600 - 900 TL Arası Çamaşır Makinesi Tavsiyesi :)

Bu konuyu okuyanlar

Nikmikyok

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Selam arkadaşlar.
Çamaşır makinasına ihtiytacım var. Karar veremiyorum hangi marka alacağım konusunda.
Bu yüzden belki ilgili olanlar bilgisi olanlar yardım eder diye konu açtım.
fiyat aralığı 600 - 900 TL arasında. Güvenilir bir marka arıyorum.

Buldugum ürün bu fakat güvenilirmi işe yararmı araştırdım kararsız kaldım çok iyi yorumlarda var çok kötü yorumlarda

http://www.kliksa.com/UrunDetay/_BEYAZ_ESYA/_CAMASIR_MAKINESI2/900188485?ref=akakce&v=1.24.3 ürün bu linkte.

minstally

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

angel75

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=48348]Nikmikyok[/MENTION]; seçtiğin çamaşır makinesi için olumlu yorumlardan daha fazla olumsuz yorumlar var.. çok sesliymiş.. 9kg kapasiteye göre fiyatı çok iyiydi aslında...

geçen ay arkadaşım hızlıal'dan bu makineyi aldı... memnunmuş..

burada çok seçenek var.. bak istersen...

korsan24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben 8 kg lik samsung aldım harika tavsiye ederim mukemmel ozellikleri var :)

ewrecca

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Arkadasım öncelikle orta kalite bir makina almaya karar vermiştin anladığım kadarıyla üst orta diyebiliriz fakat bu makina o sınıfa pek uymaz müşteri çekmek icin tasarlanmış bir makina bir kere a+ dediğin zaman 6kg geçmeyeceksin enerji tasarrufu 5-6 kg çamaşıra az su aldığı zaman bir sekilde idare ediyor fakat 9 kg gibi bir çamaşır miktarı icin a+ tamamen bir masaldan ibarettir. Daha farklı bir ürün onerebiirim bu tür cihazlar icin genelde su tür şikayetler gelir 3 saat makinada kaldı çamaşır, su değmeden çıkan yerler var gibi henüz a+ olayı 7+ kapasiteli cihazlarda bir pembe hayalden ibaret