550 tl'ye kadar androidli telefon

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

blackmamba07

Profesör
bu fiyata alınabilecek en iyi smartphone huawei ideos x5'tir. kamera kalitesi, ekranda ışık sızması gibi sorunlar hariç bir eksiği yok sanırım cihazın en azından kullanıcıların yorumu bu yönde. pahalı gelirse gio ve optimus one tavsiye ederim.

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Açıkcası İdeos x5 bence alınabilecek o fiyata ideal telefonlardandır ;) bu kadar kişinin tavsiyesini es geçme derim.. kamera olarak pekte iyi olmasada :)

ardaxl

Üyecik
Kamera önemli değil birde x5 in android sürümü kaç

ykaduman

Asistan
turkcell t 20 olabilir galaxy gio güzel bir cihaz ideos x5 e yetişmiyorsa paranız bu iki model sizin için uygun bence

ardaxl

Üyecik

BeyaZayeB

Profesör
Kamera önemli değil birde x5 in android sürümü kaç
3 haftadır bende kullanıyorum ideos x5 i. Bu fiyata göre iyi bir telefon. Arkadaşlarında dediği gibi kamera biraz zayıf. Şarjıda bir gün anca gidiyor. Umarım sorun android sürümündendir.
İdeos x 5 in android sürümü 2.2 froyo..
Ay sonuna doğru 2.3 gingerbread a yükseltileceği tahmin ediliyor..
Yılan hikayesine döndü biraz ama bekliyoruz işte..

ardaxl

Üyecik
3 haftadır bende kullanıyorum ideos x5 i. Bu fiyata göre iyi bir telefon. Arkadaşlarında dediği gibi kamera biraz zayıf. Şarjıda bir gün anca gidiyor. Umarım sorun android sürümündendir.
İdeos x 5 in android sürümü 2.2 froyo..
Ay sonuna doğru 2.3 gingerbread a yükseltileceği tahmin ediliyor..
Yılan hikayesine döndü biraz ama bekliyoruz işte..
bir dergide yazıyordu android 2.3 ,2.2 ye göre daha az pil tüketimi sağlıyormuş bende onun için 2.3 sürümü olan bir telefon almak istiyorum eğer 2.3 güncellemesi gelirse x5e hemen gidip x5 alırım. birde nereden ve ne kadara aldınız x5 i?

BeyaZayeB

Profesör
bir dergide yazıyordu android 2.3 ,2.2 ye göre daha az pil tüketimi sağlıyormuş bende onun için 2.3 sürümü olan bir telefon almak istiyorum eğer 2.3 güncellemesi gelirse x5e hemen gidip x5 alırım. birde nereden ve ne kadara aldınız x5 i?
Ben türkcell den aldım cihazı.. Kampanyası vardı türkcell in ancak bitti.

ardaxl

Üyecik
çok şanssızım bu aralar :( güzel kampanyaları kaçırıyorum

Fearlees

Doçent
Arkadaşlar ideos x5 in fiyatı arttıktan sonra hepsiburada.com hızlıal.com v.b. sitelerden satışı kaldırılmış bunun nedeni ne olabilir?

ardaxl

Üyecik
Bugün teknosaya gittim x5 i bulamadım ama gio yu buldum kullanışı rahat bi telefon keşke x5 de deneyebilseydim

technomind

NamıDeğerBenCeza
Onursal Üye
Bugün teknosaya gittim x5 i bulamadım ama gio yu buldum kullanışı rahat bi telefon keşke x5 de deneyebilseydim

x5 de rahat vede kullanışlı bir telefon, benim sadece gördüğüm sezdiğim, okuduğum kamerasının kötü olması başkada bir eksik yok :)

stat counter