710 Liraya Ekran Kartı Aldım

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tester

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pc Meraklısının tavsiyesi üzerine hepsiburada.comdan 710 liraya yeni bir ekran kartı siparişi verdim bugün. Eski olan 9600 Gt 2 gb ekran kartımı hayrına kuzenime hediye ettim.

Ekran kartı modeli:

NVIDIA GTX 285 2GB 512BIT GDDR3

Önceki açtığım konu maşallah 2500 kere okunmuş ve çok gereksiz insanlar bir sürü şeyler yazmış global moderatör özel mesaj yazmış ve onun tavsiyesine uyacagım, seviyesi olmayan insanların seviyesine inmek bana yakışmaz.

Her aldığım ürünü buraya yazacağım maksat hava atmak değilmi? :devil2:

Alamayanlar 1 bardak soguk su içsin zaten alacak gücü olmayanlar beni hep kötüleyecek mesajlar yazmış. :p

o6barb.jpg

Cünipır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşım lütfen 540 TL ye kasa 1245 TL ye işlemci bilmem kaç TL'ye erkan kartı aldım diye konular açma. Tamam zenginsin bravo. Ya hepsini bi başlıkta yaz. Yada fiyatlarını vurgulayarak hava atma. Sıktın artık.

Bize ne senin parandan?

Lütfen konuyu kitleyin.

StryKer

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşım lütfen 540 TL ye kasa 1245 TL ye işlemci bilmem kaç TL'ye erkan kartı aldım diye konular açma. Tamam zenginsin bravo. Ya hepsini bi başlıkta yaz. Yada fiyatlarını vurgulayarak hava atma. Sıktın artık.

Bize ne senin parandan?

Lütfen konuyu kitleyin.

Bırak dostum egosunu tatmin etsin yazıık o da insan en nihayetinde:D Burda hava atmyacaksa nesine yarasın 2 GB ekran kartı. çokta zırt hiç bi zevki olmaz onun için :D

Hendekli_KafKef

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
O kadar parayı ona vermem benim pc bir zamanların en iyisiydi :Dama artık pek iyi değil ama iyi kötü bana yetiyor:D
Sana gelince at havanı bir bardak su içmiyorum ama sana sadece gülüyorum bu para buna verilirmi :4:
Ama her yokuşun bir inişi vardır. :yes:

tester

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bırak dostum egosunu tatmin etsin yazıık o da insan en nihayetinde:D Burda hava atmyacaksa nesine yarasın 2 GB ekran kartı. çokta zırt hiç bi zevki olmaz onun için :D

Yani bırakında ağız tadıyla azcık hava yapalım.

Neden herkez kıskanıyor anlamadım bu çevremdede geçerli .
Egoyu tatmin etmek işim olsaydı öğretmen değilde istediğim meslek olan mankenliği yapardım :hammer:

selim93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sordukmu ne aldın ne kadara aldın die bizene artı milletle nie dalga geçiyosun? aldıysan bişey hayrını gör otur yerine

tester

Asistan
Reaksiyon puanı
0
O kadar parayı ona vermem benim pc bir zamanların en iyisiydi :Dama artık pek iyi değil ama iyi kötü bana yetiyor:D
Sana gelince at havanı bir bardak su içmiyorum ama sana sadece gülüyorum bu para buna verilirmi :4:
Ama her yokuşun bir inişi vardır. :yes:

Aslında bu para bir nevi hediye olarak geldi, bankamdan çekilişle hediye laptop kazandım garantili ama bilgisayarım olduğu için onu sattım 2000 ytl ye bu paralarla işte kasamı modifiye ediyorum para harbiden benden çıksa idi 2 kere daha düşünürdüm.

Cünipır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani bırakında ağız tadıyla azcık hava yapalım.

Neden herkez kıskanıyor anlamadım bu çevremdede geçerli .
Egoyu tatmin etmek işim olsaydı öğretmen değilde istediğim meslek olan mankenliği yapardım :hammer:

Demek öğretmensiniz. Öğrencilerinizin sizin gibi 15 TL ye kalemtraş aldım diye diye dolaştığına eminim.

tester

Asistan
Reaksiyon puanı
0
sordukmu ne aldın ne kadara aldın die bizene artı milletle nie dalga geçiyosun? aldıysan bişey hayrını gör otur yerine

Azcık nazik olmayı öğren ailen seni böylemi yetiştirdi.

Saygılı olki saygı duyulasın.

Bugun boşum hepinize yetişebilirim.

tester

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Demek öğretmensiniz. Öğrencilerinizin sizin gibi 15 TL ye kalemtraş aldım diye diye dolaştığına eminim.

Ben gerektiğinde cebimdeki son kuruşuna kadar öğrencilerimin geleceği için yatırdığımı bilirim.

Okuldaki 1 bilgisayar olan yere kendi cebimden vererek bu sayıyı 5 bilgisayara çıkardım bunları demek istemezdım ama söylettiyorsunuz.

Sizin gibi çoçukca düşünenen kişilere tek yazacagım şudur:

Etnik ve empatik düşünün.

selim93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

ailem beni gayet iyi yetiştirdi ama sen galiba ailen seni iyi yetiştirememiş ve sonradan görmelerdensin onun için sana açıyorum

tester

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ailem beni gayet iyi yetiştirdi ama sen galiba ailen seni iyi yetiştirememiş ve sonradan görmelerdensin onun için sana açıyorum

Sanırım görüşlerin kendi kişiliğini halen oluşturamış tebrik ediyorum ailene senin gibi hocalarına saygılı bir evlat yetiştirmiş.

Altair

Doçent
Reaksiyon puanı
18

tester

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Pofffffffffff. Birisi şu konuyu kitlilesin. 880 TL verdim kıçıma dövme yaptırdım. Nasıl güzel mi arkadaşlar?

Hayırlı uğurlu olsun derim.

Bu kadar en azından siz gibi kendimi çok kasmam mesaj sayımı artırmak için. :D

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20

Birader kusura bakmazsan birsey soyleyecegim. İyi güzel almissin. Hayirli ugurlu olsun ancak bu lafi soyledigin arkadas senin konuyu acarkenki uslubundan daha saygili.

O ekran kartini alamayacak gücü olabilir insanin bu gayet dogal birsey ama sen onlarla dalga gecebilecek kadar saygisiz bir kisiyken arkadas sana birsey soyleyince mi saygili ol saygi duyasin diyorsun.

Sen saygili bir sekilde actin mi konuyu? Para onemli degil ama parayla gosteris yapabilecek ve parayi gosteris malzemesi olarak kullanabilecek kiside ya yetistirilme tarzinda bir anormallik vardir ya da seninde soyledigin gibi ailesi bu sekilde yetistirmistir.

tester

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bende bu ekran kartını sipariş verdim.
.:.NOVA Bilgisayar.:. ZOTAC GTX 295, 1792MB, PCIExp Ekran Kartı, Direct X10, DDR3, 896 bit, 576/1998 ZOTAC GTX 295, 1792MB, PCIExp Ekran Kartı, Direct X10, DDR3, 896 bit, 576/1998 ZOTAC GTX 295, 1792MB, PCIExp Ekran Kartı, Direct X10, DDR3, 896 bit,

Tabi alan var alamayan(tester) var değilmi arkadaşlar.Çok manyak ekran kartı GTX 285 ten de epey hızlıymış.285 in iki katı mı neymiş.

Onu sipariş verecektim ama sipariş verdiğim sitede stoklarda kalmamış.

Sağlık olsun.

tester

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Birader kusura bakmazsan birsey soyleyecegim. İyi güzel almissin. Hayirli ugurlu olsun ancak bu lafi soyledigin arkadas senin konuyu acarkenki uslubundan daha saygili.

O ekran kartini alamayacak gücü olabilir insanin bu gayet dogal birsey ama sen onlarla dalga gecebilecek kadar saygisiz bir kisiyken arkadas sana birsey soyleyince mi saygili ol saygi duyasin diyorsun.

Sen saygili bir sekilde actin mi konuyu? Para onemli degil ama parayla gosteris yapabilecek ve parayi gosteris malzemesi olarak kullanabilecek kiside ya yetistirilme tarzinda bir anormallik vardir ya da seninde soyledigin gibi ailesi bu sekilde yetistirmistir.

Aslında bu topici önceki açtığım konu üzerine gıcıklık olsun diye açtım önceki konuya dön lütfen 1 kelime bile etmedim neler neler yazmışlar allah rızası için az kendini benim yerime koy sen napardın??

selim93

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
lan sen kimsin lan ailem hakkında konuşuyosun seni o kasaının içine monte edrim adam ollan iki dakka orda 93 yazdığına ne bkıysoun olum 30 yaşında adamım senden mi öğrencem terbiyeyi gel ben sana öğretiyim görgülü yaşamayı

faceoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tester'ın şimdiden kroyum ama para bende dediğini duyar gibiyim.

Cünipır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında bu topici önceki açtığım konu üzerine gıcıklık olsun diye açtım önceki konuya dön lütfen 1 kelime bile etmedim neler neler yazmışlar allah rızası için az kendini benim yerime koy sen napardın??

Sizin yerinizde olsam şu kadar paraya şunu aldım diyerek görgüsüzlük yapmaz. Ekran kartı aldım fikirleriniz nelerdir diye başlık açardım en fazla...

Yarın 560 TL'ye Blue-ray disk yazıcı aldım demeyeceğiniz ne malum.

tester

Asistan
Reaksiyon puanı
0
lan sen kimsin lan ailem hakkında konuşuyosun seni o kasaının içine monte edrim adam ollan iki dakka orda 93 yazdığına ne bkıysoun olum 30 yaşında adamım senden mi öğrencem terbiyeyi gel ben sana öğretiyim görgülü yaşamayı

İşte kendi kişiliğini ele verdi.

Az kişilik kitapları okumanı tavsiye ederim.
:closedeyes:

Cünipır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

+9999999999999999

monte etme konusuna katılmıyorum ama :)

twilight_flame

Doçent
Reaksiyon puanı
20

O konuyu da gordum. Ancak birsey yazmak istemedim. Arkadaslarin bir cogu gereksiz demis bana gorede gereksizdi niye iki sebebi var. Birinci o kadar parayla kasami istedigim gibi modifiye ederdim. İkincisi o kadar param yok olsa onun yerine islemcimi degistirirdim.

Ancak bu sekilde parayi one cikararak konu acmak gosteris seni bize gosteris meraklisi biri olarak lanse eder.

Arkadasa soylemissin ailen boyle mi yetistirdi ogretmene saygi boyle mi diye. Ancak ogretmen olman senin bize saygisizlik yapabilecegin anlamina da denk gelmiyor. Sayet benim hicbir ogretmenim bana bu sekilde saygisizlik yapabilecek karakterde ya da zihniyette degildir. O nedenle kendini o guzelim ogretmenler yerine koymamani rica ederim.

YoungClever

Profesör
Reaksiyon puanı
2
hehe. tester hani 7 tane harddisk alıp rapid serverlığı yapıcaktın, noldu :laugh:

Cünipır

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öğretmenler paramız az diyor parası olan gelmiş hava atıyor işe bakın. Yarın bu tester gidip eylem yapar öğretmen maaşlarına zam diye. Ama gidip dünyanın parasını ekran kartına, kasaya verir.

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Öğretmenlik dışında hangi işleri yapıyorsun merak ettim.

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar sizi anlamak zor

kartın performansına yorum yapacak yerde parayla olayıyla tatışma çıkarmaya çalışıyorsunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar