7554444 Konbara Puan Kazandınız

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Banada mesaj geldi ama bunları okuduktan sonra :) Birde bana bir cep telinden geldi sonu 44 lü galiba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
akıl isi deil arkadaslar yavallahi bende az daha dusuodum o tuzaa bu siteye grmeseydm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:rolleyes:
ben ettim kardeşim utanmıyorsunuz dedim insanların kuruş parasına göz dikoyorsunuz dedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
banada geldi azönce bi netten bakayım dedim. neler okudum neler :D aman hayatta aramam

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
Turkcellin yasal dolandırıcılık hattıdır bu.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben bilgileri verdim ama onaylamadim o arada netten kontrol ediyordum .dolandiricilik olduğunu fark ettim hemen bankami arayip böyle bi durum oldu deyip kartimi kapattirdim şimdi herşeyi değişmiş bi yeni kartim gelecek yapanlar böyle bi yolu izleyin pişman olmazsiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlara telefonda hiç bir şekilde kredi kartı bilgilerini vermeyin bunlar dolandırıcı

ahmtyks

Asistan
Reaksiyon puanı
2
servis turkcellin ama kredi kartı bilgilerinizi ister ve yıllık 60 tl kartınızdan ücret keser o yüzden hiç itibar etmeyin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
türkcelin sahtekarlıklarını millet anlıycak bir gün kaşıkla veriyor görünüp sapıyla çıkarmak türkcel taktiği

KaJMeR13

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
bana bir ara birer gün arayla bmw kazandınız son iki gün-son bir gün-bugün son gün diye mesajlar attılar :)
konbarapuan birikmiş arayın yükleyelim dediler
bedava kontör dediler vs vs vs.
böyle şeylere kesinlikle izin vermeyin derim. hepsi dolandırıcı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı şekilde ben kredi kart bilgielriyle alışveriş yapıyom diye paylaştım ..tabi nakout oldum soyuldum 950 tl.. aslaböyle mesajlara kulak asmamak gerek fakat bu mesajlar nasıl bize gönderiliyor.. kim biizm telefonlarımız veriyor ..yani nasıl paylaşılıyor analmıyorum..alışverişi iptal etmediler..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
az önce bizde mesaja cevap verdik, kredi kart biligilerini isteyince ne gerek var dedik,sakıncası olmadığını söylediler amailk dört hanesini değilde diğerlerini istediler bizde gerek yok kalsın dedik , bide bize teşekkür ettiler , :)) arkasından tekrar başka bir numaradan ama yine turkceelden msj geldi , tuzakların arkası kesilmiyor ! merak ediyorum emniyet müdürlüğünün bu gibi dolandırıcıları araştıran birimi yokmu ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
az once banada mesaj geldi kredı kartı alışverişlerınızden kazandığınız konbara puanınız 200 tl ye ulaşmıştır 08502200505 i arayarak para puanlarınızı aktifleştırınız...madem vermişler barapuan kendılerı aktifleştırsınler:)