800-1000 TL Aralığında Telefon Tavsiyeleri

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

ibozer

Asistan
Android işletim sistemi benim daha çok ilgimi çekti bütçeyi zorlarsam 1200 TL olur belki...

ibozer

Asistan
Sony Ericsson önerisi aklımda biraz daha beklemedeyim acayip kararsızım birde ekranı nasıl acaba bu xperia'nın?

Bana aklı aldığım yakın arkadaşlarım biraz sabret bekle diyorlar birkaç ay beklesem mi acaba şu sıralar ateş pahası zaten :cursing:

Karargaht

Dekan
Ekran HTC den çok daha iyi, özelliklerini karşılaştırırsan fark edersin.

Hepsiburada da Xperia Neo şuan indirimde, Neo V fiyatına. Neo V ile Neo arasında ise bariz bi Kamera farkı var sanırım.

ibozer

Asistan
Vatan'da bugünlük güzel bir indirim var ama bugün alışveriş yapmam pek mümkün gözükmüyor Neo V indirimde yalnız vatan'da

madmex

Profesör
Alternatif olarak , LG Optimus Black ve Galaxy W modelini düşünebilirsin.

ibozer

Asistan
Optimus gerçekten dikkat çekici ama kullanıp öneren buna göre yorum yapan kimse yok mu acaba?
Evo 3D önerisi için teşekkürler fakat 3D telefon gibi bir düşünücem yok maalesef.Bu arada fiyatı iyiymiş gerçekten =)

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Açıkcası optimus black kullanıcısı olarak hazır güncellemede gelmişken almanı tavsiye ederim madem optimus almak gibi bir niyetin var :) ama ilave ederim parama kıyarım diyor isen sana tavsiyem 3D alabilirsin ;)

Hatta yurt dışından getirebilirsen optimus 2x alman dahada makul olur bence :)

madmex

Profesör
LG optimus'u biraz googlede incele özellikle youtube'de birçok videosu mevcut , ben bekliyorum son ya sonyericsson xperia neo alıcam yada Optimus. Ama optimus biraz daha yakın geliyor. Çünkü internette daha hızlı gibi.

--- Mesaj Güncellendi ---

@technomind o zman sana sorim hazır kullanıcı yakalamışken :)

İnternet performansı nasıl , Flash dosyalarda kasma yapıyormu ? herhangi bir siteden dizi vs izleyebiliyormusun ? cihazı en çok zorlayan durumlar ne ?

yunasyus

Profesör
http://www.hepsiburada.com/Liste/sony-ericsson-xperia-neo-8-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?productId=telceperickneo&categoryId=371946

Sana fazla fazla yetecektir. Hiç 1200 TL v.s. daha fazla vermene gerek yok. Androdli, kamerası süper, görünümü süper, donma yok.. .
bende para biriktirip bunu alcam en iyisi bu gibi..

aslında ben samsung taraftarıyım ama buna ilk görüşte aşık oldum bi eline alıp kullan zaten farkı görürsün bu fiyata bu özellikler zor bulunur..

ibozer

Asistan
bende para biriktirip bunu alcam en iyisi bu gibi..

aslında ben samsung taraftarıyım ama buna ilk görüşte aşık oldum bi eline alıp kullan zaten farkı görürsün bu fiyata bu özellikler zor bulunur..
iyi güzelde bu ilk görüş meselesi ilk çıktığında bi hafta xperia kullandım denilebilir ne bildğin hoşuma gitmedi telefon ne bileyim içim ısınmadı meselesi =D

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
LG optimus'u biraz googlede incele özellikle youtube'de birçok videosu mevcut , ben bekliyorum son ya sonyericsson xperia neo alıcam yada Optimus. Ama optimus biraz daha yakın geliyor. Çünkü internette daha hızlı gibi.

@technomind o zman sana sorim hazır kullanıcı yakalamışken :)

İnternet performansı nasıl , Flash dosyalarda kasma yapıyormu ? herhangi bir siteden dizi vs izleyebiliyormusun ? cihazı en çok zorlayan durumlar ne ?
Senın ıcın test ettım diziizle sitesinden , kucuk ekranda iken çok az bir donma gibi geliyor ama seste problem yok, belkide site ile alakalıda olabilir. farklı sitelerde denemedım, ama sdn yi sorunsuz açıyor, yandaki flashlar falan hızlı bir şekilde yükleniyor ;)

nevuser

Profesör
Bende bu telefondan almayı düşünüyorum ya bu yada lg optımus black iki ay sonra alıcam finalden sonra acaba fiyat düşer mi ? :)

madmex

Profesör
benim beklentim Çift çekirdekli cihazların yaygınlaşmasından sonra düşmesi , bu 2ay olabilir veya yıl sonu olabilir. Ama beklemekte fayda var. Huwaei Honor'da gelicek.

Sercan KURT

Üyecik
Samsung Galaxy R ve Samsung Galaxy S Advance bu iki telefonu düşünebilirsin...
Ayrıca %100 ihtimalle Android 4.0 güncellemesi gelir...

ibozer

Asistan
Güncellemesiz android pek önerilmez genelde ama bilmiyorum

konyak

Asistan
Hocam ben daha yeni sony ericsson xperia neo v aldım. Çok güzel ve kullanışlı tavsiye ederim.

baaydin

Profesör
Hatice iyidir. Hatice Candır. Hatice Güzeldir.

(HTC)

stat counter