4s Güncelleme - Wifi

Bu konuyu okuyanlar

BayJ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba. babam bugün arkadaşından iphone 4s aldı. ancak wifisi çalışmıyor. tabi doğal olarak güncelleme yapamıyorum :( wifiyi halletmek için de güncelleme galiba gerekli. ne yapmam gerek ?

Badassman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeşim bilgisayara itunes indir telefonu da pcy bağla ardından güncellemeleri denetle seceneğini var ordan yüklersin

BayJ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
kardeşim bilgisayara itunes indir telefonu da pcy bağla ardından güncellemeleri denetle seceneğini var ordan yüklersin

kardeşim bugün saat 6 dan beri deniyorum oradan yükleniyor ama sonra hiçbir şey olmuyor :(

rapperengo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba. babam bugün arkadaşından iphone 4s aldı. ancak wifisi çalışmıyor. tabi doğal olarak güncelleme yapamıyorum :( wifiyi halletmek için de güncelleme galiba gerekli. ne yapmam gerek ?

Eğer gri wifi sorunuysa yani ayarlarda wifiye tıklanmıyosa sorunun donanımsal

Badassman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
güncellemeleri denetle dedin güncellemeyi buldu sonra indir ve güncelle diyceksin indircek kurucak

BayJ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Badassman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ağ ayarlarını sıfırla bi de oyle dene wifi yi acmayı

rapperengo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onu denedim ama dediğim gibi hiçbirşey olmuyor.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

wifiye tıklanmıyor.ne yapmam gerek?

Google a gri wifi sorunu diye aratırsan bazı denemeler var ama kesin çözümmü bilmiyorum kimi dolaba koyunca düzelmiş kimi saç kurutmayla telin üstünü ısıtınca düzelmiş sen gene bi araştırda bunlar geçici yada belki kalıcı çözüm olabilir ancak kesin çözüm telin içinde wifi ile ilgili parçanın değişmesi

pumperking

Müdavim
Reaksiyon puanı
3

sıfır almadı.aldığının wifi kartı bozuk değişmesi gerekiyor.
doğru mu anladım?