950 TL'Lik Terliğini Paylaşıp Altına Yazdığı Yorumla Herkesi Kızdırdı

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
626
Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber, 950 TL'lik terliğinin fotoğrafını paylaşıp altına "Yunan terliğini Türkiye'den aldım ülkem kazansın." yorumunu yazdı. Bu yoruma herkes tepki gösterdi.

Eski futbolcu Rüştü Reçber'in gösterişi seven eşi Işıl Reçber, Yunanistan'daki tatilinden görüntüler paylaştı. Reçber, 950 TL'lik terliğini paylaşıp "Yunan terliğini Türkiye'den aldım ülkem kazansın" deyince, herkes dalga geçtiğini düşünerek eleştiri yağdırdı.

GECELİĞİ 13 BİN TL OLAN OTELDE TATİL YAPIYORLAR

Takvim'de yer alan habere göre lüks yaşantısını gözler önüne sermekten kaçınmayan Işıl Reçber, eşi Rüştü Reçber ile Yunanistan'ın Mikonos Adası'nda iki günlük kaçamak yaptı. Bodrum-Mandarin Oriental'daki evlerinde tatil yapan çift, Mikonos'ta geceliği 13 bin TL olan 'Blu Grecotel Exlusive Resort'ta kaldı. Sadece konaklamaya 26 bin TL ödediler.

DALGA GEÇER GİBİ NOT YAZDI

Işıl Reçber 950 TL'lik sandaletinin fotoğrafını paylaşarak "Bugünün sandaleti bir Yunan markası ama ben İstanbul'dan aldım. Ülkem kazansın. Burada giyerim o ayrı" notunu düştü.

İşte Işıl Reçber'in o paylaşımı:

isil-recber-950-tl-lik-terligini-paylasip-altina-9777396_7582_m.jpg

Işıl Reçber 950 TL'Lik Terliğini Paylaşıp Altına Yazdığı Yorumla Herkesi Kızdırdı

burcu fidan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
o terlik 950 tl etmez gerçekten çok zevksiz bir tercih desem :mad:

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
geceliği 13 bin tl mi? Allah akıl fikir versin :confused:

_X_

Profesör
Reaksiyon puanı
1,544
Arkadaşlar yardımcı olurmusunjz ? Ben aradımda altın ve pırlanta nakışını işlemesini bulamadım nerede acaba ?

Millet kazıklanmayı seviyor ve etiket fiyatının abartılı olduğunu bildiği halde almayı marifet sanıyor.
Yetmiyor birde almışlığını duyurarak görgüsüzlüğüde aldım reklamı sanıyor.

Değişik tipler değişik algı oluşturmalar falan filan ...

KNMX

Dekan
Reaksiyon puanı
3,747
Arkadaşlar yardımcı olurmusunjz ? Ben aradımda altın ve pırlanta nakışını işlemesini bulamadım nerede acaba ?

Millet kazıklanmayı seviyor ve etiket fiyatının abartılı olduğunu bildiği halde almayı marifet sanıyor.
Yetmiyor birde almışlığını duyurarak görgüsüzlüğüde aldım reklamı sanıyor.

Değişik tipler değişik algı oluşturmalar falan filan ...
Haklısınız alan var almayan var. Millet birbirine hava atmak için pahalı şeyleri alıyor, SIRF HAVA ATMAK İÇİN! İnsanlar zekat vermez, paralarını böyle saçma şeylere harcayıp bir de üstüne gösteriş yaparlar! Sonuna kadar haklısınız.

alpacino_34

Profesör
Reaksiyon puanı
495
görgüsüzlük.. bunu kayda alıp foruma konu açmaya gerek bile yok hergün olan şeyler ülkemizde normal artık ..

TBM

Dekan
Reaksiyon puanı
358
Sonradan görme mi bu ? Yoksa şımarık mı yetişmiş ?

Reaksiyon puanı
626
Bir terliğe okadar para vermek görgüsüzlüktür bence yada bak bak ben zenginim hareketi :)