800-1000 TL Aralığında Telefon Tavsiyeleri

Bu konuyu okuyanlar

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Android işletim sistemi benim daha çok ilgimi çekti bütçeyi zorlarsam 1200 TL olur belki...

randomen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
1 ay kadar bekle Htc Primo cıkacak ;)

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sony Ericsson önerisi aklımda biraz daha beklemedeyim acayip kararsızım birde ekranı nasıl acaba bu xperia'nın?

Bana aklı aldığım yakın arkadaşlarım biraz sabret bekle diyorlar birkaç ay beklesem mi acaba şu sıralar ateş pahası zaten :cursing:

Karargaht

Müdavim
Reaksiyon puanı
112
Ekran HTC den çok daha iyi, özelliklerini karşılaştırırsan fark edersin.

Hepsiburada da Xperia Neo şuan indirimde, Neo V fiyatına. Neo V ile Neo arasında ise bariz bi Kamera farkı var sanırım.

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Vatan'da bugünlük güzel bir indirim var ama bugün alışveriş yapmam pek mümkün gözükmüyor Neo V indirimde yalnız vatan'da

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Alternatif olarak , LG Optimus Black ve Galaxy W modelini düşünebilirsin.

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Optimus gerçekten dikkat çekici ama kullanıp öneren buna göre yorum yapan kimse yok mu acaba?
Evo 3D önerisi için teşekkürler fakat 3D telefon gibi bir düşünücem yok maalesef.Bu arada fiyatı iyiymiş gerçekten =)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Açıkcası optimus black kullanıcısı olarak hazır güncellemede gelmişken almanı tavsiye ederim madem optimus almak gibi bir niyetin var :) ama ilave ederim parama kıyarım diyor isen sana tavsiyem 3D alabilirsin ;)

Hatta yurt dışından getirebilirsen optimus 2x alman dahada makul olur bence :)

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
LG optimus'u biraz googlede incele özellikle youtube'de birçok videosu mevcut , ben bekliyorum son ya sonyericsson xperia neo alıcam yada Optimus. Ama optimus biraz daha yakın geliyor. Çünkü internette daha hızlı gibi.

--- Mesaj Güncellendi ---

@technomind o zman sana sorim hazır kullanıcı yakalamışken :)

İnternet performansı nasıl , Flash dosyalarda kasma yapıyormu ? herhangi bir siteden dizi vs izleyebiliyormusun ? cihazı en çok zorlayan durumlar ne ?

yunasyus

Müdavim
Reaksiyon puanı
6

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende para biriktirip bunu alcam en iyisi bu gibi..

aslında ben samsung taraftarıyım ama buna ilk görüşte aşık oldum bi eline alıp kullan zaten farkı görürsün bu fiyata bu özellikler zor bulunur..

iyi güzelde bu ilk görüş meselesi ilk çıktığında bi hafta xperia kullandım denilebilir ne bildğin hoşuma gitmedi telefon ne bileyim içim ısınmadı meselesi =D

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
LG optimus'u biraz googlede incele özellikle youtube'de birçok videosu mevcut , ben bekliyorum son ya sonyericsson xperia neo alıcam yada Optimus. Ama optimus biraz daha yakın geliyor. Çünkü internette daha hızlı gibi.

@technomind o zman sana sorim hazır kullanıcı yakalamışken :)

İnternet performansı nasıl , Flash dosyalarda kasma yapıyormu ? herhangi bir siteden dizi vs izleyebiliyormusun ? cihazı en çok zorlayan durumlar ne ?

Senın ıcın test ettım diziizle sitesinden , kucuk ekranda iken çok az bir donma gibi geliyor ama seste problem yok, belkide site ile alakalıda olabilir. farklı sitelerde denemedım, ama sdn yi sorunsuz açıyor, yandaki flashlar falan hızlı bir şekilde yükleniyor ;)

nevuser

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bende bu telefondan almayı düşünüyorum ya bu yada lg optımus black iki ay sonra alıcam finalden sonra acaba fiyat düşer mi ? :)

madmex

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
benim beklentim Çift çekirdekli cihazların yaygınlaşmasından sonra düşmesi , bu 2ay olabilir veya yıl sonu olabilir. Ama beklemekte fayda var. Huwaei Honor'da gelicek.

Sercan KURT

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Galaxy R ve Samsung Galaxy S Advance bu iki telefonu düşünebilirsin...
Ayrıca %100 ihtimalle Android 4.0 güncellemesi gelir...

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Güncellemesiz android pek önerilmez genelde ama bilmiyorum

konyak

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hocam ben daha yeni sony ericsson xperia neo v aldım. Çok güzel ve kullanışlı tavsiye ederim.

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
Hatice iyidir. Hatice Candır. Hatice Güzeldir.

(HTC)

technomind

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
74
Bende bu telefondan almayı düşünüyorum ya bu yada lg optımus black iki ay sonra alıcam finalden sonra acaba fiyat düşer mi ? :)

Açıkcası fiyatı konusunda birşey diyemem düşer mi düşmez mi :) Lakin 2 aya kadar kim öle kim kala belli olmaz, bir bakmışsın düşmüş 700 Tl ye alabiliyorsun .. Ne güzel olur dimi :)

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
benim optimusu vereyim çok temiz 750'ye 16 gb kartıda var :D

hiç bir sorun yok cihazda tek sıkıntım ics geç gelicek

ibozer

Asistan
Reaksiyon puanı
1

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
abi nokidan gınabillah geldi anlatabiliyor muyum kaç senedir sömürdüler paraları herifler =)

ics ne abi cahilliğime verin :dirol:

ice cream sandwich demek. android 4.0'ın kod adı . yanlış hatırlamıyorsam 2012 sonuna tarih verdiler. 2-3 ay da lg'nin esneme payı var(2.3 'ü aralıkda çıkartıcaklardı ocak sonunu buldu) dolayısıyla cihaz tahminen 2013'de alıcak 4.0 güncellemesini

lg'nin güncellemelerdeki yavaşlığı dışında oldukça iyi bir telefon aslında

nevuser

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Açıkcası fiyatı konusunda birşey diyemem düşer mi düşmez mi :) Lakin 2 aya kadar kim öle kim kala belli olmaz, bir bakmışsın düşmüş 700 Tl ye alabiliyorsun .. Ne güzel olur dimi :)

Süper olur :D direk şiparişi veririm :D