650 tl ye kulaklık alıp oyunlar da duyamamak

Bu konuyu okuyanlar

Mikail19o5

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Merhaba arkadaşlar.650 tl ye Razer Kraken Tournament Edition kulaklık aldım.Thx 7.1 teknolojisi kullanıyor.Kulaklık bana sürekli sorunlar açıyor sanırım yazılımsal.Bazen dünyanın en iyi ses kasılacak kulaklığı haline dönüşürken bazen ses bulanıklaşıyor pubg de ses nerden geliyor anlayamıyorum.Önümde giden takım arkadaşımın sesi sanki sağdan soldan geliyor gibi oluyor bi anda sola sağa dönüyorum düşman var diye.Tüm driverları silip tekrar kurdum.Hatta pc ye format attım yine düzelmedi.Bazen ses çok aşırı artıyor kendi silahımdan korkuyorum.100 metre öte de patlayan bomba bile beni rahatsız ediyor.İlk aldığım da böyle değildi ayak seslerini çok silah ve bomba seslerini az verirdi.Synapse diye bir yazılımı var ve hiç güzel değil..Şahsen aldığıma çok pişman oldum.Şimdi eski bir kulaklık olan cloud 2 almayı düşünüyorum sizce hata mı ederim?Yoksa void pro mu tercih etmeliyim?Bir de cloud 2 nin 7.1 performansı iyi değilmiş alanlar genelde stero oyun oynuyorlarmış...Pubg de stereo oynayarak net ses tayini yapılabilir mi ?

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Synapse aslında süper bir yazılım. Benzer sorunlarımız var. Şu son güncellemede sapıttı uygulama. Yeni sürüm bekliyorum ben.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Büyük ihtimal sürümden kaynaklıdır yoksa bende Synapse 3 kullanıyorum uygulama eskiye nazaran çok daha iyi. Kulaklığa güncelleme geldikçe düzelecektir. İlla kulaklık değiştirecekseniz bu saatten sonra Cloud II almakta pek mantıklı olmaz Arctis serisi varken.