7.1 Kulaklık önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ne kulaklığı? Oyuncu mu? Kulakiçi mi?

Emre-.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Gamepower Luna,
Corsair Gaming HS50 Stereo
Snopy Rampage SN-RW1 7.1
Bi bunlara bak

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Gamepower Luna,
Corsair Gaming HS50 Stereo
Snopy Rampage SN-RW1 7.1
Bi bunlara bak
RW1 ve Luna modelleri oyun için iyi değil. Sürücüleri biraz daha müzik için.
Cooler Master MH320 tavsiye ederim. 7.1 olmayan kulaktıkta da ses kasabilirsiniz. Zaten o kulaklıklardaki 7.1 kalitesi de malum -1.

White Nigga

Asistan
Reaksiyon puanı
18
RW1 ve Luna modelleri oyun için iyi değil. Sürücüleri biraz daha müzik için.
Cooler Master MH320 tavsiye ederim. 7.1 olmayan kulaktıkta da ses kasabilirsiniz. Zaten o kulaklıklardaki 7.1 kalitesi de malum -1.
.Mh 320 bana pek güzel gelmedi hocam.Mikrofonu kötü ve ağrı yapıyormuş.Mesela sn-rw1 siz kullanmıştınız galiba.O da somic g941 ile aynı.Nasıldı o kulaklıkta deneyimleriniz?Bu arada öneriniz için teşekkür ederim.Mh320 dışında bir öneriniz var mıdır?Ben somic g941 düşünmüştüm konu açmadan önce.Başka öneriniz varsa memnun olurum.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Sanal 7.1'in hiç bir artısı yok kendi düşüncem..

White Nigga

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Ne önerirsiniz peki?Mh 320 beğenmedim.Sanal 7.1 artısı olmayabilir ama eksisi de olmadığı için 7.1 de önerilebilir.Mesela somic g941 nasıl?Ben çok beğendim.Başka öneriniz var mı?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Olmaz mı?
Kaliteli olunca bal gibi oluyor. Onlarda sadece kağıt üstünde var gerçekle hiçbir alakası yok.
Mesela Arctis 3'te SteelSeries'in kendi geliştirdiği Sanal 7.1 sistemi var ve ben bunu film izlerken bile hissedebiliyorum. Aşırı kaliteli. RW-1 kullanırken oyunda bile zorlanıyordum. Çünkü ses kalitesi iyi değil.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Ne önerirsiniz peki?Mh 320 beğenmedim.Sanal 7.1 artısı olmayabilir ama eksisi de olmadığı için 7.1 de önerilebilir.Mesela somic g941 nasıl?Ben çok beğendim.Başka öneriniz var mı?
Ben derimki hem oyun için hem müzik için bütçeni 300 tl'ye çekip trendyoldan steelseries arctis 3 al derim..

Olmaz mı?
Kaliteli olunca bal gibi oluyor. Onlarda sadece kağıt üstünde var gerçekle hiçbir alakası yok.
Mesela Arctis 3'te SteelSeries'in kendi geliştirdiği Sanal 7.1 sistemi var ve ben bunu film izlerken bile hissedebiliyorum. Aşırı kaliteli. RW-1 kullanırken oyunda bile zorlanıyordum. Çünkü ses kalitesi iyi değil.
Steelseries o kalite lafım yok ekipmanlarını kullandığım için memnunum..

White Nigga

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Olmaz mı?
Rw1 önermiyormusunuz yani?
Ben derimki hem oyun için hem müzik için bütçeni 300 tl'ye çekip trendyoldan steelseries arctis 3 al derim..
Maalesef arttıramam.10 tl falan artabilir ama 300'e çıkarabilsem zaten direk onu alırdım.
Başka öneriniz var mı?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,134
Rw1 önermiyormusunuz yani?

Maalesef arttıramam.10 tl falan artabilir ama 300'e çıkarabilsem zaten direk onu alırdım.
Başka öneriniz var mı?
RW1 oyun için alma derim. Şahsen RW1'den başka kulaklığa geçince çağ atlamış gibi oldum.

White Nigga

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Snopy Rampage Sn-Rw3 Usb 7.1 Titreşimli Oyuncu Gümüş/Gri Fiyatı beğenmiştim.Bu nasıldır sizce.Forumda @Erron Black incelemesini yapmış hoşuma gitti.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Snopy Rampage Sn-Rw3 Usb 7.1 Titreşimli Oyuncu Gümüş/Gri Fiyatı beğenmiştim.Bu nasıldır sizce.Forumda @Erron Black incelemesini yapmış hoşuma gitti.
@utkuversus @Logithx hocam sn-rw3 alayım mı?

Veya vazgeçtim pek beğenilmemiş.Lütfen başka ürün önerin.

Kafayı yiyeceğim hangi ürüne baksam beğenmiyorum.Mh320 mikrofon kötü.Sn rw-3 ve rw-1 kötü yorumlar var.

Yurtdışından arctis 3 bulabilir miyim sizce ucuza?En ucuz nerededir?

Son düzenleme:

White Nigga

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Trendyol'da indirim ne kadar sürer?

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Hocam arctis 3 icin bayagi kotu yorum var vazgectim.Hs50 ile sizce iyi ses kasılır mı?Birde oyun icin 7.1 yerine stereo daha iyidir deniliyor doğru mu?
Sanal 7.1'lerin hepsi boş. İyi stereo kulaklığı dinlemeden anlamak zor ama bir çok modelli deneyerek kalitelisini anlayabilirsin. SS Arctis 3'ün kötü olduğunu düşünmüyorum hatta fiyatının en iyisi. Ses kasılır mı sorusu bana çok mantıksız nedense :D

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Sanal 7.1'lerin hepsi boş. İyi stereo kulaklığı dinlemeden anlamak zor ama bir çok modelli deneyerek kalitelisini anlayabilirsin. SS Arctis 3'ün kötü olduğunu düşünmüyorum hatta fiyatının en iyisi. Ses kasılır mı sorusu bana çok mantıksız nedense :D
Sizce hs50 mi alayım arctis 3 mü?Ben hs50 dusunuyorum suan.Stereo daha iyi deniyor.

https://forum.shiftdelete.net/threads/steelseries-artic3-mic-sorunu.573516/
Bu tur sorunlar da çok

Son düzenleme:

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Sizce hs50 mi alayım arctis 3 mü?Ben hs50 dusunuyorum suan.Stereo daha iyi deniyor.

Steelseries artic3 mic sorunu
Bu tur sorunlar da çok
Bu bir sorun değil ki özellik. İnceleme videosunda gördüğü şey yada duyduğu şeylerin bir çoğu ya abartı oluyor olmasa bile yanlış bilgi verilebiliyor. Mikrofonun çevre seslerini alması bir sorun değildir yani özelliğidir. Başka ne gibi sorunlar var gördüğün?

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Bu bir sorun değil ki özellik. İnceleme videosunda gördüğü şey yada duyduğu şeylerin bir çoğu ya abartı oluyor olmasa bile yanlış bilgi verilebiliyor. Mikrofonun çevre seslerini alması bir sorun değildir yani özelliğidir. Başka ne gibi sorunlar var gördüğün?
Doğru söylemiş ayrıca arctis 3 microfonda gürültü engelleyici özelliği var buna rağmen böyle sorun yaşıyorlarsa hs50 kim bilir ne olur ufak bir sorun yaşayınca millet abartıyor markayı karalıyor..

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
@Logithx @mttzn tesekkurler alana kadar insaallah indirim bitmez ise arctis 3,biterse mh320 veya hs50 alacagim.Fikirleriniz icin tesekkurler.

@Logithx @mttzn tesekkurler alana kadar insaallah indirim bitmez ise arctis 3,biterse mh320 veya hs50 alacagim.Fikirleriniz icin tesekkurler.
Aldigim zaman editlerim.

Son düzenleme:

İsmet Kurt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Snopy Rampage Sn-Rw6 Şuanda Kullanıyorum Vatanda 260 tl çok güzel kaliteli titreşimi var ve çok güzel ses yükseliği var.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Aynen arctis 3 güzel ama olmazsa hs50mi yoksa mh320 mi daha iyi?
Corsair HS50 kullanmadım ama MH320 kullandım oldukça konforlu ve ses çok temizdi. Corsair HS50 bana tasarım olarak daha uygun ama kullanmadan görüntüsü yanıltmasın, denemeden almam kulaklık :)

-Emirhan Türk-

Müdavim
Reaksiyon puanı
376
Corsair HS50 kullanmadım ama MH320 kullandım oldukça konforlu ve ses çok temizdi. Corsair HS50 bana tasarım olarak daha uygun ama kullanmadan görüntüsü yanıltmasın, denemeden almam kulaklık :)
HS50 yakınımda bir kafede vardı onu deneyeceğim.Ama arctis olmassa mh320.Herkese teşekkürler.

Hsyncgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam üzerinden epey zaman geçmiş ama sonrasında HS50 yi ya da RİG 400 ü deneyimleme şansı buldunuz mu? İkisi arasında kaldım ve karar veremedim. Konfor, ses kalitesi ve oyunlardaki permansı hatta mikrofonu olarak bir fikir verebilir misiniz? Hangisini tavsiye ediyorsunuz? YouTube için video çekiyorum mikrofonlarını da kullanmayı düşünüyorum o yüzden önemli. Şimdiden sağolun.

Son mesajlar