8 TL ye limitsiz internet

Konusu 'Mobil Operatörler ve Kampanyalar' forumundadır ve aby tarafından 14 Ocak 2011 başlatılmıştır.

1. murat_57_

murat_57_ Asistan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bende vodemde var aylık 8tlyede aboneyim de hız düşük arkadaşlar evimde 3gdende baglanıyorum ama işte yetmiyor açıkcası ama normal internet kullanıcıları ve benim gibi şuan mecburiyetten kullananlar için ideal hem internette gezip hemde msnden görüntülü konuşabilirsiniz ben denedim oluyor ama torrentlerden bişey inmiyor bide videolarıda açın 5 dk sonra izleyin izleniyo :D

2. crazyboys90001

crazyboys90001 Profesör

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar peki 100 mb kota günlük için mi veriliyor ? yani bu tarifienin aylık kotası 100 mb mı yoksa 3 gb mı ?

3. CiiixXx

CiiixXx Profesör

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Günlük cepnette kota 5 mb... Aylık cepnette ise kota ise 100 mb kota aşılması halinde sadece hız düşüyor, internet'e girmeye yine devam edebiliyorsunuz ve herhangi bir ek ücret ödemiyorsunuz ...

Cepnet tarifelerinde 3 gb kotalı bir kampanya yok.

4. SARKAT

SARKAT Profesör

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    48
    Evet limitsiz ama aylık 100 mb dolunca hız baya düşüyormuş Kardeşim de kullanıyor. Her ay 8 tl lik kontör yükle yetiyor

5. hasoci

hasoci Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu tarifeyi kullanıpta memnun olmayan olur mu yav sudan ucuz :D

6. treecool

treecool Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben sınırsız ttnet abonesiydim bu sene 49 tl olunca kızıp kapattırdım .vodafone aylık 8 tlye abone oldum.kasım kasım kasılıyor çooook yavaş karnıma ağrılar giriyor.internetten iyice soğumaya başladım :crying:normal sayfaları 2 3 dakikada açıyor faeceye giriyorum videoları çok yavaş açıyor uyuz oluyorum 2 3 dakikalık videoları 5dakikada kısım kısım yüklüyor hele facedeki oyunlarıda yarım saatte açıyor iş değil yaa

7. kpln04

kpln04 Profesör

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    verimli olmaz mı sen bu mesajı 2011de yazıyosun ama biz (ben) 7 aydır bunu kullanarak nete giriyorum msnde görüntülü konuşabiliyorum hayret hala verimsiz mi sence?

8. CiiixXx

CiiixXx Profesör

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    Verimliliği yada verimsizliği kişiden kişiye, kullanım amaçları ve alışkanlıklarına göre değişiyor tabii ki... Herhangi biri için mükemmel olan bir şey, başka birisi içinde mükemmel olacak diye bir şey yok.

Elbette ki sürekli torrent'ten film, oyun, program, yazılım gibi büyük boyutları olan dosyaları indiren, ya da sürekli multiplayer oyun oynayanlar için uygun bir seçenek değil. Gerçi bu şekilde internete bağlanarak büyük dosyalar indiren arkadaşım var. Pc 24 saat açık, sürekli download yapıyor. Tabii hal böyle olunca da astarı yüzünden pahalı oluyor.. Gelen elektrik faturası bir önceki aya göre %60 - 70 daha fazla ve aradaki fark öyle ki, isterse sınırsız hızlı bir internet bağlatabilir geriye de bir miktar para kalıyor yani :D Bu durumda saçmalıktan başka bir şey değil tabii ki.

Ancak diğer taraftan bakınca, akıllı cep telefonları için çok iyi bir seçenek, Daha önceki mesajlarda da yazdığım gibi özellikle halka açık internetin olmadığı (wifi) kablosuz bağlantı özelliğini kullanamadığınız zamanlarda, telefondan yada telefonu dizüstü bilgisayara bağlayarak, internet te yapabildiğimiz bir çok şeyi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Msn skype gibi programlarda görüntülü, sesli görüşme ve yazışma sorunsuz, internette sörf yapmak için yeterli, buraya da rahatlıkla mesaj atabilirsiniz.

En güzel özelliği de, sürekli yanınızda olması :D

9. emirkan

emirkan Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bu cepnetı vınn ıle kullanıyorum ve bu fıyata mükemmel bence
    evet yavaş ama şu an şehır dışındayım ve günde 0.50tl ınternet kullanıyorum
    sdn msn facebook ıcın yetıyor daha ne ısterım

10. maviguvercin

maviguvercin Asistan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bir turkcell kullanıcısı olarak vodafone 'a karşı ön yargım vardı.ben dağ köyde yaşadığım için normal internet gelmiyor 1 senedir sony ericsson telefonumu modem olarak kullanıp turkcelle giriyordum, tel bozulunca 3 AYLIK KONTRATLI VINN ALDIM hız ortalama 20kb kopmalar,sayfaların açılmaması...bugünlerde vodafone'la deneme şansım oldu inanamadım en zor açılan sayfaları bile şakır şakır açıyo tavsiye ederim!
    NOT:normal internet gibi olmaz hiçbir zaman 96kb malum ama benim gibi şartlarda yaşayan veya 8 lira veririm yavaş da olsa cebimde internetim herzaman olur diyenler için süper.

11. _Neotwo

_Neotwo Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok iyiyimiş...

12. hharun43

hharun43 Doçent

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    internetın olmadıgı yerde gayet iyi iş görüyor :D

13. loverman

loverman Asistan

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    3G Modemde kullanabiliyormuyuz?

14. Sâ'fî

Sâ'fî Rektör

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Sırf internet tarifeleri yüzünden Vodafon'a geçmeyi düşünüyorum :D

15. regena

regena Asistan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ttnet e alternatif her sisteme destek veriyorum :clap::clap::clap:

16. Rom.

Rom. Rektör Onursal Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    63
    Yer:
    Ankara
    şu an yurtta kullanıyorum ee elektrikte bedava olunca cep telefonu sarjda laptopa takıyorum süper süper gezziniyorum, hız gayet iyi şuan ama 100mb sınırını aşınca ne olur bilmiyorum.

ne kadar kota kaldığını öğrenemiyor muyuz acaba bilen birisi var mı ? mesaj olarak gönderiyorum ama şu zamana kadar kullanabilirsiniz diyor ne kadar mb kaldığını söylemiyor.

17. CiiixXx

CiiixXx Profesör

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    önemli olan 100 mb sonrası tabii ki... sonuçta ay boyunca, o hızda kullanacaksınız. :D

Ne kadar kaldığını öğrenemiyoruz maalesef.

18. Sâ'fî

Sâ'fî Rektör

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    vodafon'a geçmek için ne yapmalıyım?

19. CiiixXx

CiiixXx Profesör

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    38
    numara taşıyın, ya da yeni bir hat satın alın, olmadı tanıdık birinden kullanmadığı kontörlü hattı isteyin :D

20. tarkankarabas

tarkankarabas Asistan

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bep telefonunda aylık cep net kullanıyorum gayet memnunum. ayrıca bazen evde net gidince laptopa bağlayıpta kullanıyorum. hiç olmamasından iyidir. ogamede gemileri falan kaldırmak için yeterli

Sayfayı Paylaş