55 " Lcd,Full Hd,3D,Wifi Televizyon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

SebastianSee

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 1 haftadır ankarada bütün teknoloji magazalarını dolaştım ama bir türlü karar veremedim.
55 " bir televizyon almak istiyorum. bütcem 2.000 lira ile 3.999 lira arasında,
Samsung 3D teknolojisinde aktif gözlük kullandığı için bu bende baş ağrısına sebeb oldu o yüzden samsung dışında bi tv önermenizi istiyorum.
Lg,Philips,Sony olabilir.

Sony her video oynatmaz telif hakkı sorar,
Philips alt yazıda telif hakkı sorar her video açamazınız gibi durumlarda aktarıldı teknoloji magazalarında bu işin aslı nedir yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekürler . .

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
bana sorarsanız 3d için çok erken zaten adam gibi 3d kaynak bulmak sıkıntın üstüne üstlük fahiş fiyatlara sahip olması ayrı bir konu :)

efehakan

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Yaklaşık 1 haftadır ankarada bütün teknoloji magazalarını dolaştım ama bir türlü karar veremedim.
55 " bir televizyon almak istiyorum. bütcem 2.000 lira ile 3.999 lira arasında,
Samsung 3D teknolojisinde aktif gözlük kullandığı için bu bende baş ağrısına sebeb oldu o yüzden samsung dışında bi tv önermenizi istiyorum.
Lg,Philips,Sony olabilir.

Sony her video oynatmaz telif hakkı sorar,
Philips alt yazıda telif hakkı sorar her video açamazınız gibi durumlarda aktarıldı teknoloji magazalarında bu işin aslı nedir yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekürler . .

aslında cevabı kendin vermişsin eleye eleye sana bi lg yi bırakmışsın biz daha ne diyelim :D

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
3d seviyorsan lg al derim. pasif gözlükler gayet güzel iş görüyor. lg smart tv özelliğini de yavaş yavaş geliştirmeye başladı. akıllı kumandası zaten çok güzel.

lg çoğu videoyu oynatıyor. 55lm960v kullanıyorum oynatmadığı videoya rastlamadım henüz. avi mkv mp4 hepsini oynattı. şimdi tivibu özelliği de geldi televizyona gerçi biraz kasma yapıyor ama düzelticeklerdir.

özetle lg yi öneririm