500TL Civarı Ekran Kartı Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

streetdukes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaşlar,

• Anakart : ASUS M5 A 99X PRO
  • İşlemci :AMD FX6300
  • RAM: 16GB

Hediye çeki ile alacağımdan M.Marktan almak durumundayım. Önceki kartım Sapphire 7850 OC idi fakat sıvı temasından bozuldu.Ekran kartı olmadığından kasa öylecene yatıyor.Bir diğer seçenek ise kullanmakta olduğum I5 İşlemcili Vaio'ya SSD takviyesi yapmak. Sizce hangisi mantıklı olur ve iki seçenek için ne önerirsiniz?Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

streetdukes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler Media Marktan bağımsız olarakta tavsiye bekliyorum.Önceki kartımla da kıyaslama yapabilir misiniz Saphire 7850 Oc 2gb DDR5 256 bitti.Tavsiye edilenler ile arada çok mu fark var eskisine eşdeğer birşeyler düşünsem fiyat farkı ne kadar olur ve ne önerirsiniz?

Waddler

Müdavim
Reaksiyon puanı
612
1060ı bırak 1050 bile darboğaz yapabilir o işlemci ile eğer hala bir kart almadıysan 1000 serisine pek bulaşma derim. 900 serisi veyahut 750ti felan bakabilirsin.

~BozKurt

Doçent
Reaksiyon puanı
307
Merhaba Arkadaşlar,

• Anakart : ASUS M5 A 99X PRO
  • İşlemci :AMD FX6300
  • RAM: 16GB

Hediye çeki ile alacağımdan M.Marktan almak durumundayım. Önceki kartım Sapphire 7850 OC idi fakat sıvı temasından bozuldu.Ekran kartı olmadığından kasa öylecene yatıyor.Bir diğer seçenek ise kullanmakta olduğum I5 İşlemcili Vaio'ya SSD takviyesi yapmak. Sizce hangisi mantıklı olur ve iki seçenek için ne önerirsiniz?Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Bütçenizi söylerseniz daha iyi bir ekran kartı önerebiliriz.