57. Filo : Yerli Uzay Macerası

Bu konuyu okuyanlar

Mücahit08

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar merhaba. Amatör olarak birkaç ay önce başladığım android oyun geliştirmede ilk oyunumu yayınlamış bulunuyorum. İlk oyun için fena olmadığını düşündüğüm oyunum için desteklerinizi bekliyorum. Oyun tamamen ücretsiz ve reklamsızdır. Oyun hakkında kısaca bilgi vermek gerekirse:

57. Filo uzay temalı basit bir savaş oyunudur. Oyunda amacımız mümkün olduğu kadar fazla düşman gemisini ve asteroidi yok ederek en yüksek puana ulaşmak ve 57. Filo'nun gurur tablosuna adımızı yazdırabilmektir. Oyunda bunun yanısıra günlük, haftalık ve aylık sıralamalar vardır. Oyuna giriş son derece basittir (tek bir kullanıcı adı ile, mail veya facebook onayı vs yok) . Oyun içerisinde, 57. Alay'ın kahramanlıklarından esinlenerek hazırladığımız mini bir de hikayemiz vardır. Merak eden arkadaşlar için aşağıda hikayemizin son kısmını paylaştım. İlginizi çekerse veya bize destek olmak isterseniz hikayenin tamamını da bulabileceğiniz oyunumuzu android marketten ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca oyun ile ilgili tüm görüş ve önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum. Şimdiden hepinize teşekkürler.

57. Filo'nun hikayesi:

"Daha birkaç saat önce binlerce gemiden oluşan bir savunma hattının olduğu yerde şimdi sayıları yüzü dahi bulmayan Türk gemilerinden oluşan 57. Filo vardı. Yapılması gereken açıktı, geri çekilen kuvvetlere zaman kazandırılmalı ve dünya dışında güçlü bir savunma oluşturulmasına imkan verilmeliydi. Elde kalan tek kuvvet olan 57. Filonun bu zamanı kazandırması, düşman kuvvetlerinin en azından ilk dalgalarını savuşturması gerekiyordu. Ancak bu geri dönüşü olmayan bir görevdi. Yarbay Yusuf kara kara, verdiği bu kararı sahadaki o aslan parçalarına nasıl emredeceğini düşünürken Yüzbaşı Erdem ile iletişim kurulduğu bilgisi geldi. "Yüzbaşım", dedi Yarbay Yusuf, söze nasıl gireceğini düşünürken oluşan sessizliği Yüzbaşı Erdemin tok ve kararlı sesi bozdu: "Terkedilen savunma hatlarını dolduracak şekilde, elimizdeki gemilerle alabileceğimiz en uygun pozisyonu aldık komutanım, düşman menzile yaklaştı, emirlerinizi bekliyoruz.". "Farkında," diye düşündü Yusuf. "Ne olacağının, ne emredeceğimin farkında, tüm filo farkında... ve biri bile geri dönmeden, emir dahi beklemeden bu geri dönüşü olmayan görev için konumlanmışlar." Gözleri doldu Yusuf'un. "Hoş," diye hayıflandı sonra kendi kendine, "asırlardır genlerine cesaretin işlendiği, yedi düveli karşısına almış, gerektiğinde canını hiçe saymış ama düşmana vatan toprağını çiğnetmemiş bir neslin torunlarından ne bekliyordum ki?". Düşman menzile girmişti, 57. Filo ölmek için emir bekliyordu. Ve şimdi istila edilmek üzere olan Dünyanın son umudu, 57. Filonun bu genç neferleriydi..."

Mücahit08

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar halen ilgi ve desteğinizi bekliyorum :) Oyunun nasıl birşey olduğunu merak eden arkadaşlar için giriş kısmını gösteren videoyu aşağıya ekledim. Şimdiden hepinize teşekkürler.

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
play store linki de paylaşsan..

Mücahit08

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar bu arada oyunun Facebook sayfası:

57. Filo

Yeni oyunlarımı da bu sayfa üzerinden paylaşacağım için beğenip takipte kalmanızda fayda var, sonuçta size göre bi oyunum da olacaktır mutlaka :blush: