46es6140 Uzun Süreli Film

Bu konuyu okuyanlar

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Bende samsung 46es6140 modeli var film izlerken hiç sorunu yoktu fakat galiba uzun süreli filmleri açamıyor. 2 saat 30 dakikalık filmi rahatlıkla açıp izledim.
Ama 2 saat 50 dakika olan My name is Khan filmini açmak istediğimde 1. saniyeden sonra durup TV reset atıyor. Çözümü varmıdır acaba ayarlarında?

Not:Video uzantıları, kullandığım usb aynı tek fark uzunluk. :)

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
Bende samsung 46es6140 modeli var film izlerken hiç sorunu yoktu fakat galiba uzun süreli filmleri açamıyor. 2 saat 30 dakikalık filmi rahatlıkla açıp izledim.
Ama 2 saat 50 dakika olan My name is Khan filmini açmak istediğimde 1. saniyeden sonra durup TV reset atıyor. Çözümü varmıdır acaba ayarlarında?

My Name is Khan'dan başka aynı uzunlukta bir filmi seyretmeyi denedin mi peki?

freewill

Dekan
Reaksiyon puanı
61
film kodlanırken sorun çıkmış olabilir farklı bir kaynaktan dene olmazsa :)

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
bu arada filmin dosya boyutu da önemli olabilir..

Whisper1907

Profesör
Reaksiyon puanı
24

Filme yazık olmuş. İzlediğim en iyi filmlerin arasında ilk 5 te yeri var :)
Olayın teknoloji boyutunu değerlendirmek isterdim ama hiç bir fikrim yok :D

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8

aynı marka model tvyi 1 hafta oldu alalı güzel memnunum smart tv uygulamalarda explorer 3d de aldığım günden beri aynı trailerlar var bunları nasıl güncelliyoruz 3d diye izliyoz 5 yada 10 dakka sürüyor bitiyor 1 haftadır aynı çizgi filmler cryss2 traileri izliyorum hala :)

muhendisbey

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence ilk 3 idiots dan başla devamında ghajiniyle ağla kapanışı istediğinle getirirsin.

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Bu TV ler film vs oynatıyor ama sadece oynatıyor.
Bende 350TL lik media player vardı, kesinlikle onun performansını veremiyor.

Film seçiyor (filmin kodlama türünden dolayı) kimini açıyor, kimini açmıyor, kimini açıyor ama ileri geri saramıyor...

En iyisi ucuz yollu bir media player almak yinede.

Ses çok önemli bir husus değilse android box lar var. Video performansları gayet tatminkar + android zibilmiyon tane özellik geliyor TV nize.
Ses önemli ben analog yada dijital 5+1 sesi almam lazım diyorsanız klasik androidsiz optik çıkışlı media playerler tavsiye ederim marka olarak Egreat gayet iyidir.

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
aynı marka model tvyi 1 hafta oldu alalı güzel memnunum smart tv uygulamalarda explorer 3d de aldığım günden beri aynı trailerlar var bunları nasıl güncelliyoruz 3d diye izliyoz 5 yada 10 dakka sürüyor bitiyor 1 haftadır aynı çizgi filmler cryss2 traileri izliyorum hala :)

Trailerları samsung smart uygulamalarından izliyorsna o uygulama geliştiricisinin onları güncellemesi lazım. Şu an evde değilim ama smart centera girince orada bir yerde ayarlarda güncelleme yapmak için seçenekte vardı galiba. O güncelleme ile tvyi güncelleyebilirsin. Bir de google play gibi samsung apps olması lazım oradanda istediğin uygulamayı indirebilirsin. :)

Bu TV ler film vs oynatıyor ama sadece oynatıyor.
Bende 350TL lik media player vardı, kesinlikle onun performansını veremiyor.

Film seçiyor (filmin kodlama türünden dolayı) kimini açıyor, kimini açmıyor, kimini açıyor ama ileri geri saramıyor...

En iyisi ucuz yollu bir media player almak yinede.

Ses çok önemli bir husus değilse android box lar var. Video performansları gayet tatminkar + android zibilmiyon tane özellik geliyor TV nize.
Ses önemli ben analog yada dijital 5+1 sesi almam lazım diyorsanız klasik androidsiz optik çıkışlı media playerler tavsiye ederim marka olarak Egreat gayet iyidir.

Sadece bu filmi açmadı neden bilmem ama aynı formatta diğer filmleri açıyor. 1 Tane filmden dolayı TV kötü diyemem.
İleri geri sarması var.
Tv yi işin çıkıpta aniden kapatırsan tekrar aynı filmi açtığında kaldığın yerden devam ediyor.
Altyazı seçebiliyor(varsa)
Ses dilini seçebiliyor(varsa)

Tabiki bir medya oynatıcı kadar olmaz.Ama TV'im güzel. :)

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Trailerları samsung smart uygulamalarından izliyorsna o uygulama geliştiricisinin onları güncellemesi lazım. Şu an evde değilim ama smart centera girince orada bir yerde ayarlarda güncelleme yapmak için seçenekte vardı galiba. O güncelleme ile tvyi güncelleyebilirsin. Bir de google play gibi samsung apps olması lazım oradanda istediğin uygulamayı indirebilirsin. :)

Sadece bu filmi açmadı neden bilmem ama aynı formatta diğer filmleri açıyor. 1 Tane filmden dolayı TV kötü diyemem.
İleri geri sarması var.
Tv yi işin çıkıpta aniden kapatırsan tekrar aynı filmi açtığında kaldığın yerden devam ediyor.

İyi de işte bir media player olamıyorlar.
Bende çok film türü var eniştemlerin TV de denedim bazılarını yada bir kaçını diyelim hiç açmadı, bir kaçını açtığı halde ileri geri sardırması (.iso idi sanırım) yoksa filmde sıkıntı yoksa normal bir .mkv yi aynen dediğin gibi tüm özellikleri ile çalıştırıyor.

Şahsen media player birisi olarak 6000 serisi smart TV ler beni kesmedi.

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8

İleri geri sarması var.

re13el tv sanki duvarda küçük durdu daha yeni değiştirsemmi acab bu duvara ölçtüm 60inç gidiyor ama oda çok para be abi
dmpxz.jpg

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
yazilim versiyon guncellemesi yapin

djvietnam

Profesör
Reaksiyon puanı
8
İyi işte neresi küçük. :) Tabi para bol diyorsan daha büyük al.

yok bee hocam paranın bolluğundan değilde duvarda yavan gibi durdu gerçi ben ona özel kendim vitrin yaptırıyorum vitrin gelsin o zamanda bi resim koyarım hafta sonu gelcek nasıl olmuş diye fikirlerinizi alırım

yazilim versiyon guncellemesi yapin

interneti bağladığımda direk kendi güncelleme yaptı 18 adet uygulama indirdi güncellemede sistem kısmında güncelleme pasif duruyor ayrı bi yerden felan güncellme daha yapılabiliyomu yoksa güncelleme çıkınca pasif olan aktifemi dönüyor ?

clients

Profesör
Reaksiyon puanı
36
guncelleme yapildiysa birde usb ile yeni versiyonu indirip deneyin belki birseyler eksik iniyordur