6 yaşındaki çocuğa oyun önerisi

Bu konuyu okuyanlar

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Ne değişik çocukmuş be... Bi oyun beğendirtemediniz mis gibi ağırmı ağır oyunları bile beğenmiyor, afrikada çocuklar onun kullandığı bilgisayarın hammaddesini kazıp bir kuruş para kazanıyor, siz bunu anlatın bilgisayarada bir şey yüklemeyi bırakın artık elindekilerle oynasın biraz.

CaseWalker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Vardi kütüphanede
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cry of fear oynatttim pc ye yaklaşamıyor artık jdjjdkfidkjfjdkjfj

Ne değişik çocukmuş be... Bi oyun beğendirtemediniz mis gibi ağırmı ağır oyunları bile beğenmiyor, afrikada çocuklar onun kullandığı bilgisayarın hammaddesini kazıp bir kuruş para kazanıyor, siz bunu anlatın bilgisayarada bir şey yüklemeyi bırakın artık elindekilerle oynasın biraz.
Pc ye yaklaşamıyor artık cry of fear oynatttim

Son düzenleme:

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Pc ye yaklaşamıyor artık cry of fear oynatttim
hocam minecraftpremium.net diye bir site var eskiden bir arkadaşım beni kandırmıştı valla aşırı korkmuştum ama 2 yıl önce falandı o site hayla açıkmı bi bakın açıksa bilgisayarın bir tarafına koyun çocuğunda kafasına takılsın o link sonra bilgisayara el sürmez daha

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Fortnite oynat, inşa etmeyi ve kreatife modunu gösterirsen beğenir.
Ben bile 7 yaşındaki oğlumla birlikte oynuyoruz.
Tabi birde minecraft var.

CaseWalker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
hocam minecraftpremium.net diye bir site var eskiden bir arkadaşım beni kandırmıştı valla aşırı korkmuştum ama 2 yıl önce falandı o site hayla açıkmı bi bakın açıksa bilgisayarın bir tarafına koyun çocuğunda kafasına takılsın o link sonra bilgisayara el sürmez daha
Cry of fear dan sonra yaklaşamıyor pc ye denerim yine ??

Fortnite oynat, inşa etmeyi ve kreatife modunu gösterirsen beğenir.
Ben bile 7 yaşındaki oğlumla birlikte oynuyoruz.
Tabi birde minecraft var.
Abla çok kararsız bi çocuk bi oyun istiyor 10 dakika sonra bundan sıkıldım diyor klasik ikizler?

Emir Aydın

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,635
Ben o site yüzünden eski monitörü yumrukla kırmıştım,yanında da işaret parmağımda bir çatlak ?

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,714
Maynkrafd iyi olur. ? Şaka şaka, araba oyunları ya da heyecanlı olabilecek Never Alone Kisima Ingitchuna gibi oyunları tavsiye edebilirim. Ayrıca böyle CS, PUBG vs. çocuğa oynattırmayın ki beyni yıkanmasın.