50 Mbit Uydunet'e Geçmeyi Düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

OnuncuTorun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

TTnet kullanıcısıyım fakat gerek akk yetersizliği gerek yavaşlık ve kopma sorunları yüzünden uydunet'e geçmeyi düşünüyorum. Arayıp sordum bizim binada alt yapısı varmış. Sizce uydunet'e geçmeli miyim? Bazıları çok memunum diyor bazıları hiç memnun değilim diyor anlamadım.

Geçeceğim paket 50 Mbit ve 250 GB akk'sı olan paket. Siz önerir misiniz?

50 Mbit hız ciddi anlamda alabilir miyim?
Kopma/Kesilme vb. oluyor mu?
Online oyunları çok çok severim lol vb. bu gibi oyunlarda ping sorunu yaşar mıyım?

htc2014

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2012 marttan berı kullanıyorum 1mb sınırsız ıle basladım 50 gb akk 10 mbt e gectım. malum maclar olunca full sınrsıza gectım 10 mbt memnunum ttnet gıbı sahtekarlık yapmazlar

Gurberkable

Asistan
Reaksiyon puanı
3
5 aydır kullanıyorum kopma, kesilme yaşamadım.

3701142291.png

47 olduğuna bakmayın. Torrentte 56, IDM'de 60Mbps'ı buluyor. Upload ise 480, 500 arası değişiyor. Online oyun oynamadığım için ona bir cevabım yok.

mezmerdek

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Uydunet Kesinlikle vaad ettiği hızı veriyor, ttnet gibi değil yani,, Nede olsa bir Devlet ciddiyeti var

tasanmt20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben 100 Mbps hız tarifesini nitro hizmeti ile ayda 2 defa falan alıyorum. http://www.kablonet.com.tr/servis/nitro-plus en güzeli ise 95 mbps hızlarını rahatlıkla görüyorum. asıl tarifem 50 mbps ve çok güzel bir hız seçeneği. 250 gb akn si var ve 65 tl ye teledünya dahil önceki kampanyalarında başvurumu yapmıştım.

emrhyldrm

Doçent
Reaksiyon puanı
89
Arkadaşlar bir sorum olacak,yeni konu açmayayım dedim ; Ben şimdi TTNet ADSL kullanıyorum ve yakın bir zamanda Uydunet'e geçiş yapmayı planlıyorum. Geçmeyi düşündüğüm paket 50 mbps. Uydunet'in sitesinde şöyle bir ifade var ''20mbps ve daha yüksek hızlarda olan tarifelere abone olan müşterilere taahhüt edilen hız Docsis 3.0 standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir''. Bende Asus DSL-AC68U modem var bu standarda uygun mudur?

G

ghnn

SDN Okuru
Arkadaşlar bir sorum olacak,yeni konu açmayayım dedim ; Ben şimdi TTNet ADSL kullanıyorum ve yakın bir zamanda Uydunet'e geçiş yapmayı planlıyorum. Geçmeyi düşündüğüm paket 50 mbps. Uydunet'in sitesinde şöyle bir ifade var ''20mbps ve daha yüksek hızlarda olan tarifelere abone olan müşterilere taahhüt edilen hız Docsis 3.0 standartlarına uygun olan modemler ile karşılanabilecektir''. Bende Asus DSL-AC68U modem var bu standarda uygun mudur?
sadece uydunetin modemini kullanabiliyorsun uydunette docsis desteği yok adsl modemlerin

mehmetp835

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
kopma yaşaman gibi bi durum söz konusu dahi değil hız konusunda hiç şüpen olmasın her zaman söyledikleri hızı veren bi firma kötü yorum yapanları bende anlamıyorum Türkiyedeki en iyi hizmet veren firma uydunet bana göre ben şuana kadar ttnet,vodafonenet,süperonline,uydunet kullandım ve içlerindeki en iyisi açıkara uydunetti