60 tl ye kadar kablosuz mouse önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar yarın vatanbilgisayardan kablosuz mouse almak istiyorum . İstediğim özelliklerse ele oturuşu ve kaliteli bir his veren mouse olması onun haricinde elim orta büyüklükte ne çok küçük ne çok büyük önerileriniz için şimdiden teşekkürler

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu mouse ile photoshop v.s programlarla uğraşıcam eli yormaması gerek

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Logitech serisine bak mutlaka vardir o fiyat kategorisinde ancak o fiyata kablolu daha iyilerini bulabilirsin

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Yıllardır kablolu gamer mouse kullandım , mouse a verdiğim parayla bir tane daha pc alırdım ... bunun için kablosuz bir mouse arıyorum uzun ömürlü kaliteli rahat hafif :)

crista7

Müdavim
Reaksiyon puanı
87
logitech M187 tabikide tek pil 5-10 ay gidiyor normal kullanım..var bende..bağımlısı olursun...30 tl civarında almıştım

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
60TL ye alacağın hemde kablosuz mouse ne uzun ömürlü olur, ne iyi olur, ne ergonomik olur.
Sadece çöp olur.
60TL ye git adam akıllı kablolu Logitech al 10 kat daha iyi.

kam turalı

Doçent
Reaksiyon puanı
14
logitech m285 aldım geçen hafta çok da memnunum 35 tl ama vatan 45 diyor sen yinede git ve gör sonra al derim... [MENTION=365839]Ray's[/MENTION]

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
60TL ye alacağın hemde kablosuz mouse ne uzun ömürlü olur, ne iyi olur, ne ergonomik olur.
Sadece çöp olur.
60TL ye git adam akıllı kablolu Logitech al 10 kat daha iyi.
Usta öylede kabloluda sıkıntılı bilgisayar laptop olunca ordan oraya ordan oraya daralıyor bir zaman sonra insan

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Usta öylede kabloluda sıkıntılı bilgisayar laptop olunca ordan oraya ordan oraya daralıyor bir zaman sonra insan

Çözüm basit.
Kablolu alıp sıkıntısına rağmen bağrına basıp seveceksin.
Parana kıyıp daha iyi bir kablosuz mouse alacaksın.

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
Ne açıdan? Ben kullanmadım ama 1 senedir kuzenim kullanıyor bir sorun yaşamadı şu ana kadar.

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Şaypa gibi marketlerde logitech kablosuz mouseler var 40-50 lira civarı onlardan alabilirsin birçok kişi tavsiye ediyor

sebastiantr

Müdavim
Reaksiyon puanı
13

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Fotoşop falan kullanacaksanız küçük mouseları bir kere eleyin.

Kablosuz istiyorsanız iyi bir örnek
http://www.vatanbilgisayar.com/Mous...pil)/productdetails.aspx?I_ID=51700#allImages

Kablolu isterseniz Logitech G300 tavsiye ederim. Son derece ergonomik bir oyun mouseu.
Kendi laptopumda genellikle onu kullanıyorum.
çok sağolasın :D

Laptopta kullanacağın için o kadar mesafeden sıkıntı olacağını zannetmiyorum. Fiyat performans olarak gayet başarılı bir ürün.
o zaman tavsiyenize uyuyorum ve yarın ürünü alıyorum :D

tarkankarabas

Asistan
Reaksiyon puanı
2
hepsiburadadan hp marka bir mouse almıştım. 4-5 aydır kullanıyorum. hem de günde en az 10-12 saat aktiftir. hiç sorun yaşamadım. orta boy yapısı, kalite hissi veren malzemesi ve koltuk kolunda bile çalışmasıyla tek geçiyorum. tavsiye ederim.

squidword

Doçent
Reaksiyon puanı
68
yok yok logitechte karar kıldım zaten %25 indirime falanda giricek yarın 5 10 lira fazla veririm büyük ihtimal

Bu http://www.vatanbilgisayar.com/Mous...ng-&-3yil-pil)/productdetails.aspx?I_ID=51700 üründe yüzeyi algılamama problemi var diyorlar bir çok yerde bununla karsılasan oldu mu

Lazer mouselarda genel olarak böyle bir durum var bu mouse için geçerli değil sadece mx revolution kullanıyorum onda da aynı durum söz konusu.

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
o fiyatlatda kablolu performansı bulman çok zor heleki photoshop ve benzeri programlarda bolca sıkıntı yaratabilir. çok büyük bütçeniz yoksa kabloludan şaşmayın.illaki kablosuz ve o fiyata alacaksanız microsoft alın,ergonomi ve dayanıklılıkta benim için bir numara.tabiki fiyatını dikkate alırsak