500 Dk + 1 GB İnternet 30 TL (gnçtrkcll)

Bu konuyu okuyanlar

minstally

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi reklam olmasın ama avea -> 5000sms her yöne,2gb internet ve 500 dk heryöne 30 tl veriyor... AVEA çekmiyor demeyin allahın sivasında ulaş ilçesinde hacımirza köyünde bile çektiği için çekiyor hat ^^

Sadece o fiyata o paket saçma peeh

Dea

Müdavim
Reaksiyon puanı
35
Bunlar Anlamıyorlar Gençler Sınırsız İnternet Lazım 1gb Veriyon Bari Sınırsız Yap 1 gb Sonra Hızı Düşsün Ama Gönül Rahatlığı İle Girsin İnternete

G0LGE

Asistan
Reaksiyon puanı
0
İşte benim de anlatmak istediğim buydu

PanxeR

Doçent
Reaksiyon puanı
5
yıllarca turkcell kullanmış biri olarak diyebilirimki turkcell kazıktır :) kalite felan hikaye onlar zenginseniz iş değişir tabi.

avea lı değilsen
490x340.jpg

28 TL

avealı isen 30 tl
http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Paketler/SuperUcluPaketYeniAvealilaraOzel

Hangi Paket? Süper Üçlü Paket
Ne Alırım?Her yöne 500 dk + 5000 SMS + 2 GB Cepten İnternet
Ne Öderim?28 TL
Nasıl Alırım?SUPER3LU yaz 5555'e ücretsiz SMS gönder

Çözer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tüm operatörler mevcut faturalı hatlara telefon kampanyasında yardımcı olur, yeniler içinde tarife kampanyasında, bu numara taşıma döngüsü için sektörün getirdiği bi durumdur.
Turkcell abone sayısını 36 milyona çıkarmıştır, baya müşteri toplar diyen arkadaşlara duyurulur.
Özellikle internet kullanımında diğer operatörlerin Turkcell kadar hızlı olmadığını herkes biliyor zaten.
Kampanya gayet güzel ve uygun, özellikle internet kullanıcıları için doğru operatör Turkcell dir. Kapmanyanın tek eksiği 1 gb ın limitinde durmaması oda olsa tam olurmuş.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Avea ya daha yeni geçtim woops tayım 23 liraya 500dkka 5000sms ve 2gb internet ve çekim kaliteside çok kötü değil geçin derim :D WOOPS WOOPS WOOPSSS :D

Vito Scaletta

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sınırsız olmaması kötü, SMS'de yok, PTTCell sanırım daha iyi bir tercih. Faturalı 14 TL; kendi arasında 3500 DK, Heryöne 250 DK, 250 SMS, 250 MB AKK sonra 128 KBps sınırsız internet. Avea altyapılı olduğu için geçmeye korkuyorum ama bu pakettede gözüm var biraz, 500 DK sonuçta. Aylık kullandığım internet ise ortalama 550-700 MB arası. Kullanan var mı?

G0LGE

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Avea altyapısı olan bir şey kullanılmaz.

G0LGE

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Peki sebebi nedir?

Çekim konusunda büyük sıkıntı yaşatır. Interneti yavaştır. Turkcelle bir mail at çok kısa sürede cevap verirler. Aveaya atarsan mail zaten cevap vermezler ya da günlerce sürer. Müşteri hizmetleri desen 2 çaldırıp üstüne kapatırlar. Sen ararsın 10 dk müzik dinletirler yine cevap vermezler. Turkcell 36milyon üyeye anında hizmet ve kalite verebilirken. Avea 14 milyon kullanıcısıyla başa çıkamaz.

Çözer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Turkcell hizmet konusunda telekomünikasyon sektöründe gerçekten zirvede. Avea ve Vodafone müşteri hizmetleri maalesef umursamaz durumdalar.

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
en güzeli avea ( 500 dk, 5000 sms, 1 gb = 19 TL)... bu turkcellin 25 yaş altı takıntısı nedir anlamadım operator için ne farkeder ki..

etendu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
3 operatörü kullanan birisi olarak kesinlikle Vodafone'u öneriyorum.

Yıllardır Avea kullandım 25 Liraya(Faturalı) 2 Bin Her Yöne Sms, 2 GB Sınırsız Internet (2'den sonra hızı düşüyor), 500 Dk Her Yöne. Böyle berbat, iğrenç çekim kalitesi(kalite bile denmez) görmedim. Sevgilimle az kavga etmedim bu yüzden.

Turkcelle geçtim 50 Liraya(Faturalı) 1000 Heryöne Sms, 1GB Internet, 500 Dk Her Yöne (250 DK'da olabilir emin olamadım tam). Kaliteli mi kaliteli. İnterneti de kesinlikle en hızlı operatör. Ama çok pahalı be. Hele kota aşımında 80 liraları, 100 liraları kitleyince bana bundan da vazgeçtim.

Vodafone'a geçtim en sonunda. 25 Liraya(Faturasız FreeZone) 1 GB Sınırsız Internet, 500 Dk Heryöne, 2000 Sms Her Yöne. Bazen Turkcell bile çekmez Vodafone çeker ciddiyim. FreeZone kampanyaları da gerçekten çok güzel. Arada bir konuşmanızda garip garip sesler girip kapanabilir ama son zamanlarda çok çok çok çok az oluyor bu altyapılarını iyileştirdiler. Internet olarak Turkcell kadar hızlı değil ama idare eder güzel. Ben geçtikten sonra benimle birlikte 5 arkadaşımı falan da geçirdim bi de annemi. Herkes çok memnun :yes: En kötü yanı Vodafone'da çalışan elemanlar çok bilgisiz, genelde hiçbir şeyi halledemeyip sizi uğraştırıyorlar.

Aretios

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
avea 500 dkher yone 5000 sms 2 gb ınternet 23 kaat :D :D

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
yaklaşık 2007 den bu yana vodafondayım kaçmayı düşünenlerdenim hiçbi artısı yok bana...

ben kaçtım walla.2006 dan beri müşterisiyim.30 lira yüklüyorum gıdım gıdım dakika mesaj internet alabiliyordum.Turkcell'e geçtim.msj çok da önemli değil 5 lira daha fazla ödüyorum.kalitenin keyfini sürüyorum.her yerde 3g çekiyor bulunduğum şehirde.3g'si de vodafone 3g gibi değil.çok daha hızlı.dakikam bitecek mi derdim de yok.kullanabileceğimden fazla dakikam var.sms işi biraz sıkıntı ama 2 hafta geçti 10 sms kullandım 90 tane daha var :D :D

tavsiyem adam gibi paketi bize sunana kadar kaçın.geri dönerim diye düşünüyordum fakat çok memnunum turkcell kalitesinden

chad87

Asistan
Reaksiyon puanı
6
arkdaşlar hepiniz turkcell in fiyatının pahalı olduğunu söylemişsiniz fiyat olarak bakarsak gerçekten dediğiniz gibi ama bilinmeyen birşey var fiyatları Turkcell kendisi belirlemiyor. BTK ve Rekabet piyasası kurulu belirliyor ondan dolayı diğer operatorlerin piyasadan pay alabilmesi için Turkcell in fiyatlarını yüksek tutuluyor yoksa aynı fiyatlarda olsa kimse avea ve vodafone u tercih etmez.

Ek olarak turkcell kullananlar için akıllı fatura diye bir özellik geldi fatura stop gibi bir şey isterseniz müşteri hizmetleri aracılığı ile alabiliyorsunuz. Dakika, sms, internet aşımını engelliyor.

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
arkdaşlar hepiniz turkcell in fiyatının pahalı olduğunu söylemişsiniz fiyat olarak bakarsak gerçekten dediğiniz gibi ama bilinmeyen birşey var fiyatları Turkcell kendisi belirlemiyor. BTK ve Rekabet piyasası kurulu belirliyor ondan dolayı diğer operatorlerin piyasadan pay alabilmesi için Turkcell in fiyatlarını yüksek tutuluyor yoksa aynı fiyatlarda olsa kimse avea ve vodafone u tercih etmez.

Ek olarak turkcell kullananlar için akıllı fatura diye bir özellik geldi fatura stop gibi bir şey isterseniz müşteri hizmetleri aracılığı ile alabiliyorsunuz. Dakika, sms, internet aşımını engelliyor.

demek turkcell ayarlamıyor fiyatları.daha uygun fiyata sunabilir diyorsunuz.o zaman btk neden şöyle yapmıyor, turkcel 500 dk 1 gb 1000 sms 'i 25 liraya versin diğerleri 15 ve 10 liraya. al sana adalet.al sana rekabet edebilirlik.vatandaşı düşünmeleri gerekir şirketleri değil.

x10minirom

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kalite Bakımından Turkcell İyi Fakat Fiyat Bakımından Çok Pahalı'ya Paket Veriyor.Vodafone Orta Derece Ama Avea Zaten İyi Çekmiyor.Bizim Arkadaş Turkcell'den Avea'ya Geçti Memnun Değil.

Constantin87

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,930
Avea kullanıyorum istanbul ve karadeniz şehirlerine sıklıkla iş için giderim ancak çekim sorunu yaşamadım 500 dakıka +5000 sms 2gb ınternete 28tl veriyorum Turkcell kullanan arkadaşta kaliteli diye seviniyor ya :) Git allasen..

chad87

Asistan
Reaksiyon puanı
6
demek turkcell ayarlamıyor fiyatları.daha uygun fiyata sunabilir diyorsunuz.o zaman btk neden şöyle yapmıyor, turkcel 500 dk 1 gb 1000 sms 'i 25 liraya versin diğerleri 15 ve 10 liraya. al sana adalet.al sana rekabet edebilirlik.vatandaşı düşünmeleri gerekir şirketleri değil.

Işte bu dediğinde BTK 'yı ve Rekabet Piyasası Kurulu 'nu sorgulamak lazım. Neden dolayı daha düşürmüyor diyerek.BTK'nın internet sitesinden incelerseniz eğer GSM operatorlorunun 2013 yılı son çeyrek raporları bulunmakta. Avea&Vodafone un net karları ortalama -2,5 Milyar TL, Turkcell'in 2.5 Milyar TL net karı var. Hiç bir özel şirket bu kadar zararı kaldıramaz hadi diyelim Vodafone'un parası yurt dışından geliyor. Turkcell pahalı müşterisi bol. ee Avea bu zararı nasıl karşılıyor ya da bu zararı karşılayabilecek desteği nerden geliyor?
Bu arada sizin dediğinize yakın bir tarife var aslında Turkcell 'de kendim kullanıyorum sadece 10 TL daha fazla vermemiz gerekiyor ki bence kalite istiyorsanız değer bir fark.
500 dakika her yöne 5000 sms her yöne 1 gb internet veren bir tarife kullanıyorum 35 TL toplam fiyatı

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Işte bu dediğinde BTK 'yı ve Rekabet Piyasası Kurulu 'nu sorgulamak lazım. Neden dolayı daha düşürmüyor diyerek.BTK'nın internet sitesinden incelerseniz eğer GSM operatorlorunun 2013 yılı son çeyrek raporları bulunmakta. Avea&Vodafone un net karları ortalama -2,5 Milyar TL, Turkcell'in 2.5 Milyar TL net karı var. Hiç bir özel şirket bu kadar zararı kaldıramaz hadi diyelim Vodafone'un parası yurt dışından geliyor. Turkcell pahalı müşterisi bol. ee Avea bu zararı nasıl karşılıyor ya da bu zararı karşılayabilecek desteği nerden geliyor?
Bu arada sizin dediğinize yakın bir tarife var aslında Turkcell 'de kendim kullanıyorum sadece 10 TL daha fazla vermemiz gerekiyor ki bence kalite istiyorsanız değer bir fark.
500 dakika her yöne 5000 sms her yöne 1 gb internet veren bir tarife kullanıyorum 35 TL toplam fiyatı

hocam faturalı ve 1 sene taahhütlü mü? biraz bilgi verir misiniz?
250 dk heryöne 250 dk turkcell ile 1 gb 1000 sms 30 liraya aldım.

chad87

Asistan
Reaksiyon puanı
6
hocam faturalı ve 1 sene taahhütlü mü? biraz bilgi verir misiniz?
250 dk heryöne 250 dk turkcell ile 1 gb 1000 sms 30 liraya aldım.

Faturalı ve 1 sene taahhütlü. Tarifenin adı Kaçmaz ikili 500 Dakika her yöne + 1 gb internet yanına ek olarak 5 TL ye her yöne 5000 sms alabilirsin onun adı da Genç Sms Pakedi. 25 yaş altıysan eğer çok avantajlı fiyata geliyor.

Bu arada bazı tarifelerde de indirim oldu örnek olarak Full paket yeni alanlara 1000 dakika + 1000 sms + 1 gb +2 gün 06:00-18:00 arası turkcell ücretsiz. daha önce 74 TL 'ydi kontrat yaparsak 62 TL oluyordu şuanda 52 TL 'ye düştü fiyatı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim 3 senedir aveanın heryone 500 dk 1000 sms 1gb int paketini alıyorum 23 tl türkcell bunu 30 tlye yapsın istediği kadar taahhüt etsin direk geçerimde yok arkadaş aynı trife 45 lira iki katı el insaf

S

SDN Okuru

SDN Okuru
12 ay taahhüde "devreden süper" paket vodafone'da 39 tl.
bence yeterli.