70-80 tl kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
İyi günler arkadaşlar. genelde yolda kullanacağım, beni üzmeyecek uzun süreli (4 sene+) kullanabileceğim bir kulaklık arıyorum. Kulakiçi olması şart. Halihazırda sony markalı kafa bantlı bir kulaklık kullanıyorum. 3 sene önce 60 tl ödeyip almıştım hala da memnunum, fakat boyutlarından dolayı taşıması sıkıntı oluyor. bana aşağı yukarı şimdiki kulaklığım kadar performans verecek bir kulaklık gerekiyor. Profesyonel kullanıcı değilim, genelde iphone 4s ve ipad 4 de kullanılacak. ses izolasyonu da iyi olursa güzel olur. marka takıntım yok, ergonomi sıkıntısı varsa da almak istemem.
Sennheiser MX 375 West Kulakiçi Siyah Kulaklık 505406 Fiyatı
Sony MDR-EX110APR Kırmızı Kulakiçi Kulaklık Fiyatı
Xiaomi Hybrid HD Metal Piston Kulakiçi Mikrofonlu Kulaklık Fiyatı
Xiaomi Piston 3.0 Siyah Kulakiçi Kulaklık Fiyatı
bulduğum kulaklıklar bunlar. Hepsiburada.com'dan alınacak.

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Piston 3ü tavsiye ederim araştırdım bi aralar iyi kullanıcı yorumları var :) hatta ben de elime para geçince almayı düşünüyorum :)

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Piston 3ü tavsiye ederim araştırdım bi aralar iyi kullanıcı yorumları var :) hatta ben de elime para geçince almayı düşünüyorum :)
Ben de araştırdım biraz da hb deki bazı yorumlar beni soğuttu. bakalım şimdilik sennheiser ya da sony gibi duruyor. sony'e daha yakınım çünkü 3 senelik kulaküstü kulaklığım çok iyi iş görüyor ve parasını kuruşu kuruşuna hak etti. sennheiser da kendini kanıtlamış bir marka ama mx 375 için izolasyon kötü deniyor. sony için de ses sennheiserdan kötü.
Evet arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum, birkaç güne alacağım.

Bilgili99

Müdavim
Reaksiyon puanı
252
Sony bence. Sennheiser belli bir ücret skalasının altında çok performanslı olmuyor.