5 Adet Ashampoo Ürünü Bedava

Bu konuyu okuyanlar

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593

Kampanya içerigi
Ashampoo WinOptimizer 2018 free giveaway - indir
Ashampoo Burning Studio 2018 free giveaway - indir
Ashampoo Music Studio 2018 free giveaway - indir
Ashampoo Disk-Space-Explorer free giveaway - indir
Ashampoo Snap 2018 free giveaway - indir

Not: Ben yukarida hediye programlarin dogrudan indirme linklerini paylastim. Arzu eden kampanya sayfasina ulasabilir. Reedem Now yazan kisima GIFT yazip GET DOWNLOADS NOW butonuna tiklayin, sayfanin asagisinda indirme butonlari aktif ve görünür olacaktir.

Kampanya Sayfasi: BURADAN

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Teşekkürler hocam WinOptimizer ve Snap programına bakacağım işime yarar gibi duruyor :)

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Winoptimizer programini deneyin begenirseniz, ben size Winoptimizer 16 sürümünün satilan tam sürüm lisans anahtarini hediye edebilirim :) Size iletecegim winoptimizer 16 sürümünün lisans anahtari yasal ve yazilim firmasi tarafindan bana email ile kampanya yapmam icin gönderilen lisans anahtaridir ;) Bugün böyle bir güzellik yapmak istedim ve size denk geldi :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Winoptimizer programini deneyin begenirseniz, ben size Winoptimizer 16 sürümünün satilan tam sürüm lisans anahtarini hediye edebilirim :) Size iletecegim winoptimizer 16 sürümünün lisans anahtari yasal ve yazilim firmasi tarafindan bana email ile kampanya yapmam icin gönderilen lisans anahtaridir ;) Bugün böyle bir güzellik yapmak istedim ve size denk geldi :)
Hocam yanlış anlamadıysam bu WinOptimizer 16 sürümü ile yukarıdaki sürüm farklı ve sizde bu programın lisans anahtarı mı var? Programı biraz inceledim gerçekten güzele benziyor birçok fonksiyon bir arada :) Sizin dediğiniz Winoptimizer 16 tam sürüm ile yukarıda verilen sürümün ne farklılıkları vardır?

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Hocam yanlış anlamadıysam bu WinOptimizer 16 sürümü ile yukarıdaki sürüm farklı ve sizde bu programın lisans anahtarı mı var? Programı biraz inceledim gerçekten güzele benziyor birçok fonksiyon bir arada :) Sizin dediğiniz Winoptimizer 16 tam sürüm ile yukarıda verilen sürümün ne farklılıkları vardır?

Evet, bende lisans anahtari mevcut :) Winoptimizer 16 son sürüm (ücretsiz sadece deneme sürümü vardir) ve satin alinarak kullanilabilecek tam sürüm versiyonudur! Bu yukaridaki hediye olarak dagitilan sürümler reklam icerir, güncelleme destegi yoktur ve tüm özelliklerinden tam faydalanamazsiniz! Yani kisaca ucuz etin yahnisi hesabi :)

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Evet, bende lisans anahtari mevcut :) Winoptimizer 16 son sürüm (ücretsiz sadece deneme sürümü vardir) ve satin alinarak kullanilabilecek tam sürüm versiyonudur! Bu yukaridaki hediye olarak dagitilan sürümler reklam icerir, güncelleme destegi yoktur ve tüm özelliklerinden tam faydalanamazsiniz! Yani kisaca ucuz etin yahnisi hesabi :)
Anladım hocam çok teşekkür ederim bu jestiniz için çok mutlu olurum gerçekten :)

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Anladım hocam çok teşekkür ederim bu jestiniz için çok mutlu olurum gerçekten :)

Hocam 1 saat icerisinde özel mesaj ile size özel, ömür boyu gecerli (lifetime) Winoptimizer 16 lisans anahtarinizi iletirim!

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Hocam elinizde varsa bende winoptimizer lisansı alabilirmiyim?

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Hocam elinizde varsa bende winoptimizer lisansı alabilirmiyim?

Malesef son lisans anahtarini sahibine teslim ettim :) Bu tür kisiye özel lisans anahtari kampanyalari talep görürse shiftdelete icin özel kampanyalar yapabiliriz :)

Zeus Antonius

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
25
Ashampoo'nun APC, ABS ve Win 10 AntiSpy dışındaki tüm ürünleri ne yazık ki junk ama son sürümler nasıldır bilemiyorum...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Yazılımları hafifletsinler, arayüzleri düzeltsinler, hataları gidersinler ve process'leri hızlandırsınlar, tanıtım linklerinin çoğunu kaldırsınlar, ücretli sürümlerin fiyatlarını aşağıya çeksinler ve isimlerini de mutlaka değiştirsinler: Poo, İngilizce'de kaka demektir:)

...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bir marka oluştururken tüm kötü çağrışımlar dikkate alınmalıdır...

Lisans Bul

Doçent
Reaksiyon puanı
593
Bence siz tüm bunlari iyi bir ingilizce ceviri ile ashampoo destek ekibine email ile iletin :) Email de iddaalarinizi kanitlayan somut delilleri de sunun kendilerine ceki düzen versinler :) Terbiyesizlere bak bizi kandirmislar :)