500TL SSD Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

SerkanKaraca

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle herkese merhaba ben yeni toplayacağım masaüstü bilgisayarım için 500tl bütçeli bir SSD almak istiyorum benim için hızdan daha ziyade sağlamlık ve uzun ömürlülük ön planda bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

King0fTheRoad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhabalar, şimdi size elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışayım.
Bildiğiniz gibi herkes için öncelik hız oluyor fakat bilinmesi gereken en önemli şey kalite ve uzun ömürlülüktür bu konuda Seagate dünya piyasında öncü ve yön veren firma olarak kabul edilmektedir çünki veri kurtarma ve daha birçok alanda kendini geliştirmiş ve kanıtlamıştır.sizi bir tık üste çıkaracak ancak bir miktar da fiyatı yüksek olan bir ürün önerebilirim. Bende size Seagate markasının Seagate Barracuda 510 modelini önerebilirim. Fiyatı her ne kadar bir tık üst olsada sizi pişman etmeyecektir. Umarım en kısa sürede bilgisayarınızı toplayabilirsiniz, kolay gelsin.
İyi forumlar.

seagate-green-horizontal.jpg

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Gerek sata gerekse nvme m2 ssd olsun en kral marka her bakımdan SAMSUNG dur. Daha hesaplı olsun dersen ve hem de sağlam olsun dersen Adata ürünleri tercih edilmelidir.

seagate filan hikaye, hem pahalı ve yavaş, hem de geçmişteki tekel pozisyonlarından yararlanmaya çalışıyolar. Alınacaksa Samsung veya Adata ürünleri tavsiye olunur. Kapasite ve m2 mi sata mı alacaksanız onu da yazmanız gerekirdi tam bir öneri sunabilmemiz için...

1570704220244.png
1570704307409.png