7 Plus mı yoksa 8 plus mı?

Bu konuyu okuyanlar

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Merhaba arkadaşalar. Elimde iPhone 7 var. Netflix'ten çok içerik tükettiğim için Plus modele geçmek istiyorum. Telefonda yaptığım şeyler belli; Whatsapp,netflix,sosyal medya,mail vs. Oyun falan oynamam. Sizce daha az fark ödeyerek 7 plus'a mı geçeyim yoksa 8 plus'a mı?

M

Murat Burç

SDN Okuru
4K 60 FPS dışında dişe dokunur bir fark yok.
İşiniz netflix ise daha büyük ve daha iyi ekranlı cihaz istiyorsanız geçmenizi gereken cihazlar XZ Premium veya Note 8 olmalı.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
4K 60 FPS dışında dişe dokunur bir fark yok.
İşiniz netflix ise daha büyük ve daha iyi ekranlı cihaz istiyorsanız geçmenizi gereken cihazlar XZ Premium veya Note 8 olmalı.
Note 8 aslında aklıma giriyor fakat Apple ekosisteminde olduğum için sıkıntı biraz benim durum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 8 aslında aklıma giriyor fakat Apple ekosisteminde olduğum için sıkıntı biraz benim durum.
Ya X'e çıkacaksınız. Ya da 7 Plus'a 8 Plus lüzumsuz.
Ekosistem derken Mac ise hiç bir sıkıntı çıkmaz. Ama Apple watch ile Apple TV ne olur bilemem.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Ya X'e çıkacaksınız. Ya da 7 Plus'a 8 Plus lüzumsuz.
Ekosistem derken Mac ise hiç bir sıkıntı çıkmaz. Ama Apple watch ile Apple TV ne olur bilemem.
Apple TV,iPad Pro,Watch ve AirPods kullanıyorum. Bu yüzden şimdi Note 8 alırsam sıkıntı.

ufukceylan

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Bence 7 plus işini görecektir. Çok fark verme en azından bu sene. Ufak bir farkla plus a geçip önümüzdeki seneye saklayabilirsin yüksek farkı.Ben 7 plus kullanıyorum maç, film , dizi ve belgesel izliyorum digitürk ya da net üzerinden gayet işimi görüyor

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,060
Aralarında çok fazla bir farklılık yok fiyat farkından dolayı 7 plus alırdım.

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ben şuan ikisinede geçmez direk önümüzde ki seneyi beklerdim öylede yapıyorum bende iphone 7 kullanıyorum 8plus a geçecektim fakat hiç bir mantığı yok en azından seneye çıkacak modeller günümüz tasarımına uygun ve daha farklı olacağını düşünüyorum

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
7 plus işinizi görür ama uzun kullanım için 8 plus derim daha güncel donanım tabi 7 plus üzmez sizi

salihbuldur

Doçent
Reaksiyon puanı
168
İki cihazda senin işini görür fiyat olarak düşün bence

Son mesajlar