9. Sınıf Sağlık Problemi Ve Notlar

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
64
Selamlar arkadaslar. Lisenin ilk yilina fen lisesinde girdim. Buyuk bir heves ve heyecanla okurken malese bazi saglik problemleri cekiyorum. Dersler ilerliyor ve konular agirlasiyor. Suan ilk yazililarimin ortalamasi 70 civarinda. Okul ile dersleri ayni anda yurutemez oldum. Saglik problemimi cok acmak istemiyorum ama surekli kontrol ve operasyon gormek zorundayim. Gun icinde cok yoruluyor ve artik dayanamicak durumda oldugumu hissediyorum. Yaklasan yazililarim var ve konu eksiklerim cok cok fazla. Sinavlari ogretmenler zor yapacaklarini devamli soyluyorlar. Universite hedefim yuksek ve suan buyuk bir sinav kaygim var. Bu yil somu ortalamam universiteye girmem icin gerekli puanimi ne oranda etkiliyor? Stres yapmaktan kendimi yoruyorum ve psikolojim cok bozuk. Bu yil elim ayagima karismis durumda. Hergun uykusuz kaliyorum ki dersleri kapatayim diye ama ne dersler duruyor ne de ben anliyorum. Hocalar yeni konularda surekli ilerliyorlar. Sizlere danismak istedim. Bu yil sonu puanimi cok fazla dert etmeme gerek varmi? Hedefim Hacettepe tip fakat dedigim gibi bir saglik sikintim var. Haftada gunde 9 5 gunden 45 hafta ici,5 de cmt olmak uzere 50 ders goruyoruz. Bu yil ne yapmam gerektigini sizlere sormak istedim. Tesekkurler.