7 plus/8/S9

Bu konuyu okuyanlar

can9595

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
merhaba arkadaşlar bu seçeneklerin artıları eksileri nelerdir. bütçemi genişletebilsem 8 plus istiyordum fakat tekno marketler yine bi güncelleme çekmiş fiyatlara sanırım.
7 plus'ın 32gb olması çok sorun olur mu ve 3 yıl falan götürür mü beni ? A10 işlemci günümüz için çok eski mi kalır ? bir de en son android'e kalırsam, s9 kullanan varsa genel performansı ve batarya nasıldır bilgi verebilir. Teşekkürler şimdiden :)

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
A10 işlemci sorun yaratmaz da 32 gb çok az sayılır 2018’de.

s9+ üçü arasından en iyi bataryaya sahip ve performansta ise en iyi ikincidir. Gayet akıcıdır

8 ise üçü arasında en iyi performansı sağlar fakat bataryası iyi değil.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İphone 8 bence ios kullanmak istiyorsanız alın ama basit gündelik işler,oyun,kamera vs için s9+ seçilebilir.
İphone8 bataryada üzebilir ilersi için ama o da giderilmeyecek bir şey değil en azından ciddi maddi işler olur veya teknik servis desteği yada uzun yazılım desteği gibi şeyler ve daha iyi uygulamalar için apple alınır. Ben size mümkünse 8plus alın derim biraz arttırıp çünkü batarya sıkıntısıda giderildimi sizin için bir sıkıntı kalmaz.

can9595

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
A10 işlemci sorun yaratmaz da 32 gb çok az sayılır 2018’de.

s9+ üçü arasından en iyi bataryaya sahip ve performansta ise en iyi ikincidir. Gayet akıcıdır

8 ise üçü arasında en iyi performansı sağlar fakat bataryası iyi değil.
teşekkür ederim

---- Mesajlar birleştirildi ----

İphone 8 bence ios kullanmak istiyorsanız alın ama basit gündelik işler,oyun,kamera vs için s9+ seçilebilir.
İphone8 bataryada üzebilir ilersi için ama o da giderilmeyecek bir şey değil en azından ciddi maddi işler olur veya teknik servis desteği yada uzun yazılım desteği gibi şeyler ve daha iyi uygulamalar için apple alınır. Ben size mümkünse 8plus alın derim biraz arttırıp çünkü batarya sıkıntısıda giderildimi sizin için bir sıkıntı kalmaz.
teşekkür ederim. peki 7 Plus için ne düşünüyosunuz hafızası, ömrü falan gibi ?

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
teşekkür ederim

---- Mesajlar birleştirildi ----

teşekkür ederim. peki 7 Plus için ne düşünüyosunuz hafızası, ömrü falan gibi ?

Aynı fiyata 8 varken 7plus almazdım sırf batarya için çünkü çok şey fark ediyor. Kamera,ekran,işlemci vs pek çok yönden 8 daha iyi iken neden dandik bir ikinci kamera ve batarya için eski teknoloji alayım bence bu soru mantıksız teoride ikiside akıyor ama biri yürürken diğeri koşuyor.

can9595

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Aynı fiyata 8 varken 7plus almazdım sırf batarya için çünkü çok şey fark ediyor. Kamera,ekran,işlemci vs pek çok yönden 8 daha iyi iken neden dandik bir ikinci kamera ve batarya için eski teknoloji alayım bence bu soru mantıksız teoride ikiside akıyor ama biri yürürken diğeri koşuyor.
anladım. ben daha buyuk ekran da işin içine girdiği için sorayım dedim

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
İos kullanmak istiyorum diyorsanız en iyi deneyimi ip8 verir. Batarya işlevsellik kamera bakımından s9 plus önde .

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
S9 düz model pilde iphone8'den daha düşüktür bence.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
S9 bilmiyorum ama düz S8 pili eriyor çokta farklı olmasa gerek

Kesinlikle bu birazda marka yazılımı ve optimizasyonla ve işlemci ile alakalı androidte bu konuda en iyi snapdragon işlemcili olanlar ama yine tabi bir apple değil o da tabi pilden kısıyor bu konuda iyi anlaşmalılar firmalar :)

Emre ÇAMLI

Asistan
Reaksiyon puanı
335
peki plus degil de normal s9 için de geçerli mi guzel pil performansı ?
S9 modeli için pil performansının iyi olduğunu söyleyemem . Eğer telefonu sık kullanıyorsanız günü çıkarmayabilir. Batarya sizin için önemliyse mate 10 pro daha iyi pil ömrü sunar