6s Alınır mı şuan?

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

byblt

Asistan
Doğubanktan 2700 tl ye sıfır kapalı kutu kendim aldım 32 gb fiyatlar bu seviyede orada 2 ci kata çıkmak gerek giriştekiler 2950 fiyat çekiyor ve çok tok satıcılar ama bir üst kattaki telefoncular daha iyi ve indirim yapıyorlar

ReXulEc

Üyecik
Aldıysan deneyinlerini paylaşır mısın (deydi mı aldığına vb.) bu düşüncede olan başka arkadaşlarda olabilir ışık tutmuş olursun
Merhaba Ben Kullandım Ve Almanızı Önermem. Mesela Google Haritada Pusula Çıldırıyor Çoldan Çıkıyor,Çok Kasıyor Ve Şarjı 20 De Kapanıyor. Beğenirseniz Sevinirim

regnante80

Üyecik
neden iPhone da google harita kullandığınızı sormamayı tercih ediyorum. 2. si kendim için değil aynı ikilemde kalmış diğer insanlar için yazsın dedim zira ben de şu an ios 12 iphone 6s kullanıyorum hiç bi sıkıntısi yok sadece pili çabuk tükeniyor o da maalesef tüm iphone lardaki kaçınılmaz kader. 1 yıldir daha hic kasmadi (işlemci yavaşlatılmış olduğu halde) şu an en yüksek gereksinimli oyun olan Fortnite ı hiç kasmadan kaldırıyor.

ReXulEc

Üyecik
neden iPhone da google harita kullandığınızı sormamayı tercih ediyorum. 2. si kendim için değil aynı ikilemde kalmış diğer insanlar için yazsın dedim zira ben de şu an ios 12 iphone 6s kullanıyorum hiç bi sıkıntısi yok sadece pili çabuk tükeniyor o da maalesef tüm iphone lardaki kaçınılmaz kader. 1 yıldir daha hic kasmadi (işlemci yavaşlatılmış olduğu halde) şu an en yüksek gereksinimli oyun olan Fortnite ı hiç kasmadan kaldırıyor.
Kendi Haritasında da oluyor Kısacası Konumu Ve Pusulası Bozuluyor

AloneDarker

Asistan
2800 TL'yi eski bir iphoneye vermek bence mantıksız o fiyatlara üzmeyecek çok cihaz var piyasada

OZEL55

Üyecik
6S alınmaz Apple strateji gereği belirli bir süre geçince yeni ürünleri satmak için telefon ve bilgisayarlarda kasıtlı yavaşlatma stratejisini yıllardan beri uyguluyor. Ben 6S i satım Xiaomi mi 8 lite geçtim. iPhone kadar olmasada güzel bir telefon tavsiye ederim.

SMH525

Asistan
Bence alınmaz çıkan habere göre Apple iPhone 5S ve iPjone 6S Plus arası modellere ios 13 desteği vermeyecek

halil007

Doçent
6s almayı düşünüyorum bu telefon beni kaç sene götürü alınır mı?
apple 5 sene yazılım garantisi veriyor. 6s 2016'da çıktı. ios 13'ü almaz diye düşünüyorum. belli de olmaz. alsa bile hali muamma. lakin güzel... ben apple'dan 25 marttaki etkinlikte iphone 6 kazasında bir SE 2 bekliyorum.

stat counter