Yardım 6400 TL lik bu Ekran kartı nasıl?

Bu konuyu okuyanlar

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Bu kartı kullanıp deneyimleyen arkadaşlar oldu mu? Isınma durumu vs. nasıl?
Kart 6400TL şuan

Sorduğum soru, RTX 3050 NASIL? DEĞİL!
Bu spesifik model ile daha önce sistem kurmadım. Kişisel deneyimi olan arkadaşlar varsa uzun kullanım deneyimlerinizi merak ediyorum.
Youtube kanalı incelemeleri genelde 1 günlük test deneyimine dayanıyor, ben kişisel deneyimler ile ilgileniyorum.

Düzenleme: Bu konu "Hangi kartı almalıyım?" konusu değil. Spesifik olarak bu marka modelde kronik sorun yaşayan oldu mu onu öğrenmek. Teşekkürler.

Son düzenleme:

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,947
Uzun kullanımda ilk günkü verdiği performansı vermeye devam edecektir, kartı yormak performansına zarar vermez ömrünü kısaltır zaten günde 6 saat mining yapsan bile ömrü kısalmıyor. İstediğin gibi kullanabilirsin ama RTX 3050 almanı önermiyorum, fiyatını hak eden bir kart değil.

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,734
RX 6600'lere bak derim.

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
RX 6600'lere bak derim.
Dostum profesyonel pc builderım. Hangi kartı performansını biliyorum. Başlık "hangi kartı almalıyım?" değil. Bu kart şuan tedarikçi fiyatının da altında. Yani zararına satış. Ama yukarıda belirttiğim üzere ben bu spesifik kart ile daha önce pc toplamadım. Uzun kullanım yapan arkadaşlardan kronik sorunu olup olmadığını öğrenmeye çalışıyorum. Konuyu iyi okumanızı tavsiye ederim.