8 dersten kalıyorum edebiyat dahil sınıf geçme ihtimalim %?

Bu konuyu okuyanlar

murat hvbehfws

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar 9.sınıfım ortalamam 50 nin üstünde fakat 8 dersten kalıyorum ve bu 8 dersin içinde edebiyat da var sınıfta kalırmıyım

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
Soru yanlış dostum.

8 dersten kalıyorsan bir şeyler yanlış gidiyor demektir. Sınıfta kalsan veya kalmasan ne olacak bir önemi yok. Sen geleceğini nasıl tasarlıyorsun? 10 yıl sonra kendini nerede görüyorsun? Önemli olan bu.

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
Merak etme geçersin herhalde

Son düzenleme:

murat hvbehfws

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
bildiğim kadarıyla toplam 6 zayıf kalınca sınıfta kalıyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

belki geçebilirsin
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama seninde 8 zayıfın çok fazla ilk matematik sınavından 30 almıştım sonra 65 le düzelttim sen bence bu yaz bol bol çalış
aslında ben hep çalışıyorum ama bi türlü düzeltemedim notlarımı temelim yok çünkü ortaokulda okuduğum okul berbattı

GatsuX

Doçent
Reaksiyon puanı
324
aslında ben hep çalışıyorum ama bi türlü düzeltemedim notlarımı temelim yok çünkü ortaokulda okuduğum okul berbattı
sende haklısın ben 11 e geçicem beni bu sene kimya çok zorladı birde matematik, bu arada kimyada ki puanım 52

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Çift okursun, sağlam okursun. Sınıfta kalmak o kadar kötü bir şey değil. Sınıfın en büyüğü oluveriyorsun.

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
Yılsonu ortalaman 50 nin üzerindeyse geçersin. Fakat Türk dili ve edebiyatı dersinden sorumlu olursun. Eylül Şubat ve Haziran aylarındaki sorumluluk sınavlarında gecmen gerek son seneye kadar

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Soru yanlış dostum.

8 dersten kalıyorsan bir şeyler yanlış gidiyor demektir. Sınıfta kalsan veya kalmasan ne olacak bir önemi yok. Sen geleceğini nasıl tasarlıyorsun? 10 yıl sonra kendini nerede görüyorsun? Önemli olan bu.
zaten üni sınavında ilk 2000 e falan girmedikten sonra okuyarak en fazla 1000 folar falan kazanır. ondan bu konuda bu şekilde düşünmesi normal