4K ekranli mi bu Bilgisayar

Bu konuyu okuyanlar

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Bu bilgisayar 4k ekranli mi
101189aeeb9cb4c03263755a3bebd8fb.jpg

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Bu bilgisayar 4K çözünürlüğü geçtim FHD çözünürlükte bile değil. Bilgisayarın çözünürlüğü 720p yani HD.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
15.6 inç olduğunuda belirtmek gerek yani 39 santim buda bir cetvel (30 santimlik) cetvelden biraz daha uzun

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
gitti gidiyor beleş kargo veriyor hepsi burada ücret alıyor ama
Yav sen de :D Bu bilgisayarı alan kargo ücretini dert eder mi hiç ? Ben hep hepsiburadan alışveriş yaparım, hiç sorun yaşamadım ... gitsin diğeri gideceği yere ...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ekrani 4k mi bunun
Şimdi sen bunu da beğenmezsin, armutun sapı, üzümün çöpü dersin ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bilgisayar 4K çözünürlüğü geçtim FHD çözünürlükte bile değil. Bilgisayarın çözünürlüğü 720p yani HD.
Bence bizi kekliyo, aslında çok şey biliyo ama masustan soruyo :) İlginç ilginç şeylerden haberi var, bunları mı bilmeyecek ?

Son düzenleme:

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
mesajı yükseltme çabası galiba
Bugun daha yeni katildim bu foruma bazi seyler ogrenmeye calisiyom. Bazi seyleri biliyom ama bazilarini bilmiyom. Ben bilgisayar bolumumse okuma imkanim yoktu durumumda iyi degildi iyi ekipmanlar alip youtube baslamak istiyom unlenmek istiyom [emoji28][emoji28][emoji3][emoji1787]

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
Bu arada konumuz değil ama sormak isterim; taktici ne demek?
Eskiyken oyun portal diye kanal vardı oyun videoları çekerdi(şimdi yavuz selim oldu enes batur gibi vlog videoları falan yapıyor, kısacası takip etmeyi bıraktım) ben onu çok izlerdim oyun videolarında izleyicilerine hep taktici derdi ya taklitçi demekti yada taktikçi yada taklacı yada benim kullandığım takticiydi bende hesaplarıma takticiAdam diye isim koydum öyle öyle devam etti. en azından oyun oynarken 1 kişi beni tanıdı ve benim oyun portalcı olduğumu anladı. bazı türkler benim türk olduğumu anlasada bazıları anlamıyo ingilizce oyunlarda ingiliz insanlar ayrıca taktici demek yerine "tak", "tac" ve ya "tactic" derler. Bu takma adada çok alıştım güzel bir ad oldu benim için.

Enginmurat

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Ben daha genc bir cocugum deneyimli insanlardan bilgi almak istiyorum