6s şarj sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
İyi günler dün gece telefonla oyun oynuyordum şarj 50 falandı 15 dakikada yüzde 20 ye düştü bende çıktım oyundan gece yatmadan şarjım 11 olmuş telefonu kapatayım açayım dedim şarj etmeden önce kapattım açtım 11 olan şarj 45 oldu böyle bir durumla karşılaşan oldu mu ?

Alperennkaranlk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşım şimdi telefon bataryalarının belirli bir şarf kapasiteleri var mesele senin telefonunun bataryası 100(tamamen varsayım) kez şarj edilebilecek kapasitede. Bu sınırı aştıktan sonra bataryada ani boşalma veya ani dolma kendiliğinden dolma veya kendiliğinden boşalma gibi sorunlar yaşanabiliyor telefonunu herhangi bir telefoncuya erken zamanda götür çünkü bu durum telefonuna zarar verebilir problem bataryada.

POH

Asistan
Reaksiyon puanı
78
Apple Destek uygulaması üzerinden bir temsilciye bağlanın telefonunuzun batarya durumunu öğrenmek istediğinizi söyleyin onlar size gerekli bilgiyi verecektir.

Reaksiyon puanı
84
Uygulamaları tamamen sonlandırın, o şekilde şarz edin. bir süre böyle idare ettim sorunun sadece kablodan olduğunu anladım. Denemenizde fayda var.

Reaksiyon puanı
84
Nasıl yani zaten arka planda açık uygulama bırakmıyorum şarja takmadan
O zaman ilkönce bir kablosunu değiştir. Olmadı adaptörünü değiştir. Oda olmadı mecburen garantiye yollamak zorunda kalacaksın gibi.
Değiştirme önerisini verme sebebim garantiye yollayıpta 1-2 hafta telefonsuz kalmaman adına.

Ayberk45

Asistan
Reaksiyon puanı
88
O zaman ilkönce bir kablosunu değiştir. Olmadı adaptörünü değiştir. Oda olmadı mecburen garantiye yollamak zorunda kalacaksın gibi.
Değiştirme önerisini verme sebebim garantiye yollayıpta 1-2 hafta telefonsuz kalmaman adına.
Zaten göndermeyi düşünüyordum bahane oldu bu da