6500 TL bütçeli Notebook tavsiyesi alabilir miyim?

Bu konuyu okuyanlar

wackers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba. Laptopu daha çok Web tasarım işlerim için kullanacağım ama arada bir pubg de oynayabilirim. Genelde beğendiğim ürünler de İntel uhd dahili yada mx ekran kartları bulunuyor. Bu ekran kartlarında oyunlarda tam olarak verim alamayacağımı biliyorum o yüzden çok kalas olmayan gtx 1050ti ekran kartına sahip laptop arıyorum. Ürünü taksitle alacağım monster a7 serisi çok kaba değil ama taksitli fiyat farkından dolayı sıcak bakmıyorum. Eğer aradığım ürünü bulamazsam ekran kartından kısmak zorunda kalacağım.

Laptop da beklentilerim

İşlemci i5u serisi olabilir
Gtx 1050ti ekran kartı
128gb ssd hdd dahil yada boş slot olmalı
İps panel renk canlılığı iyi olmalı

Şimdiden teşekkürler

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hangi kart ile taksit yaptırmayı düşünüyorsunuz?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Hocam garanti bankası da ödeve servisiniz nedir? Maximum, World vs. Çünkü genelde elektronik ürünlerde taksit sayısı arttıkça fiyat artıyor. HB üzerinde World ve Maximum kartlara 9 taksite kadar izin veriliyor sadece.

wackers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam garanti bankası da ödeve servisiniz nedir? Maximum, World vs. Çünkü genelde elektronik ürünlerde taksit sayısı arttıkça fiyat artıyor. HB üzerinde World ve Maximum kartlara 9 taksite kadar izin veriliyor sadece.

Garanti bonus kullanıyorum hocam. Hb da satıcılar 12 aya kadar çıkarıyor taksitleri ama aradığım ürünü tam olarak bulamadım. Dell g3 modeli var fakat ekran konusunda tereddütlerim var. Sizde baya önermişsiniz o modeli :)

Oyun amaçlı kullanmaktan vazgeçsem ultrabooklara yönelsem daha iyi olacak gibi.. Şuan için 2 model bulabildim aralarında işlemci dışında pek fark yok gibi.

wackers

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dell g315 modelini aldım. Donanım olarak iyi ürün ama umarım malzeme kalitesi ve ekran parlaklığı üzmez. Yarın elime ulaştıktan sonra olumlu olumsuz yorum yaparım.

Arkonac

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Monster bilgisayarları incelemeni tavsiye ederim hem senin işini fazlasıyla görürür hem de ilave yapmak istersen hemen orada yapabilirsin. Ayrıca sonradan ssd ve hardisk için boş yuvaları oluyor. Ben yıllardır kullanıyorun gayet memnunum. Bir sıkıntı çıkarmadı

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Dell g315 modelini aldım. Donanım olarak iyi ürün ama umarım malzeme kalitesi ve ekran parlaklığı üzmez. Yarın elime ulaştıktan sonra olumlu olumsuz yorum yaparım.
Hayırlı olsun.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
Dell kalite olarak,iyidir,üzmez. :)

A Patato

Asistan
Reaksiyon puanı
39
Ekran kartını Gtx 1080 e de çıkarabilirdin....