9.000 bin bütçem var , telefon önerisi ?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Şuan iPhone 7 kullanıyorum, çok büyük telefon kullanamadığımı belirtmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Lütfen o para telefona verilir mi diye yorumlar da yapmayın, bütçede sıkıntı yok.

EtiJhin

Asistan
Şuan iPhone 7 kullanıyorum, çok büyük telefon kullanamadığımı belirtmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Lütfen o para telefona verilir mi diye yorumlar da yapmayın, bütçede sıkıntı yok.
Başlık yanlış 9.000 bin diye bir şey yoktur.Bence dokuz bin tl'ye telefon alınmaz ama tavsiye mate 20 pro.

Leand

Profesör
10.000 civarı xs max al bari 9 veren 10'da zorlar. XS alınmaz batarya sıkıntısı yaşatır o sıkıntıyı yaşayacağıma gider xr alırdım. Android düşünürsende note 10 bekle derim samsung note serisinde optimizasyonu daha başarılı yapıyor deniyor hali hazırda note 9 faktörü var bataryası çok iyi s9+ bataryası az düşük olduğu halde günü çıkartmakta zorlanıyordu eğer note 10'da böyle olursa düşünülebilir.

@ardagrbz

Asistan
S10 alınmaz. Bataryası amiral gemiye yakışır seviyede değil ama S10+ harika.
Pardon, deneyinlediniz mi ? Yanlış bilgi vermiyn litfen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kompakt diyorsan s10, xs, p30 ya da yurtdışından getirebilme ihitmalin varsa pixel 3 ailesinden biri de olabilir aslında

stackman

Asistan
Pardon, deneyinlediniz mi ? Yanlış bilgi vermiyn litfen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kompakt diyorsan s10, xs, p30 ya da yurtdışından getirebilme ihitmalin varsa pixel 3 ailesinden biri de olabilir aslında
deneyimleyenlerin yalancısıyım. s10e ile arasında pek fark yok dediler. s10e performansı iyi değil.

stat counter