4400 TL Kadar Laptop Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

warrior007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar yanlış yere konuyu açtıysam öncelikle kusura bakmayın henüz forum sayfasında yeniyim

Ben engelli bir insanım 1-2 aya kadar laptop almak niyetindeyim engelli olduğum için sorun yaşamamak adına internetten değil teknoloji mağazalarından alacağım buna göre en fazla 4400 TL kadar film, dizi, internet, ve oyun olarakta Gta 5, pes 2014 rahat oynatacak genel kullanımda donma kasma olmayan, pili çabuk bitmeyen, bilgisayar arıyorum kısaca standart bir kullanıcıyım genelde ev ortamında kullanılacak beni üzmeyecek bir dizüstü bilgisayar tavsiye ederseniz sevinirim. Şimdiden vereceğiniz cevaplar içinde teşekkür ederim İyi günler dilerim.

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,180
Mağazalardaki stokları bilemeyiz maalesef. Ama tavsiyemiz SSD'li ve en az 8. nesil İntel işlemcili bir cihaz almanız olacaktır.

melihsomsur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Merhabalar yanlış yere konuyu açtıysam öncelikle kusura bakmayın henüz forum sayfasında yeniyim

Ben engelli bir insanım 1-2 aya kadar laptop almak niyetindeyim engelli olduğum için sorun yaşamamak adına internetten değil teknoloji mağazalarından alacağım buna göre en fazla 4400 TL kadar film, dizi, internet, ve oyun olarakta Gta 5, pes 2014 rahat oynatacak genel kullanımda donma kasma olmayan, pili çabuk bitmeyen, bilgisayar arıyorum kısaca standart bir kullanıcıyım genelde ev ortamında kullanılacak beni üzmeyecek bir dizüstü bilgisayar tavsiye ederseniz sevinirim. Şimdiden vereceğiniz cevaplar içinde teşekkür ederim İyi günler dilerim.
Açıkçası ben hp laptop kullanıcısıyım karşılaştığım yavaşlamalar performans düşüklükleri yazılımsal sıkıntılar beni bıktırdı laptop fiyatları da çok yüksek ev dışında kullanmayacaksan toplamanı öneririm çünkü hem daha yüksek performans hem daha ucuz

melihsomsur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5

tıgermsı

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Benim ki gtx950m 4 gb i76700hq 16gb ram 1 tb hdd vb. Ancak cs go da bile 16:9low 100fps arası
youtube den aynı özelliklerdeki laptoplara bak hatta direk kendi laptop unun modeline bak oyun testleri kaç fps ona göre normal mi deilmi anlarsın.
bana az gibi geldi ama.

meustun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Oyun konusunda asus un iyi bilgisayarları var. Bütçeyi biraz daha arttırırsan monster marka 4700 Tl Oyun Bilgisayarları Var.

warrior007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mağazalardaki stokları bilemeyiz maalesef. Ama tavsiyemiz SSD'li ve en az 8. nesil İntel işlemcili bir cihaz almanız olacaktır.

teşekkürler

Açıkçası ben hp laptop kullanıcısıyım karşılaştığım yavaşlamalar performans düşüklükleri yazılımsal sıkıntılar beni bıktırdı laptop fiyatları da çok yüksek ev dışında kullanmayacaksan toplamanı öneririm çünkü hem daha yüksek performans hem daha ucuz

Teşekkürler cevabınız için biliyorum fakat evde iyi kötü çalışan bir masaüstü pc var çoğu işlerime yetiyor. İşlerimi daha kolay halletmek için bir laptop almak niyetindeyim Çok fazla oyunda oynayan biri değilim aslında bir GTA 5 açsın sıkıntısız oynatsın ve normal kullanımda, internette donma kasma olmasın şimdilik yeter.

teşekkürler önerilerinizi incelicem, internetten satın alma konusu ise ne yazık ki şuan benim için uygun değil gibi uygun koşulları belki sağlayabilirsem hepsiburadaki önerilerinizide değerlendirebilirim. sağolun

Oyun konusunda asus un iyi bilgisayarları var. Bütçeyi biraz daha arttırırsan monster marka 4700 Tl Oyun Bilgisayarları Var.

Teşekkür ederim cevabınız için, ben aslında daha uygun bir bütçeye göre arıyorum ama laptop için maksimum çıkabileceğim rakam 4500 tl olur sanırım o da laptop çok iyiyse Ben monster marka laptobu 4700 TL görmedim hangi mağazada acaba?