Bu konuyu okuyanlar

mahmut-kys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar.Yeni Video projem sizlerle.
Öncelikle şunu belirteyim kendi şahsi Youtube kişisel kanalımdır. Herhangi bir marka,başka bir teknoloji sitesi vs. değildir.
Sizler için faydalı olacağını düşünüp paylaşmak istedim.Desteklerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Aynı fiyata daha iyi bir sistem(merak etme videoyu izledim Ryzen 3. nesil çıkmadan önce çekmişsin ama toplamak isteyenler için daha faydalı olması açısından R5 3600 önerdim,Renderda aralarında fark oluyor);
Sinerji.gen.tr
Adsız.png

mahmut-kys

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkür Ederim. İlginizden ötürü. Sizin önerdiğiniz daha güzel sistem olmuş .Ben biraz daha Anakarta önem verdim zamanında zorlasam aynı fiyata biraz daha küsüratlı da olabilir Anakartı kısıp daha iyi bir güç kaynağı ile 2600X+RTX 2060 da toplayabilirdim :) O an öyle hazırladım biraz da hem şans hem tecrübe işi tabi. Üç aşağı beş yukarı idare eder diye düşünüyorum :)

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Teşekkür Ederim. İlginizden ötürü. Sizin önerdiğiniz daha güzel sistem olmuş .Ben biraz daha Anakarta önem verdim zamanında zorlasam aynı fiyata biraz daha küsüratlı da olabilir Anakartı kısıp daha iyi bir güç kaynağı ile 2600X+RTX 2060 da toplayabilirdim :) O an öyle hazırladım biraz da hem şans hem tecrübe işi tabi. Üç aşağı beş yukarı idare eder diye düşünüyorum :)
Rica ederim :)
Benim onerdigim anakartta bu segmentin efsanelerindendir overclocka da oldukça müsait.
İdare etmek ye laf mı şimdi,güzel bilgisayar o üzmez zaten.Zorlandigibi görürsen satıp bir üst nesile geçme sansin da var zaten ?

Son mesajlar