5500₺ Hepsiburada Toplama Sistem Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

TunaDrsn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Lenovo Legion Y520T-25IKL ES Intel Core i7 7700 8GB 1TB Fiyatı
Yarın akşama kadar hepsiburadada indirim var. Bu sistemden daha iyi i7 işlemcili sistem toplanırmı ? Toplama önerisi olan varsa yalnızca i7 işlemcili toplama yazabilirse teşekkürler. Amd işlemcileri ucuz olsada tercih etmiyorum, ekran kartları hariç. Gtx 1060 dan daha iyi ekran kartı ve daha üst nesil i7 işlemcili sistem toplanırmı ?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Bu fiyata Ryzen 2600 işlemcili çok daha iyi bir sistem toplanır. 7. nesil Intel asla önermem.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Önerilerinizi intel işlemci ve amd ekran kartı üzerinden yapabilirseniz sevinirim.
Ne şuan Intel işlemci alınır ne de AMD ekran kartı. Ben sonuçta size en iyisi için öneride bulunuyorum. Ryzen işlemcilerin ne kadar önde ve uzun ömürlü olduğu ortada. AMD ekran kartlarının da mining yüzünden ederinden çok daha fazla fiyata satıldığı da ortada.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Önerilerinizi intel işlemci ve amd ekran kartı üzerinden yapabilirseniz sevinirim.
Bu arada intel işlemcileri de önermiyorum. Hem fiyat performans ürünü değiller hemde fanları iyi soğutmuyor. Çıkarıp takması ayrı bir dert bugün sırf tam oturtamadım diye o plastik 2 uçlu plastik ayağın biri yamulunca o alt tabanını değiştirip uğraşmakla sıkıntılar çektim. Yani takarken bir kez hata yaparsanız bir daha tam oturtamazsınız. Tam oturmayınca da ısı iletim görevini yitirmeye başlıyor.

TunaDrsn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bu arada intel işlemcileri de önermiyorum. Hem fiyat performans ürünü değiller hemde fanları iyi soğutmuyor. Çıkarıp takması ayrı bir dert bugün sırf tam oturtamadım diye o plastik 2 uçlu plastik ayağın biri yamulunca o alt tabanını değiştirip uğraşmakla sıkıntılar çektim. Yani takarken bir kez hata yaparsanız bir daha tam oturtamazsınız. Tam oturmayınca da ısı iletim görevini yitirmeye başlıyor.
Bu cihazı alsam iyi yaparmıyım ?
Amd işlemci konusunda tercih etme taraftarı değilim, Gittigidiyordan bu fiyattan daha ucuza aynı sistem toplanırmı ? Toplayacak varsa ss atabilirmi lütfen ? 7. nesil intel işlemcilerdemi dediğiniz gibi ?[/QUOTE]

utkuversus

Mizuru
Emektar
Reaksiyon puanı
13,135
Bu cihazı alsam iyi yaparmıyım ?
Amd işlemci konusunda tercih etme taraftarı değilim, Gittigidiyordan bu fiyattan daha ucuza aynı sistem toplanırmı ? Toplayacak varsa ss atabilirmi lütfen ? 7. nesil intel işlemcilerdemi dediğiniz gibi ?
[/QUOTE]
Sistemini İtopya Veya sinerji gibi sitelerden toplamalısın.