru
Aynen. 950 XLnin daha iyi bir kamerası daha iyi bir ekranı var(kalite olarak) Fakat çok ısınan bir 810u var Mi MİXin ise çok daha az ısınan çok daha güçlü bir 821i var

yildizlutfu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eyvallah başkan sağolasın.. ben de az çok biliyorum ama üzerinde para verecekler yaa o beni cezbediyor.. iscep ve garanti cep i devamlı kullanıyorum Instagram ve Facebook u da bu uygulamalar Android deki gibi calisiyormu bu telefonda onu merak ediyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Eyvallah başkan sağolasın.. ben de az çok biliyorum ama üzerinde para verecekler yaa o beni cezbediyor.. iscep ve garanti cep i devamlı kullanıyorum Instagram ve Facebook u da bu uygulamalar Android deki gibi calisiyormu bu telefonda onu merak ediyorum
WPye geçme benim bildiğin instagramın betası var. S8 veya S7 Edgeye geç cihazı satıp yine eline para kalır gibime gleiyor artık kaça satarsın cihazı bilmem

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
950XL hayalimdeki telefondur. Çok sağlam ve güçlü bir cihaz. Mağaza eksikliği bu dilberim cihazı maalesef düşürüyor. Iphone 6S Plus almadan önce bunu alacaktım ama bulamadığım için alamadım. Arkadaşın dediği gibi İnstagram Beta durumda maalesef. İnstagram ve Facebook iyi çalışıyor bildiğim kadarı ile. Halen gözümde olan telefondur.

M

Murat Burç

SDN Okuru
950XL hayalimdeki telefondur. Çok sağlam ve güçlü bir cihaz. Mağaza eksikliği bu dilberim cihazı maalesef düşürüyor. Iphone 6S Plus almadan önce bunu alacaktım ama bulamadığım için alamadım. Arkadaşın dediği gibi İnstagram Beta durumda maalesef. İnstagram ve Facebook iyi çalışıyor bildiğim kadarı ile. Halen gözümde olan telefondur.
Siz bi S7 ,s8 veya Note kullanın bir daha ne wp kalır ne de ios:D

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Siz bi S7 ,s8 veya Note kullanın bir daha ne wp kalır ne de ios:D
Samsung' un en son çıkan Note ve S7 ve S8 modellerinin çok iyi olduğunu eski android olmadığını biliyorum. Hali hazırda Iphone 6S Plus kullanıyorum ama açık konuşmam gerekirse Lumia' dan aldığım zevki alamadım.
--- Gönderi Güncellendi ---
Aynen. 950 XLnin daha iyi bir kamerası daha iyi bir ekranı var(kalite olarak) Fakat çok ısınan bir 810u var Mi MİXin ise çok daha az ısınan çok daha güçlü bir 821i var
Isınan bir 810' u var doğru ama sıvı soğutma özelliği ve ayrıca iris tarama özelliği var.

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
Surface Phone video ve konseptler oldukça sıradışı.. Alışılmışın oldukça dışındaydı. Surface Phone bakabilirsin. Resmen desteği kesildi diyorlardı Windows Phone için. Daha üretmeyeceklermiş.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Samsung' un en son çıkan Note ve S7 ve S8 modellerinin çok iyi olduğunu eski android olmadığını biliyorum. Hali hazırda Iphone 6S Plus kullanıyorum ama açık konuşmam gerekirse Lumia' dan aldığım zevki alamadım.
--- Gönderi Güncellendi ---

Isınan bir 810' u var doğru ama sıvı soğutma özelliği ve ayrıca iris tarama özelliği var.
Z5de de sıvı soğutmalı 810 var. FHD60 video kaydında ağlıyor. Daha dün video çektim z5 ile.İris var ama parmak izi okuyucu yok.
Lumia' dan aldığım zevki alamadım.
Benden size tavsiye S7de 1 hafta deneyimleyin androidi
Ne lumia kalır ne de ios

Akif52

Müdavim
Reaksiyon puanı
110
950 de cidden vardı gerçekten ısınmadığını söylediler kullanımı oldukça rahattı..

okitay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
950 xl güzel bir cihaz dediğiniz gibi fakat bende mi mix ile takas etmenizi tavsiye etmiyorum. Lumia 925 kullanmıştım fakat windows phone'da ki eksiklikler nedeni ile biraz pişmanlık duymuştum. Bunun dışında yeni popüler işine yarayan bir uygulama çıktığında hoşuna gittiğinde bunu wp marketten yükleyemeyeceksin belki marketine bile gelmeyecek. Onun dışında yarın, öbürgün elinden çıkarmak istediğinde çok zor çıkaracaksın. Senin elinde ki Mi mix şu anda iyi bir cihaz daha iyi cihazlar ile takas yapabilirsin. Yukarıda ki arkadaşın dediği biraz zor tabi ki bir S8 ile takas yapamazsın üstüne sen para verirsin o hangi dünya da yaşıyor şu an bilemiyorum. Fakat bir Sony XZ ile takas edip üstüne belli bir miktar para alabilirsin. İleri de bu cihazı elinden çıkarıp nakite ya da takasa çevirmen de daha kolay olur. XZ'yi örnek verdim o fiyat bandında ki cihazları kastediyorum. Ama güzel hoş cihaz kullanırım diyorsan yazdıklarım senin için sorun değilse dediğin uygulamaları vs. kullanabileceğin, kamera ve hız ve ekran konusunda iyidir. Zaten eline alıp kurcalamışsın az çok. Bir de 810 Android cihazlarda ısındığı kadar WP'da ısınmaz.

yildizlutfu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vazgeçtim zaten yaaa.. ben bunu kullanmaya devam edeyim bayaaa da alıştım aslında.. sadece ön kamerası biraz canımı sıkıyor ama olsun.. çok teşekkür ederim ilginize alakaniza

serdarski

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Arkadaşlar elimde xianomi mı mix 256 GB var .. satiliga çıkardım bı arkadaş da bu telefonla takas yapalım diyor üzerine neyse vereyim diyor.. özelliklerine baktım güzel telefon .. yanlız marketinde ki uygulamalar ne serumda bilmiyorum Facebook Instagram garanti cep iş cep önemli uygulamalar sorunsuz calisiyormu.. bı yardımcı olurmusun kullanıcı olarak..
sahibinden.com'da 440631587 numaralı ilana bakıver..

Freedom Leader

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Windows Phone şuanda kullanıyorum ama geçici cihaz olarak almıştım. Lumia 535 aldım, 170 TL'ye garantili kutulu faturalı yani full bir cihazdı, ikinci el ama temizdi. Bu fiyata bulabileceğim hem farklı hemde bana göre en iyi fiyat/performans cihazıydı. Windows Phone 950 XL daha da üst model, 535 ile kıyasa bile girmez. Şöyle diyeyim, saydığın tüm temel özellikleri var, İnstagram normal sürümü mevcut en son özellikleri, Whatsapp'ta var aynı şekilde ama o fiyat verilmez bence ölü yatırım gibi olur. Cihaza lafım yok ama satamazsın kolay kolay, benim gibi 170 TL gibi uygun bir fiyata olsaydı alın düşünmeyin derdim. Stabilite konusunda Android'den üstün İOS gibi ama daha özgürlükçü, cihaz zaten Nokia :D sağlam ve kaliteli kamerası ekranı vb iyi cihaz ama yüksek fiyatlı değmez bence.