600-800 Arası Telefon Önerisi ? [1 Yıllığına]

Bu konuyu okuyanlar

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
1 kaç yıllık idare edebilecek telefon arıyorum. Önceliğim sıfır ancak iş sıfır olunca çok iyi telefonlar çıkmıyor .
Sıfır olarak Venüsler var ancak tavsiye eden yok ve çok problemli olduğu söyleniyor o yüzden uzak durdum .
ikinci el alınır mı konusu ise aklım yatmıyor . sizce ne almalıyım ?
-Şarjı iyi gitsin pek oyun oynamam arada okey girerim .
-sözlükler ve forumlarda takılırım genelde .
teşekkürler.

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Reaksiyon puanı
222
Redmi serisine bak note4 4x 4a bütçene göre uygun olanı alabilirsin

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Xiaomi Redmi 4A 32 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı
Xiaomi Mi 4 (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Xiaomi Redmi 4X 32 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı

üçüde güzel telefondur , yarı yolda bırakmaz , hangisini severseniz onu almanızı öneririm , fakat ben redmi 4X öneririm , Snapdragon 801 le aram hiç iyi değil , çok hızlı çalışacağına az ısınsın bir miktar yavaş çalışsın derim ben.
Teşekkürler. Xiaomi yi duymuştum ama hiç kullanmadım eğer alınır diyorsanız bakıcağım hangi firmadan almalıyım hocam .

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
1 kaç yıllık idare edebilecek telefon arıyorum. Önceliğim sıfır ancak iş sıfır olunca çok iyi telefonlar çıkmıyor .
Sıfır olarak Venüsler var ancak tavsiye eden yok ve çok problemli olduğu söyleniyor o yüzden uzak durdum .
ikinci el alınır mı konusu ise aklım yatmıyor . sizce ne almalıyım ?
-Şarjı iyi gitsin pek oyun oynamam arada okey girerim .
-sözlükler ve forumlarda takılırım genelde .
teşekkürler.
@NorthWonder arkadaşın da dediği gibi o fiyat aralığında alınabilecek telefon. Ben Hepsiburada.com'u öneririm. Bir de gece indirimine denk gelirseniz iyi bir fiyata alabilirsiniz.

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Teşekkürler. Xiaomi yi duymuştum ama hiç kullanmadım eğer alınır diyorsanız bakıcağım hangi firmadan almalıyım hocam .
şöyle söyleyeyim 600-800 TL segmentindeki "marka" telefonlar bu xiaomi modellerinin yanında daha güçsüz kalıyor.Xiaomi daha yeni yeni ülkemizde kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlansada genel olarak baktığımızda dünya devlerinden biri diyebiliriz.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz alacağınız diğer ürünlerden daha performanslı olacaktır.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
şöyle söyleyeyim 600-800 TL segmentindeki "marka" telefonlar bu xiaomi modellerinin yanında daha güçsüz kalıyor.Xiaomi daha yeni yeni ülkemizde kullanıcılar tarafından kullanılmaya başlansada genel olarak baktığımızda dünya devlerinden biri diyebiliriz.Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz alacağınız diğer ürünlerden daha performanslı olacaktır.
Çok teşekkür ederim . Bakacağım mağazalara :)
--- Gönderi Güncellendi ---
@NorthWonder arkadaşın da dediği gibi o fiyat aralığında alınabilecek telefon. Ben Hepsiburada.com'u öneririm. Bir de gece indirimine denk gelirseniz iyi bir fiyata alabilirsiniz.
Mağazadan almayı düşünüyorum hocam . :)

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Çok teşekkür ederim . Bakacağım mağazalara :)
--- Gönderi Güncellendi ---

Mağazadan almayı düşünüyorum hocam . :)

Rica ederim size bir tavsiye daha vereyim , herhangi mağazaya girerseniz ordaki görevliler "kardeşim şunu al ooooo bak buda var heyyt be bunun gibisi yok yağ gibi akıyor" diyecekler ve seni saçma sapan bataryası 1 günü bile çıkarmayacak telefonlara yönlendireceklerdir.Lütfen buna dikkat et , başka telefon almak istemiyorum demekten çekinme.Bu telefonlar yerine Galaxy Grand Prime Plus önerirlerse hiç şaşırmam doğrusu.(fakat sakın alma bu ürünlerin yanından bile geçemez performans/batarya/kamera olarak).Vatan ve bimeks Xiaomi satmıyor o yüzden hiç boşuna gitmene gerek yok.Teknosada var aşşağıya link bırakacağım ordan alabilirsin veya gidip yerel telefoncu mağazasından alsan bile olur.

Teknosa:
XIAOMI REDMI 4X 32GB GOLD AKILLI TELEFON | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Mağazadan alacaksanız Tekonosa veya vatanı öneririm. Ama Xioami telefonları vatanda yokmuş. Bu yüzden Teknosadan almanızı öneririm.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Xiaomi note4 x filan o butceler civarinda.bu markaya bakabilirsin internetten...bayada duzgin telefon o paralara.1 senedende fazla goturur.bi ariza mariza olmazsa 1 sene sonra belki degistirmeyi bile dusunmezsin

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Rica ederim size bir tavsiye daha vereyim , herhangi mağazaya girerseniz ordaki görevliler "kardeşim şunu al ooooo bak buda var heyyt be bunun gibisi yok yağ gibi akıyor" diyecekler ve seni saçma sapan bataryası 1 günü bile çıkarmayacak telefonlara yönlendireceklerdir.Lütfen buna dikkat et , başka telefon almak istemiyorum demekten çekinme.Bu telefonlar yerine Galaxy Grand Prime Plus önerirlerse hiç şaşırmam doğrusu.(fakat sakın alma bu ürünlerin yanından bile geçemez performans/batarya/kamera olarak).Vatan ve bimeks Xiaomi satmıyor o yüzden hiç boşuna gitmene gerek yok.Teknosada var aşşağıya link bırakacağım ordan alabilirsin veya gidip yerel telefoncu mağazasından alsan bile olur.

Teknosa:
XIAOMI REDMI 4X 32GB GOLD AKILLI TELEFON | Teknosa Alışveriş Sitesi - Herkes İçin Teknoloji
Aynen öyle katılıyorum daha mağazaya girmeden adamlar fiyat aralığını soruyor bi dur soluklanım az :) ben kendimde bakabiliyorum üstünde zaten fiyatı yazıyor ama yok anlamıyorlar bazıları.. yok hocam daha samsung a bulaşmam E7 nin ekranını yaptırdım 470 TL ödedim bir ekrana . geçen gene kırıldı cebimdeyken gittiğimde kullanıcı hatası dediler . neyse bana kalsa İphone 5S düşünüyordum ama 2.el e güvenmiyorum ve güncelleme gelmeyecekmiş ondan dolayı SDN ye soruyum dedim . iyikide sormuşum .
Hepinize teşekkürlerimi iletiyorum :)
@teknikercnyt
@Cyb3r_K1ng
@NorthWonder
@Ebubekir Demirhan

NorthWonder

Asistan
Reaksiyon puanı
132
Aynen öyle katılıyorum daha mağazaya girmeden adamlar fiyat aralığını soruyor bi dur soluklanım az :) ben kendimde bakabiliyorum üstünde zaten fiyatı yazıyor ama yok anlamıyorlar bazıları.. yok hocam daha samsung a bulaşmam E7 nin ekranını yaptırdım 470 TL ödedim bir ekrana . geçen gene kırıldı cebimdeyken gittiğimde kullanıcı hatası dediler . neyse bana kalsa İphone 5S düşünüyordum ama 2.el e güvenmiyorum ve güncelleme gelmeyecekmiş ondan dolayı SDN ye soruyum dedim . iyikide sormuşum .
@teknikercnyt
@Cyb3r_K1ng
@NorthWonder
@Ebubekir Demirhan
Rica ederim , yardımcı olabildiysem ne mutlu bana , iPhone 5S artık geçti 6 bile ufaktan teklemeye başladı.Şimdiden hayırlı uğurlu olsun alacağın telefon.İyi forumlar...

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
@teknikercnyt
@Cyb3r_K1ng
@NorthWonder
@Ebubekir Demirhan

Yani 5s’le ugrasilmaz bu saaten sonra.

Xiaomi fp’lik telefon her bakimdan.gule gule kullan telefonunu.iyi forumlar...

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
@teknikercnyt
@Cyb3r_K1ng
@NorthWonder
@Ebubekir Demirhan
Rica ederiz. :)
İyi forumlar...

IKrakeN8

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Xiaomi nin güzel cihazları var çinli istemiyorum dersen vestel venüs serisinin cihazları var :)

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Aslında Vestel Venus'ler giriş seviyesi cihazlar için fiyatına göre bence iyiler. Ama Xiaomi Redmi Note 4x'in o fiyat segmentinde ülkemizde satılan en iyi telefon olduğunu söyleyebilirim. :)
Sence hangisini almalıyım ? Venüslerin yorumlarını okudumda pişman olanda çok olmayanda ama Xiaomilerden pek şikayetçi olanlar yok arada batarya dan şikayet edenler var karşılaştırmada ise xiaomi %86 venüs %56 gibi bir sayı alıyor

Halktan Biri

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,163
Sence hangisini almalıyım ? Venüslerin yorumlarını okudumda pişman olanda çok olmayanda ama Xiaomilerden pek şikayetçi olanlar yok arada batarya dan şikayet edenler var karşılaştırmada ise xiaomi %86 venüs %56 gibi bir sayı alıyor
Eğerki telefon için olan bütçeniz 800-850TL civarında ise Xiaomi Redmi Note 4x'i öneririm. Hem bataryasının mAh değeri yüksek, hem de fiyatına göre donanımı çok iyi.

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Xiaomi almanı öneririm.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Arkadaşlar Mİ4 mü ? Red mi 4A mı ? ve teknosada sadece Note 2 modeli bulunuyor :/

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Red mi 4A diğerlerinden biraz daha avantajlı. Bence Redmi 4A.

teknikercnyt

Müdavim
Reaksiyon puanı
250
Ram bakimindan
4a;2 gb.
note 4x;3 gb.

android tarafinda 3 gb ram altina dusulmesi bence ciddi sorun yaratir.

Ayrica
4a’da sd400 serisi islemci var.
note4x’de 600 serisi islemci var.

aralarindaki fiyat farki 200-300 bisey.

4a nasil avantajli oluyor?

Ömer Canbaz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,629
Ram bakimindan
4a;2 gb.
note 4x;3 gb.

android tarafinda 3 gb ram altina dusulmesi bence ciddi sorun yaratir.

Ayrica
4a’da sd400 serisi islemci var.
note4x’de 600 serisi islemci var.

aralarindaki fiyat farki 200-300 bisey.

4a nasil avantajli oluyor?
Sen herhalde yanlış bakmışsın. Note 4x değil, Note 2 yazıyor.

alpacino_34

Müdavim
Reaksiyon puanı
495
Arkadaşlar xiaomiye baktım açıkçası pek tatmin etmedi ama F/P açısından en iyi özelliklere sahip. Sony Z3 ler nasil ikinci el temiz dusunulebilir mi düzeltme : tatmin etme degilde ısınamadım bir türlü :/