500 dk. 5000 sms 2 gb 25 tl!

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
adamlar o kadar korkutmuşki bizim gözümüzü çoğu arkadaşlar ben gibi inanamamış....

HeroGaki

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Ben FreeZone'li değilim ama mesaj geldi ayda 500 dk 5000 sms ve 1 gb internet 25 tl size özel diye.Bende kabul edip gönderdim mesaj 25 tl yükleyince pakete geçmiş olacam iyi fiyat valla eğer doğruysa.

DenneFry

Asistan
Reaksiyon puanı
122
AVEA Kötüleyenler Bırakın Bu İşleri Ben Şuan Vodafone luyum 19 Tl Komple Özgürlük Kampanyam Var ( 500dk HY + 1000 Sms HY + 1Gb) Fiyatı Çıkardılar 22 TL ye Ben de Bugün Başvurumu Yaptım Avea 23 TL Süper Fırsat Kampanyasına Geçicem

Aveayı Kötülemeyin Dememin Sebebi

En Kırsal Alanda Sadece Avea Çekiyor Belki Ara Sıra Turkcell :)

Avea Da Konuşma Kesilmezken Vodafonda Kesilme Çok Oluyor

Avea İnternet Hızı ise Tartışılmaz Birinci :) PC Ye Takıp 70 Ping İle Oynadığımı Biliyorum :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mrb. su an vodafone üçü bir arada olan paket var mı?5000 sms 500 dk 2 gb net.?

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Ben FreeZone'li değilim ama mesaj geldi ayda 500 dk 5000 sms ve 1 gb internet 25 tl size özel diye.Bende kabul edip gönderdim mesaj 25 tl yükleyince pakete geçmiş olacam iyi fiyat valla eğer doğruysa.

Ben de kabul ettim iyi paket :)

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Avea lıyım 600 dk Heryone 1000 SMS heryone 4 GB internet 39 TL SMS bitince whatsapp dakika bitince tango Sülalem Rahat beyler

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Vodafone 500 dk 1000 sms 1 gb int kullaniyorum son gelen zamla 22 oldu sinirime dokunuyor :D

HaCKeW

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben vodafone kullanıyorum,500 dk 5000 sms 1 gb internet 25 lira 2 gb diye birşey yok,uydurmadır o büyük ihtimalle..

Uydurma filan değil en basiti vodafone internet sitesinden kontrol edebilirsiniz. Bende yeni geçtim bu pakete. 500 dk 5000 sms 500 mb internete 35 ödüyordum net yetmediği için + 20 TL ye 1 gb daha internet alıyordum 55 liraya geliyordu. 25 lira olan bu tarife başka operatörlerden geçenler için. Mevcut vodafone müşterisi olduğum için 35 tl ye geçiş yaptım. 500 dk 5000 sms 2 gb internet

S

SDN Okuru

SDN Okuru
AVEA net bakımından izmirde iyi. Ama evimizin konumu itibariyle AVEA hiç çekmiyordu. Turkcell ve Vodafone çok iyiydi. Vodafone Freezone a geçiş yaptım ama Vodafone interneti sürekli takılarak ilerliyor. Yani, arasıra bağlantılar yaparak interneti veriyor. Sanırım anlık olarak kişi sayısı limitimi var anlamadım. Ama bağlantıyı yaptımı 7-8 Mbit i görüyor rahatlıkla ama o rahatlığı kesintisiz internet bağlantısı olarak verse çok daha iyi olacak. Diğer bütün özellikleri diğer operatörler ile aynı.

Tükenir Kalem

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Uydurma filan değil en basiti vodafone internet sitesinden kontrol edebilirsiniz. Bende yeni geçtim bu pakete. 500 dk 5000 sms 500 mb internete 35 ödüyordum net yetmediği için + 20 TL ye 1 gb daha internet alıyordum 55 liraya geliyordu. 25 lira olan bu tarife başka operatörlerden geçenler için. Mevcut vodafone müşterisi olduğum için 35 tl ye geçiş yaptım. 500 dk 5000 sms 2 gb internet

Konu açıldığında ben genel kullanıcıya ait böyle bir kampanya görmediğim için öyle demiştim.Şu an bende de var 2 gb internet,25 liralık paketi alınca ekstradan 1 gb daha geliyor da,bunu şimdi alıntılamanın anlamı ne :D

relaxion21

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[h=3]Araştırdım arkadaşlar buyrun :
http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Duble-Internet.php

Şimdi Freezone Faturasıza gelmenin tam zamanı! Vodafone Freezonedan sadece 18 yaş altına değil yoğun istek üzerine tüm gençlere duble internet![/h]

Tüm ihtiyaçlarım tek pakette olsun diyorsan sen de hemen Vodafone FreeZonea numaranı taşı ya da Vodafonedan yeni bir faturasız hat al, sadece 25 TLye özgürce konuş, mesajlaj ve internette dolaş!

Hepsi Bir Arada Duble İnternet Paketi ile artık 1 GB yerine tam 2 GB internet + Her Yöne 500 dakika + 5.000 SMS +1.000 MMS ayda sadece 25TL!

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
[h=3]Araştırdım arkadaşlar buyrun :
http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/Duble-Internet.php

Şimdi Freezone Faturasıza gelmenin tam zamanı! Vodafone Freezonedan sadece 18 yaş altına değil yoğun istek üzerine tüm gençlere duble internet![/h]

Tüm ihtiyaçlarım tek pakette olsun diyorsan sen de hemen Vodafone FreeZonea numaranı taşı ya da Vodafonedan yeni bir faturasız hat al, sadece 25 TLye özgürce konuş, mesajlaj ve internette dolaş!

Hepsi Bir Arada Duble İnternet Paketi ile artık 1 GB yerine tam 2 GB internet + Her Yöne 500 dakika + 5.000 SMS +1.000 MMS ayda sadece 25TL!

Zaten freezonulu olan yararlanamiyor degil mi

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
evet arkadaşlar var öyle bir paket ben geçtim :)
Avea kullanıyordum taahütüm bitti ve böyle bir kampanya görünce geçmek istedim.

önce hattınıza tanımlanan 500 dk +5000 sms + 1 gb internet oluyor. Sonra ya müşteri hizmelerini arıyorsunuz yada en yakın vodafone bayiiye gidip taahüt veriyorsunuz 1 yıl kalma sözü verene ekstra 1 gb daha internet veriyorlar.

Yani total de 500 dk 5000 sms 2 gb internet oluyor. Ben 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum aveadan da memnundum ama arkadaşların dediği doğru her zaman çekmiyor. Aveada konuşma ve internette baya sıkıntı yaşamıştım..

JohanGielen

Asistan
Reaksiyon puanı
2
evet arkadaşlar var öyle bir paket ben geçtim :)
Avea kullanıyordum taahütüm bitti ve böyle bir kampanya görünce geçmek istedim.

önce hattınıza tanımlanan 500 dk +5000 sms + 1 gb internet oluyor. Sonra ya müşteri hizmelerini arıyorsunuz yada en yakın vodafone bayiiye gidip taahüt veriyorsunuz 1 yıl kalma sözü verene ekstra 1 gb daha internet veriyorlar.

Yani total de 500 dk 5000 sms 2 gb internet oluyor. Ben 1 haftadır kullanıyorum çok memnunum aveadan da memnundum ama arkadaşların dediği doğru her zaman çekmiyor. Aveada konuşma ve internette baya sıkıntı yaşamıştım..

Arkadaslar kullandığımız tc kimlik numarası illaki soyadı uyumlu mu olması lazım misal benim hattım dayımın üstüne kendi tc kimlik numaramı yazsam 25 altı olarak olmaz mı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu tarifeye nasıl geçebilirm bi bilgisi olan var mı arkadaşlar?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ne avea ne wodafon ıkısıde uyduruk hat alana kadar canım cıcım aldıktan sonra suratına bakan sorununu çözecek ki se yok hiç bırı babamın oglu degıl 15 yıldır wodafondayım bı kârını görmedim o zamanlar çocuktum aklım kesmiyordu sımdı sıra esas kalıtede

vimjunon

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bugün geçtim bu tarifeye, hattımı taşıdım, artık PTTCell kullanan biri olmayacağım. Eşimde aynı pakete geçti, müşteri temsilcisi kampanyaya katılım Eylül'e kadar, siz 12 ay boyunca 2 gb internet kullanacaksınız dedi. http://www.vodafonefreezone.com/Article.aspx?PageID=413&PageName=Duble-Internet adresine baktım Eylül'e kadar 2 gb sonra 1 gb yazıyor. şimdi ne yapıcaz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben bugün gectim varmış o paket 1 sene tahattütlüymüş .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Turkcell Yıldız Transfer = 500 dk 1000 sms 2 gb (7.2 Mbps'ye kadar hızlı internet keyfi) ve Yüksek çekim gücü = 25 TL

Ali TEMEL

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bizim köyde vodafone çekseydi vodafona geçmeyi düşünürdüm, avea çekiyor vodafone çekmiyor. İnsan köye gidince netsiz kalmak istemiyor :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben tukcelliyim iyi çekiyo ama çok çok pahallı vadafona geççem

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hepsı paketini iptaal ettim şimdi geri yapamyorum nasıl yapabılırım?