6 Şubat Günü Esra Erol'da Caner'den Şok Açıklama! Caner Kiminle Evlenecek?

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Reaksiyon puanı
24
l3a3Gp.jpg

6 Şubat günü Esra Erol programında özellikle Caner'in yeni ilişkisi dikkat çekti.

Özellikle evlilik programlarının ilk çıkmaya başladığı dönemlerde popüler olan Caner, Esra Erol'la programına katılarak yeniden evlilik şansını deneyeceği söylemişti. Bu kararın ardından evlilik programında yer almaya başlayan Caner kendisine çok fazla talip gelmesine karşın kimseyle bir ilişkiye başlayamadı. Fakat Esra Erol, 6 Şubat günü yayınlanan programında Caner Toygar sürpriz bir kararını açıkladı. Caner yaptığı açıklamada evlilik kararı aldığını ve bu kararının kesin olduğunu söyledi. Yakın zamanda nikah tarihini alacaklarını da söyleyen Caner Toygar, özellikle bu sürpriz açıklaması sonrasında evleneceği adayı kim olduğu noktasında oldukça merak uyandırdı.

Caner Kimle Evlenecek?

Kısa süre içerisinde umreye giden ve umreden yaptığı canlı telefon bağlantısıyla hayatı ile ilgili aldığı önemli kararları paylaşan Caner bu açıklaması ile birlikte oldukça merak uyandırmıştı.Programda yaptığı bu açıklamalar ile birlikte kısa sürede şok yaşamasını sağlayan Caner, evleneceği adayın ismini söylemeyerek bu konuda büyük bir soru işareti yarattı. Programın popüler isimlerinden olan ve yıllardan beri evlilik programlarında olmasına rağmen bugüne kadar evlenemeyen Caner Toygar, yaptığı açıklama ile birlikte evlilik yolunda büyük bir adım atacağını da beyan etmiş oldu.

Ben Kenobi

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,155
Sayın Hakan Göçmez, saçma saçma konular açma artık lütfen yani istirham ediyorum, yalvarıyorum.

Son mesajlar